Skocz do zawartości

Polski W T60


cristoff

Rekomendowane odpowiedzi

forumowy "mgr inż." ( ;] ) przygotował program, pozwalający na samodzielne przetłumaczenie interface'u odtwarzacza z serii T... ale oficjalnej polskiej wersji interface'u nie ma

 

rzeczony przełącznik w menu zmienia jedynie kodowanie tagów ID3v1 (tagi ID3v2 kodowane są przy pomocy Unikodu, więc nic im ustawiać nie trzeba)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zastawie jest jeszcze odtwarzacz MP3 iRiver T60 chociaż to może mało istotne

Spoko wielkie dzięki, zapomniałem napisać ale nie chciałem nic zastawiać ;)

Mam jeszcze pytanko odnośnie funkcji, jak to jest z dźwiękiem, próbowałem sobie zmieniać różne opcje ale i tak zawsze wracam do początkowych ustawień. Czy jest jakiś charekterystyczny system ustawień dla konkretnego gatunku (rock, techno, pop itp.)?? Bo w sumie nie chce mi się ustawiać dla każdej piosenki coś innego a za bardzo się nie znam na tym (nawet nie wiem za bardzo co te funkcje oznaczają oprócz basu i paru innych). Czy ktoś mógłby to troszkę wytłumaczyć gdyż instrukcji w zestawie żadnej nie ma po polsku co mnie bardzo zdziwiło, dzięki za odpowiedzi na temat, pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, może rzeczywiście gdzieś jest w instrukcji, ale na pewno nie ma instrukcji w języku polskim, a jedynie znam troszeczkę angielski gdzie nie ma o tym informacji, a koreańskim jeszcze nie władam tak dobrze. ;)

 

Jest chyba polska instrukcja...

 

Na płytce, lub na stronie iRivera.

 

O ile się nie mylę :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Hehe... to nie tak działa, tu o takie znaki jak ą ę ś ć chodzi :D

Chyba jednak nie o nasze krzaczki tu chodzi. Np finskie ä, ö w tytulach wyswietlaja mi sie poprawnie niezaleznie od tego jaki mam ustawiony jezyk. Wiec moze faktycznie ktos przewidzial lokalizacje menu tylko ktos inny "zapomnial" ja dodac ;) A co do instrukcji to jakas kpina - dostalem jakas nedzna broszurke ktora wyglada jak odbita na xero w ktorej nie ma opisu polowy funkcji, np nie ma nic na temat trybow odtwarzania (np shufle), korektora itp. Mozna gdzies sciagnac z netu jakas porzadna instrukcje (na stronie irivera tez jest jakas biedna wersja)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

forumowy "mgr inż." ( ;] ) przygotował program, pozwalający na samodzielne przetłumaczenie interface'u odtwarzacza z serii T... ale oficjalnej polskiej wersji interface'u nie ma

 

rzeczony przełącznik w menu zmienia jedynie kodowanie tagów ID3v1 (tagi ID3v2 kodowane są przy pomocy Unikodu, więc nic im ustawiać nie trzeba)

 

gdzie to znajde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności