Skocz do zawartości

Cd Czy Flash?


Gość MatmaN

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dzonynawalony

O moj boze... kupilem tego SlimXa 550... Poprostu niemoge..... Co ja kupilem...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TAKIEGO WYPASIONEG SPRZETU JESCZE NIE MIALEM ! :D To jest poprostu cudo !!! Tak sie zajaralem ze chodze z nim nawet po domu :lol: . Nie zawiodlem sie :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O moj boze... kupilem tego SlimXa 550... Poprostu niemoge..... Co ja kupilem...

 

TAKIEGO WYPASIONEG SPRZETU JESCZE NIE MIALEM ! :D To jest poprostu cudo !!! Tak sie zajaralem ze chodze z nim nawet po domu :lol: . Nie zawiodlem sie :D:D:D

:lol::lol::lol::lol:

Też tak miałem, zarównoz IMP jak i z H, pierwszego dnia dosłownie się nie mogłem z nimi rozstać ani na chwilę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam glos za cd/mp3. I argumenty beda podobne. Nie zdarzyl mi sie jeszcze problem, zeby gdzies w trasie czy na miescie skonczyla mi sie plyta i zebym musiala sluchac od poczatku. Przy powiedzmy 5-6 godzinach na flashu to jest to juz problem. Ja tez sie zastanawialam, co wybrac, ale szybko wybor ten padl na SlimX 550. Flashe sa ladne, lekkie, male i efektowne, ale jednak wciaz maja malo pamieci, a kupno 1gb to juz spory wydatek. Takze kasa tez tu miala znaczenie. Poza tym zwyczajnie szkoda by mi bylo, gdyby wszystkie moje plyty CDA lezaly sobie bezczynnie na polce. Co prawda, CDA jak juz wszystkim chyba wiadomo, zra niemilosiernie baterie. Ale co tam - niech im na zdrowie pojdzie.

Wybor miedzy cd/mp3 a flash to juz kwestia priorytetow.

Co innego gdyby byla kasa na iHP..... To ma sluszny zasob pamieci :)

Mam jak widac ifpka czyli flash, ale w pelni zgadzam sie z Waszymi opiniami!

Dlaczego wiec kupilem ifp :o

Bo umie przyzwoicie nagrywac (do mp3 320kbps) zarowno z wbudowanego radia jak i z line-in. I wlasciwie tylko jesli kto ma takie potrzeby to powinien sie skusic na flash.

No chyba ze komus chodzi tylko o ladny wisiorek na szyje, szczegolnie na jakas ladna szyje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności