Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

To zalezy czym bedziesz ladowal. Przyzwoita ladowarka wystarczy ok. 4h

 

jak narazie dolaczonym kablem usb

 

 

wlasnie wrociloem ze sklepu i powiem 2 rzeczy

- ale jest zimnooooooo na dworze :/

 

-po otwarciu pudelka z clipem sie przerazilem - myslaem ze to bedzie wieksze:D a tutaj taki maluszek :)

 

zakochalem sie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I stało się: od dziś jestem szczęśliwym posiadaczem clipa 2GB FM czarnego:D Że będzie aż tak mały, że zmieściłby się w pudełku od zapałek to nie przypuszczałem:) Nie ma z nim (odpukać) problemów, normalnie ładuje się przez usb i rozpoznaje go jako dysk przenośny. Co do słuchawek: jak się nie założy gąbek to faktycznie brzmią jak ****o z kiosku za 3zł ale z gąbkami zmienia się postać rzeczy nie do poznania.

Mam do was jeszcze takie pytanie: pisaliście, że jak się wgra firmware ze strony sadiska to po podłączeniu jest do wyboru jakieś MSC, MMC, auto (czy jakoś tak). O co w tym chodzi bo się nie orientuję??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dokonalem zakupow a raczej zamowien, Clip w komputroniku za 180, (ciekawe kiedy bedzie:) ) i do tego aurvany za 145 w proline, beda jutro. Wiec moja obecna sansa + epki leca do komisu ( jak ktos jest chetny to pisac, moze obedzie sie bez nowego tematu w komisie).

 

PS. Ciekawa sytuacja w komputroniku byla. Pytma kolesia czy jest sandisk sans clip 2gb czarna i w jakiej cenie, a on do mnie ze nie ma obecnie i ze za 199, dobrze ze monitorek mial tak ustawiony ze widzialem co tam dziala. I co?? Patrze a ten ma przed soba sanse express, omg dobrze ze mu zwrocilem uwage bo bym bonusa dostal:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chyba będę musiał brać 1GB. Właśnie dostałem maila z ram.net.pl że nie są w stanie zrealizować zamówienia. Co lepsze zwalają wszystko na dostawcę :)

 

Ja zamówiłem swojego malucha w poniedziałek, także w ram.net.pl (przedsprzedaż) i byłem ciągle informowany o postępach i że dostawę mają dopiero w czwartek, więc miał dojechać do mnie dziś (i tak się stało, o 12 przyjechał pan z UPS i wręczył mi paczkę ;]).

Jak otworzyłem paczkę przeraziłem się, że to jakaś pomyłka, ale jak już przegrzebałem się przez styropian i folie zobaczyłem malutkie pudełko, a w nim ten maluch. Na początku się nie włączał, więc od razu podłączyłem do USB i ożył :) Jednak potem to 'szczęście' ze mnie uszło, jak okazało się że nie mogę zmienić trybu MTP na MSC... Ale po półgodzinnej walce z updatem itp. firmware się uaktualnił i wszystko jest jak na razie cacy. :D Tak jak przedmówcy, zakochałem się w tym maluchu :)))

Mała galeria (sorry za jakość fotek, ale jakoś z wrażenia mi nie wyszło :P ; w sesji zdjęciowej udział biorą kupione wczoraj w mp3store w Łodzi SRSki :D)

 

s5004533ic5.jpg

s5004534bo8.jpg

s5004535bl8.jpg

s5004537fw9.jpg

s5004539lm8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytskich. Pisze poraz pierwszy na tym forum i za bardzo jeszcze nie wiem co i jak. Bardzo zainteresowal mnie sansa clip i mam takie male pytanko, czy ktos moze sie orientuje, jak ten maluch radzi sobie ze sluchawkami akg k81dj??? Chcialbym zakupic wlasnie taki zestaw i mam pewne watpliwosci czy sansa da sobie rade z napedzeniem ich. I ewentualnie jakie inne sluchawki polecacie do tego odtwarzacz interesuja mnie glownie zamkniete, gdyz muzyki slucham glownie w autobusi i pociagu.

Z gory dzieki za odpowiedz.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maba , Słuchaj :P : W google pisze ze ma 55 mm na cos tam i cos tam a Ktos napisal ze sie miesci w pudelku od zapalek a pudelko od zapalek ma 53 mm. wiec sie pytam :P , Pzdr

 

Zapytanie : Biorąc na logike : iRiver daje 2 lata gwarancji i mysli ze jego strzet potrzyma te 2 lata , a Clip daje 1 rok gwarancji wiec mysli ze jego sprzet potrzema 1 rok :P i Teraz Takie Pytanie Czy Brac Clipa Czy Sprawdzonego t60? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze starym zwyczajem sandisk dorzucil ******aszczo dlugi kabel usb:/ Wzieli by przyklad z iriver-a.

 

btw.. a czy te kable pasują do iriverów - tzn czy wtyczki w sandiskach i iR są takie same..??

 

bo ja właśnie potrzebuję takiego krótkiego kabelka - swojego od T10 nawet nie rozwinąłem..

 

 

jakby pasował to byłbym chętny do kupna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawiam sie nad kupnem Creative Zen Stone 1gb lub wlasnie Sansa Clip, w przypadku Sansy jestem w stanie dolozyc do wersji 2gb, w merlinie kosztuje 166zl juz z wysylka, tylko problem, ten kolorek rozowy :(, wie ktos czy beda inne wersje kolorystyczne?? i czy cena po swietach spadnie troszeczke?? PS: Jesli ktos zna gdzies sklep gdzie moge kupic wersje 2gb w cenie do 170zl tyle ze nie rozowa pisac aha i moje pytanko ten odtwarzacz tylko przez usb mozna ladowac w kompie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zastanawiam sie nad kupnem Creative Zen Stone 1gb lub wlasnie Sansa Clip, w przypadku Sansy jestem w stanie dolozyc do wersji 2gb, w merlinie kosztuje 166zl juz z wysylka, tylko problem, ten kolorek rozowy :(, wie ktos czy beda inne wersje kolorystyczne?? i czy cena po swietach spadnie troszeczke?? PS: Jesli ktos zna gdzies sklep gdzie moge kupic wersje 2gb w cenie do 170zl tyle ze nie rozowa pisac aha i moje pytanko ten odtwarzacz tylko przez usb mozna ladowac w kompie?

 

 

Możesz spróbować w ram.net.pl, zagadaj na GG, ktoś powinien udzielić Ci informacji. Ja jestem bardzo zadowowlony z obsługi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności