Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

http://forums.rockbox.org/index.php?topic=...13095#msg113095 <- info o trybie

http://forums.sandisk.com/sansa/board/mess...;thread.id=2946 <- download najnowszej wersji fw.

Tryb diagnostyczny to po prostu kolejne sub-menu w menu ustawień. Testuje ram, pamięć, aktualny stan baterii, radio, wyświetlacz, wyjście audio (nie wiem jak, słuchawki milczą), mikrofon (puszcza to, co aktualnie mic zbiera na słuchawki) i test klawiszy (chyba wszystko wymieniłem).

Dodatkowo można ustawić radio na Japan ;) a w regionie USA skoki są co 0,2 zamiast 0,1.

W ogóle zmieniając literki wgrywa się różne wersje fw. Zmienisz na t -> testowa, a -> amerykańska, f -> francuska. tu więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wgraniu noweg FW, Clip zacząl sie wieszac... trzeba go restartowac. Mial ktos takie problemy? Troche mnie to wkurza, wczesniej bylo wszystko ok, teraz nawet potrafi odtwarzac nie tą piosenke którą powinien, a wszystkie są poprawnie ztagowane.

 

Czy jezeli tytul albumu, albo piosenki, jest zbyt dlugi, moze to powodowac wieszanie sie playerka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki, jak nic nie pomoze to sprobuje jeszcze wgrac...

Teraz znowu mnie clip zaskoczył, odtwarza utwory, ktorych fizycznie nie ma w jego pamięci ... O.o Sam je wyrzucilem, sprawdzilem, czy nie ma gdzies kopii, a player nadal widzi te pliki...

 

EDIT: Własnie wywalilem wszystko z folderu /Music, po odpaleniu player nadal widzial tych kilka piosenek, wszystkie z tego samego albumu, na tych piosenkach player zawsze sie wieszał... Dziwne, ze folder byl pusty a piosenki player skąś widział... Zrobiłem formata, wgrywam reszte utworów, zobacze jak sie teraz zachowa.

 

EDIT2: Pliki wgrane, łączenie z tymi ktore na ktorych sie wieszał, z tym ze skrocilem nazwe albumu i folderu. Narazie działa, ale nadal nie mam pojecia jak pare piosenek moglo wywolac taki problem.

 

EDIT3: W instrukcji jest napisane, ze przy pierwszym uruchomieniu nalez naladowac Clipa do pełna, czy jezeli ktos tego nie zrobil tylko zacząl sluchac, moze byc tak ze bateria bedzie trzymac krocej? Z tego co wyczytałem na tym forum wydaje mi sie, ze nie ma to znaczenia, bo baterie mozna formowac dowolnie. Prawda to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: Własnie wywalilem wszystko z folderu /Music, po odpaleniu player nadal widzial tych kilka piosenek, wszystkie z tego samego albumu, na tych piosenkach player zawsze sie wieszał... Dziwne, ze folder byl pusty a piosenki player skąś widział... Zrobiłem formata, wgrywam reszte utworów, zobacze jak sie teraz zachowa.

 

Każdy ma te piosenki, sformatuj Clipa z poziomu menu. Nie windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem,z e kazdy ma standardowo 4 piosenki, tamte juz dawno wywalilem, chodzi o to ze ja wgralem pliki, potem je usunelem, a player nadal je widzial, po wyczyszczeniu katalogu /Music nadal tak było i nie chodzi mi tu o te piosenki ktore sa automatycznie wgyrwane na sanse, chodzi mi o pioesnki ktore ja wczesniej wrzuciłem. Ale sformatowalem z poziomu playera i dziala wszystko.

 

Nie wiem jak to mozliwe ze piosenki nie byly fizycznie na playerku, a grały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że pojawila sie opcja zamówienia pre-order Sansa Clip...uwaga uwaga...TAK 4GB !!! co prawda na razie(?) tylko srebrny.

http://go.shopsansa.com/customers/sansa/sa..._html/clip.html

A tak przy okazji marka "sansa" doczekała się swojej stronki:

http://www.sandisk.com/sansa/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

80$ to mniej niż 200zł, żeby w u nas tyle kosztował to bym brał bez zastanowienia :D 4gb będzie chyba tylko srebrny

 

 

ps. ta strona już od jakiegoś czasu (miesiac, 2?) tak wygląda :P

 

 

btw. w agito są niebieskie 2gb za 125zł :ohttp://www.agito.pl/odtwarzacze_przenosne/...362.327893.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi dzisiaj Clip numer odwalił. Rano ok. 8 patrzę bateria gdzieś 1/3, OK na kilka godzin starczy i go odłożyłem i wyłączyłem... o 10:30 wychodzę biorę Clipa w kieszeń, chce go włączyć a on że bateria rozładowana... no kurde z domu już wyszedłem po iFP nie chciało mi się już wracać... nie wiem co mu odbiło, nie wiem czy nie przypadkiem po tym nowy FW. Teraz baterię uformuje znowu.

 

ja mam to samo, trafiles na egzemplarz w ktorym sie bateria rozladowywuje

ponoc jest to podstawa do gwarancji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale jak wejdzie wersja 4GB to będzie to nowość, więc na początku cena będzie nieco zawyżona.

na początku 2GB kosztowało ok. 170 zł, minęło trochę czasu i staniało do 125 zł, więc z czasem 4GB stanieje (mam taką nadzieję) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności