Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

szczeze wolałbym czarny kolor, jak cos jest srebrne i niezaluminium to mi sie zle kojazy ;d

marudzisz :P to nie ma być wstawka w deskę rozdzielczą w samochodzie, tylko playerek ;) imho świetnie sie prezentuje, tylko cena w pl, będzie ekhm... 350-400zł? + koszt słuchawek jak ktoś nie ma. W takim przypadku to ja wole 4gb meizu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten chip co siedzi w 1GB i 2GB potrafi obsłużyć OGG i FLAC tylko że jakoś SanDisk tego nie wykorzystał. Podejrzewam że właśnie 4GB będzie na takich samych bebechach jak 1 i 2 GB. A co do wersji 4GB chyba zawsze SanDisk musi coś schrzanić jeśli będzie dostępne 4GB tylko w kolorze srebrnym to wole czarne 2GB...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie dodali, bo niczego oficjalnie nie ogłosili.

The only thing new with the Clip is it gets a new silver paint job and an increase to 4GB.

A tu coś, co powiedział autor z abi do przedstawiciela sandiska

I also mentioned the possible support for other codecs on the clip such as FLAC and OGG since the Clip is gaining some appeal among the hi-fi crowd.

 

Z kolei ja napisałem, co napisałem, bo tak twierdzę. Jak Clipy dostaną wsparcie dla Ogg to wszystkie. Jeśli dostanie go tylko 4gb, to będzie na 99% oznaczać, że 4gb dostanie inne bebechy (wiem, że SoC Clipa jest w stanie odtworzyć Ogg).

 

Ale skończmy już plotkować, jak stare baby :P

Obsługa Ogg i Flac to tylko sugestia redaktora anythingbutipod a nie żadne oficjalne oświadczenie Sandiska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli w 4GB wprowadzą na tym samym SOC to w 1GB i 2 GB też powinno być OGG z nowym fireware choć oczywiście nie koniecznie... według mnie Clip ma duże możliwości ale nie wykorzystane przez SanDiska bo SOC naprawdę wsadzili tam dobry, czytając specyfikację robi wrażenie ma bardzo dużą moc i multum formatów łyka... oraz ma "kupę" innych dodatków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli 4gb miałoby być na tym samym SoCu, co "poprzednicy" a ogg miałoby jako exclusive, to wierzę w potencjał ludzi robiących rockboxa :rolleyes:. SoC ten sam, aplikacja właściwie identyczna... what's the problem? :>

 

EDIT: Tak btw. nowy firmware będzie najprawdopodobniej za 2-3 tygodnie. Źródło: wypowiedź na forum sandiska osoby oznaczonej jako VIP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności