Skocz do zawartości

Meizu M6, Iriver T60 Czy Vtec Media Player Pro V39 Dual Core


obiwan

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zastanawiam się nad tymi mp3

 

iRiver T60 - 4GB

MEIZU M6 - 4GB

VTec Media Player PRO V39 Dual Core 4GB

VTec PRO MP640 Dual Core - 4 GB

Creative ZEN V PLUS 4GB

 

i nie wiem co w końcu wybrać.

 

Zamawiał będę raczej w devilnecie. Słuchawki na początek referencyjne, potem może jakieś lepsze.

 

Przede wszystkim zależy mi na bardzo wysokiej jakości dzwięku, inne wodotryski mile widziane, ale nie kosztem jakości muzy. Wołałbym także aby mp3 miał dobre basy i radio. Ewentualnie podajcie jakąś kolejność tych odtwarzaczy wg jakości ich dzwięku.

 

P.S. Proszę nie udzielajcie odpowiedzi "Bierz XX bo YY to ****o". Tylko napiszcie dlaczego to XX jest lepsze od YY :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgory przepraszam za brak polskich liter ale ograniczenia systemowe w pracy mam wiec to nie kwestia niechlujstwa :P Ja nie bede oryginalny i tak jak moi przedmowcy polecam Vtec V39 :) Mialem T60 i uwazam ze V39 gra sporo lepiej...chociaz i tak T60 zlym sprzetem nie jest ale jednak V39 dzwiekowo fajniejszy :P Co do Meizu sie nie wypowiem, bo takowego testowac okazji nie mialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trójki w temacie najciekawiej zagra V39, a najmniej ciekawie T60, tak moim skromnym zdaniem. M6 jest najbardziej wszechstronny z nich wszystkich, V39 najmniej wygodnie się obsługuje.

>>Martin_Valdez, ja też mam angielskie Windows, ale sobie dodałem polską klawiaturę. Gdybym zostawił angielską, to by mnie szlag trafił z powodu skrótów klawiszowych działających z prawym Alt-em. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz dużo kasy to sie zgadzam. Ale jak bym wtopił te 330 ty kaplica. Nie mam mp3 przez kolejne 4 lata :/ A teraz M6 na AlleDrogo nie schodzi poniżej 400 i to jeszcze od wątpliwych sprzedawców. Bezpiecznie masz od 440 wzwyż :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mam taki problem ze mam niezabardzo duzo tej kasy .... ale przy tym jak ja sprzet zmieniam to mp3'ki sie niezdazaja przy mnie popsuc ... ( max 4 miechy i sprzedaje i kupuje nastepny i tak w kolko )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm. Ja raczej dłuższy czas pociągnę na tym Creative. A jak nie, to zawsze znajdzie się jakiś chętny na zakup, zawsze :P Wtedy pomyślę nad meizu i VTec'iem. Problem z tymi dwoma taki, że za chiny nie znajde sklepu w którym mógłbym wziąć je + powiedzmy tego Creativa i np jakiegos iRivera T60, wziąć 5 par słuchawek, swoją muzę i potestować sobie to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej wes irivera t60 2gb ... niz tego creativa ... creative gra miernie ... ihmo niewarto ... jakosc wykonania tez stoi raczej za iriverem ...

 

ewentualnie samsunga yp-z5 2gb z vobisa za 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Creative i jakość... sciana.gif

Dobra dobra, typowe zboczenie po czytaniu tego forum :P Mam wrażenie, że większość wypowiadających się, że "kreatyw jest be" nie miała w ręku nic poza Nano czy Muvo, nie mówiąc o odsłuchu...

Akurat Zen V czy V Plus to bardzo przyzwoite playery. Choć zgadzam się, że konkurencji z Meizu czy Vteciem nie wytrzymają, trudno je nawet porównywać w sumie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności