Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

aledrogo?

czekam i czekam na tego merlina i ****. chyba też bede musiał z allegro brać...

Jak bym czekał na Merlina to mógłbym do lutego nawet sie nie doczekać.. :o

Wziąłem na allegro (KLIK), cena taka jak w melinie a przesyłkę jakoś przeboleje. :]

 

EDIT:

<załamka> jak kupiłem clipa to dostałem maila:

Witam, niestety z odtwarzaczy został nam tylko kolor czerwony, czy ewentualnie taki by Pana interesował ?? nie wiemy w jakim czasie czarne się pojawią.



Pozdrawiam,

Łukasz Demczuk

Niestety odmówiłem :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<załamka> jak kupiłem clipa to dostałem maila:

Witam, niestety z odtwarzaczy został nam tylko kolor czerwony, czy ewentualnie taki by Pana interesował ?? nie wiemy w jakim czasie czarne się pojawią.
Pozdrawiam,

Łukasz Demczuk

Niestety odmówiłem :|

lol, tak z ciekawości - kase wpłaciłeś? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mój doszedł z aukcji z której miał zamia kupować Roni11 ;)

 

Zamawiałem w sobotę wieczorem ;)

 

Póki co ładuje się. I może ktoś mi odpowie od razu czy ten wskaźnik naładowania baterii będzie cały czas migał podczas ładowania czy w pewnym momencie się wypełni, a może dopiero po odłączeniu od usb się wypełni ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety pośpieszyłem się z zachwalaniem.

 

Mianowicie chodzi o nieszczęsne playlisty które chciałem maxymalnie zbliżyć do odtwarzania katalogowego(w kazdymkatalogu tworze playlistę z zebranymi w nim piosenkami; zaznaczam wszystkie utwory i klikając prawym wydaje polecenie "utwórz playlistę") - taką operację wykonuję dla wszystkich katalogów.

 

Majć playlisty które sa odzwierciedleniem katalogów chcę odtworzyć sobie wybraną playlitę i tu posłużę się przykładem;

 

Mam katalogi Pies, Kot

a w nich kawałki

Pies (a,b,c, playlista Pies)

Kot (d,e,f,g,h,playlista Kot)

 

Wybieram playlistę Pies (po jej wybraniu wybieram pierwszy kawałek a)

Odtwarzane są potem piosenki b,c

Wybieram playlistę Kot (po jej wybraniu wybieram pierwszy kawałek d)

Jako kolejny powinien lecieć kawałek "e" ale niestety leci kawałek a,b,c i znów a,b,c w kółko.

 

Funkcja powtarzania jest wyłączona.

Mimo zmiany playlisty na Kot i tak odtwarzacz wraca do playlisty Pies. Tak dzieje się w przypadku wszystkich playlist....

 

 

Czy to wirus ,może jakiś bug ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie:

czy wasz clip jak lezy wylaczony to tez sie rozladowywuje sam z siebie? (dosyc mocno)

moj lezal ok tygodnia nieuzywany i sie rozladowal calkowicie :/

 

Ja mam podobny problem :( Jak go pierwszy raz ładowałeś to do pełna?

Baterie Li-Jonowe (taka jest w Clipie??) powinny tracić chyba ok 5% miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra przyszedł Clip.

Pierwsze wrażenie? Boże jakie to maluśkie. :P

Zobaczymy jak sie naładuje co to potrafi :P

 

P.S

Mam nadzieje ze nie trafiłem na egzemplarz z problemem baterii... :|

 

P.S 2

Z której strony mam ściągnąć najnowszego softa żeby był język polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągasz ze strony sandiska sansa updater. Masz do wyboru kilkanaście języków w menu, w tym polski :)

Tylko nie instaluj updatera, jak ładujesz Clipa, bo podczas instalacji prosi o odłączenie odtwarzacza, a odłączenie go podczas pierwszego ładowania nie służy baterii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze mam T60 2GB... i iFP no i słuchawki... mam wymieniać jakie czy se popatrzycie w sygnaturkę?

 

Ok... ogólne moje wrażenia, ktoś chce w ogóle znać?

 

Nawet jak nie to i tak napiszę: ogólnie pozytywne... b. dobrze wykonany (chociaż trochę "hold" lata), menu ładne, przejrzyste takie podobne do Sansy m200 więc załapałem je od razu, dźwięk... na pewno cieplejszy niż T60 ale czy lepszy? Okaże się w praniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności