Skocz do zawartości

Mp3 Player (bez Video) + Słuchawki Za 600-700zł


Spinaker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Planuję kupić jakiś player MP3 (żadne tam MP4, itp ******ły nie są mi w nim potrzebne) + słuchawki douszne (to się mówi dokanałowe?) i mam na to 600, max 700 zł.

Na czym mi zależy:

 

-ładny w miarę wygląd i mały rozmiar - niekoniecznie taki jak S10 (chociaż mogłoby być), ale żeby to nie była jakaś krowa. W kieszeniach przeważnie mam telefon i fajki, więc za dużo miejsca nie ma w nich.

 

-świetna jakość dźwięku - słucham głównie od hard rocka do death metalu, chociaż utwory innego gatunku też się zdarzają

 

-muszą być w miarę (czyt. bardzo) głośne, bo słuchając muzy z kompa na maxa nie jest wcale głośno (pomijając fakt, że jestem już trochę głuchy :P)

 

-pojemność minimum 4GB (nie będę słuchał utworów w 128kbit :))

 

-custom equalizer, ale to chyba w każdym lepszym modelu jest

 

-wyświetlacz taki, żebym widział co będzie grało, ile ma minut itp. Kolorowy.

 

-żeby mi się nie zniszczył po roku normalnego użytkowania, ale myślę że modele >300zł nie są na to narażone

 

Mam nadzieję, że istnieje model spełniający moje wybredne wymagania :)

Nie mam wystarczającej wiedzy na ten temat, dlatego pytam was, ekspertów, o to.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vibez 8GB, możesz go nabyć w granicach 400zł. Nie odtwarza filmów i podobnych pierdół. Świetny parametryczny eq. Odtwarza chyba wszystkie popularne formaty stratne jak i lossless. Posiada kolorowy wyświetlacz.

 

Słuchawki douszne a dokanałowe to nie to samo jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności