Skocz do zawartości

Sansa Clip - Maly Zabójca ?


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

Dam im czas do jutra, w ofercie cały czas widnieją czarne 2GB więc powinni mieć, a skoro oznaczyli status jako spakowane już w sobotę to tym bardziej. Może kurier się nie wyrabia, albo nie zaktualizowali statusu... Jutro się okaże, akurat cały Boży dzień w domciu to będe stał w oknie i wyczekiwał :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przydaloby sie zrobic maly faq o tej mp3, w jakimś temacie, gdzie podane byłyby informacje co i jak o niej, o sofcie, o baterii, sluchawkach itp, aby nie trzeba bylo grzebac po prawie 80 stronach

faq się nie sprawdzi bo 90% nowych ludzi (włączających się w jakiś temat) zaczyna czytać wątek od ostatniej, a nie pierwszej strony, np. tak jak 'Serdel' (bez urazy oczywiście). Mój wywód na temat baterii i jej ładowania jest tylko 5 stron wcześniej ;)

 

Poza tym tak na oko to w tym temacie 50% postów dotyczy tego samego, a mianowicie oczekiwania i zachwytu, 45% to są powielane te same pytania i odpowiedzi, a 5% wnosi coś innego (testy, recenzje, subiektywne odczucia, porównania) więc wystarczy przeczytać wybiórczo 4 strony, żeby się wszystkiego dowiedzieć*

*żeby nie było, to w każdym temacie, na wszystkich forach jest tak samo i to jest normalne. To po prostu tylko takie moje takie filozofowanie, na temat tych co się wykręcają ilością stron w wątku ;)

 

 

Krótkie FAQ:

1. Clip w paczce jest rozładowany, baterii nie trzeba formatować, ładowanie 3-3,5h

2. Naładowana bateria wystarczy na 14-15h słuchania muzyki (praktycznie niezależnie od słuchawek)

3. Oryginalne słuchawki nie nadają się nawet do podwiązywania pomidorów

4. Wystarczy update firmware'a żeby Clip był widziany w systemie jako dysk przenośny

5. Do ładowania z gniazdka nadaje się ładowarka od motoroli (L2,L6,L7,V3,V3i,....,Z3,Z6,Z8,....) - tak mawiają

6. clip ma złącze miniUSB więc nie ważne od czego jest kabel, którym podpinamy go do kompa (od aparatu, telefonu, tostera, czy kuchenki mikrofalowej), poza tym i tak sandisk daje swój kabel więc nie wiem po co komu te kombinacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki przemek, o to mi wlasnie chodzilo. Oczywiscie masz racje, ze zaczelem czytac od ostatniej strony, bo tak mniej wiecej bylo, zaczelem od przed ostatniej, ale jesli mialbym przewalic te 70 stron info to nie dalbym pewnie rady :P

 

ja swoją sanse kupilem na tej aukcji: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=283874373

Sklep pronotek, wszystko automatycznie, nawet z zalozeniem konta w ich sklepie internetowym. Dzisiaj dostalem potwierdzenie, ze przesylka zostala wysłana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak zwykle widze same wady, wiec wypisze co mnie martwi w tym playerku.

- Strasznie sie "palcuje" jakas smieszna moda przyszla na te swiecace pokrycia.

- Wtyk od sluchawek jakis taki mlo trzymajacy, lekkie pociagniecie i wtyk juz wyskakuje

- Nie wiem czy dobrze to robie ale ciezko schodzi ten klips (chodz moze to byc uwazane jako +)

- W m240 dobre bylo to ze po nacisnieciu srodkowego przycisku podczas odtwarzania byla wyswietlana inf o jakosci pliku ( ilosc kbps)

 

a teraz plusy

+ Strasznie maly,

+ swietne podswietlenie

+ jakosc wykonania

+ O wiele czytelneijszy wyswietlacz od m240

Co do dziwieku to za krotko go mam zeby sie wypowaidac, ale zauwazylem ze gra lepiej od m240, tzn jakos tak bardziej czystko, widac ( a raczej slychac) to po cichych partiach.

 

Co do equalizera, hmm moim zdaniem jest wyrazna poprawa w stosunku do m240, predefiniowane ustawienia sa bardziej od siebie roznorodne ( tzn roznica miedzy nimi jest duza) natomiast ustawienia wlasne to tutaj dobrze funkcjonuje tylko regulator niskich tonow, jest wyrazna roznica juz przy zmianie o jeden poziom, z wysokimi juz jest gorzej. Byc moze tak sie dzieje gdyz sluchalem tego na epkach a tam wykoich tonow nie ma a jak sa to bardzo slabej jakosci. Hmm zauwazylem ze clip + epki nawet fajnie gra na eq bez zadnych zmian. Jak zapusze aurvany to dopiero bede sie bawil tym eq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pazuzu:

- lepiej, ze ma taka obudowe, niz pokryta jakas farba ktora zaraz sie zetrze, a co za problem Ci wytrzec czyms te slady po palcach?

- aby w moim wyjac wtyk sluchawek, musze dac troche sily, mi nie wychodzi on latwo

- u mnie klips schodzi normlanie, biore go lekko do gory i sciagam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie dostałem swojego z agito.pl. I teraz takie pytanko, na opakowaniu nie było nic napisane o funkcji FM, a na fakturce widnieje, że jest. Playerka nie rozpakowywalem bo to ma być prezent i nie sprawdzę teraz tego. Jak ktoś ma clipa 2GB z FM to niech zerknie na pudełko czy widnieje na nim przy nazwie odtwarzacza skrót FM. Mam nadzieję, że nie włożyli mi wersji bez FM bo wtedy musiałbym reklamować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zadnego napisu nie mam, jedyne info to te obrazeczki w koleczkach i tam jest symbol radia. Wiec sie nie przejmuj, a nawet gdyby to pudelko jest tak zrobione ze mozesz go otworzyc i nikt sie nie dowie, zreszta tak bym radzil odrazu go zaladowac i wgrac nowy soft zeby "prezento biorca" :P nie musial sie ztym bawic, tym bardziej ze ladowane trwa troszke dlugo 3-4 h.

 

Co do tej farby juz bym wolal cos matowego, bo takie swiecidelko tylko fajnie wyglada jak jest nowe albo sie nie uzywa. A wycierac tego caly czas nei da rady zreszta to mija sie z celem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm...doszedł...tylko nie wiem dlaczego nie jest rozładowany, a mam na oko połowę baterii naładowanej....

 

aha...imo czerwony ładniejszy niz czarny na żywo. Piękny rubinowy kolorek. Na fotach bardziej jak napisał kolega wyżej oczojebny, ale na zywca bardzo przyjemny rubin.

 

No i + dla merlina i UPS. Wczoraj rano zamówiłem...dziś około 14 miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez dzisiaj otrzymalem clip-a, pierwsze wrazenie, cholera jakie to male ;p, kolorek fajny, szczerze to nie jakis czerwony, a bardziej rubionowy, za to duzy plusik, niestety sluchaweczki od sansy sa do du... i musze sie na nich meczyc az otrzymam mx500, wiec nie mam jak ocenic jakosciowo tego mp3, jedno co troche wkurza, to ze nie da sie ustawic mp3 wq alfabetu, wq nazwy, szkoda PS: Dlaczego w mojej sansie w kompie pokazuje mi calkowity rozmiar dysku 1,89giga? mam pytanko czy moge wrzucac cale foldery z muza do folderu music?? czy tylko same mp3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm...kumpel chyba poszedl spac wiec spytam na forum. Jak ma wygladac prawidlowe ladowanie clipa? podlaczylem O 19. Zdziwilem sie, ze w trakcie ladowania stan baterii na stałe sie nie podnosi. jest 1,2,3,4....1,2,3,4 liczyłem, że po godzinie dajmy na to zobaczę 2,3,4 potem po jakms czasie 3,4 i na koncu 4. Odlaczylem 2 razy najpierw okolo 20:30 (bylo pol baterii) i teraz o 22:20(byla cala) patrze teraz i dalej skokowo sie laduja te kreski 1,2,3,4....nie ma sie czasem pojawic jakis napis ze NALADOWANO? Nie mialem nigdY sansy wiec nie wiem...

Odpisz ktos bo jestem confused :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale czy przez te 3-4h ciagle ma tak skokowo? Np w komie mam tak, ze jest dajmy na to 10 poziomow i co te 15 minut jest jeden wiecej.

Tutaj tak jak mowie idzie 1,2,3,4...1,2,3,4...1,2,3,4....hahaha i już..pisząc 1,2,3,4 spojrzałem w bok i widzę FULL baterię. :D

Rozumiem, że 1,2,3,4 ma być tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności