Skocz do zawartości

Iriver T60 I Sklep Eukasa


Guciasz

Rekomendowane odpowiedzi

Jak spokojnie popatrzeć, to ceny nie są aż tak powalające.Prozaiczny kabelekUSB do Ifp-ka kosztuje u nich 35,- (plus przesyłka) , a ja właśnie kupiłem taki- tyle,że bez dławików) do Canona i dałem 10,- złotych. I to w pobliskim sklepie, bez czekania na pocztę- i tyle taniej. :D

zauważ ze nie wszystko musi być tanie, w tym temacie jest mowa o T60 w niskiej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pytanie o gwarancje otrzymałam taka oto odpowiedź:

Witam,Aktualnie ten model sprowadzamy z naszego oddziału z Pragi,w razie problemów odsyła Pani produkt do nas na ansz koszt a my zajmujemysię serwisem,polityka cenowa to już sprawa właścicieli firmy,pozdrawiamJaroslaw xxx

 

Mam zamiar skorzystać z ich usług. Czekam jeszcze tylko na odpowiedź w sprawie czasu trwania ewentualnej naprawy gwarancyjnej.Będę wdzięczna za bliższe info o sklepie, jeśli ktoś cos wie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

no ceny sa korzystne ;] , ale przez segregacje po katalogach, super maly ekranik ( clip ma mniejszy ) do ktorego napakowano bog wie ile kolorkow by stal sie super nieczytelny ... w clipie zdaleka widze co mi leci na playerze, na t60 musialem sie przygladac, no i jeszcze sterowanie w clipie 100% bezzwzrokowa, w iriverku juz trzeba tym sutem celowac... wszystko to sklada sie na to ze nielece sprzedac teraz clipa , bo wiem ze mam lepszy odtwarzacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To okropne :(. Dałem za niego 340zł. a teraz jest 120zł. taniej. Jak tak dalej pójdzie to gdybym chciał kupić nowy to sprzedam go za 50zł.

Z drugiej strony cieszyłbym się gdybym miał kupić teraz ten odtwarzacz. To pokazuje jaki narzut biorą importerzy i dystrybutorzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz to, że model z czasem tanieje bo nowość jest zawsze droższa?

 

Bo im dłużej trwa produkcja tym bardziej ceny spadają?

 

Do tego są święta więc tez ceny spadają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja wlasnie tez stanalem przed tym "problemym"... Czy kupic T60 2GB za 275zł z wysylka, czy kupic na Eukasa.pl za 230zł z wysylka... Niby oszczedzam 45zl, ale jak z ta gwarancja ? Mialem juz dwa iRivery i ( odpukac ftu-ftu ) nic sie w nich nie psulo. Czytalem tez na tym forum, ze Eukasa wysyla iRiverki do serwisu w Czechach, a iRiver Polska wysyla do Niemiec, wiec w razie czego i tak czekam i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja tak sobie mysle w zasadzie jakies duzej roznicy byc nie powinno...jak bede mial polską gwarancje to pojdzie do Niemiec, jak bodajże czeską no to chyba oni wysylają do Czech a dalej to tak jakby w czechach kupiony byl...wiec mi to tam roznicy nie robi :) ważne ze gwarancja jest...

Kupiłem niedawno t60 2gb na eukasa i teraz czekam az mi przesla...207 zł :P i sluchawki panasonic rp-hnj300 (to akurat z gwarancja producenta :P) za 77...tanio :) teraz troche podrozalo ale mysle ze sie oplaca i tak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość chromepl

daleko tam do sklepu od przystanku ruda-chebzie ? 870 rulez :D

 

dobry sklep, ino najlepiej brac odbior osobisty+platnosc gotowka i zero stresow ...

 

ze nie wysylaja, a kasa przelana itp., itd., dodatkowo na miejscu mozna sprawdzic, czy jest wszystko co chcemy, czy polska intrukcja, gwarancja i paragon, gwarancja i tak realizowana na bank poprzez sklep [ pewnie wysylaja do czech ] ale po 1 - primo, kogo to obchodzi, po 2 ( primo-ultimo :) ) istotne, ze jest pelna gwara na irivera 2 lata, a sprzet tej marki psuje sie nie za czesto albo wcale ...

 

 

juz niewazne - bylem, kupilem, zaplacilem i jeszcze rabat dostalem - masakra, jak facet sam wspomnial - konkurencja sie bardzo stara wypisujac bzdury na roznych forach ...

 

zero problemow, ekspresowa realizacja, gwarancja 24 mce realizowana przez sklep

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

przypominam, że oprócz gwarancji mając dowód zakupu obowiązuje na terenie UE rękojmia 2 lata

jest jeszcze niezgodność towaru z umową ale to już trzeba dokładnie przeczytać na czym polega

 

grunt, że posługując się dwoma tymi prawami do tej pory załatwiałem w sklepach online i na żywo wiele wymian/zwrotów/napraw

 

POzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności