Skocz do zawartości

Zmiana Hd 555 Na..? Prosze O Pomoc


arcik82

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o pomoc,czy warto zmieniac hd 555 na coś innego kwota ok 300zl, otóz moje wysłuzone senki jakos mi juz nie podchodza chcialbym zmienic na cos innego tylko nie chciałbym sie zawiezc czyli cofnąc do tylu najlepiej zeby nowe dobrze sprawowaly sie w grach glównie bedzie odsłuch przy kompie x-fi z góry dziekuje;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer SE-A1000. Grają przestrzennie więc do gier będą dobre. Tylko się niezbyt mocno głowy trzymają, ale za to są lekkie.

no wlasnie widzę ze wszystkim je polecasz tylko czy nie bede zawiedziony dzwiekiem tak jak mowilem beda podłączone do kompa bo ogólnie na senkach sie troszke zawiodłem mam je rok i juz trzeszczy prawy głosnik acha i musza glosno grać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się dziwisz, komputer to kiepskie źródło dźwięku i nie oszukuj się że x-fi to jakiś high end :P "Głosno grać" = szukaj słuchawek o małej impedancji i wysokiej skuteczności. Ewentualnie zaopatrz się w dedykowany wzmacniacz albo wykonaj go samemu.

Skoro w 555 coś trzeszczy to po to jest gwarancja żeby usunąć usterkę a jeśli się nie mylę Sennheiser daje jej 2 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu się dziwisz, komputer to kiepskie źródło dźwięku i nie oszukuj się że x-fi to jakiś high end :P "Głosno grać" = szukaj słuchawek o małej impedancji i wysokiej skuteczności. Ewentualnie zaopatrz się w dedykowany wzmacniacz albo wykonaj go samemu.

Skoro w 555 coś trzeszczy to po to jest gwarancja żeby usunąć usterkę a jeśli się nie mylę Sennheiser daje jej 2 lata.

wiem ze to ie jest high end a na wzmacniaczach sie nie znam co by bylo w tej sytuacji najlepsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moonlight majkela i Cmoy forzy. Poszukaj, to nie boli ;)

 

Cena ~200pln a radość bezcenna. Imo, lepiej senki oddać na gwarancję i dokupić ampa, niżeli zmieniać na coś innego.

(najwet nadroższe słuchawki bez wzmacniacza, na komputerze nie zagrają w pełni).

o wlasnie a roznica bylaby koloslana miedzy holdegronem a tymi co robią Forza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie postanowiłem nie sprzedawać senkow i kupić wzmacniacz słuchawkowy jaki bedzie najlepszy do odsłuchu przy kompie myślałem o holdegronie czy w tej cenie znajdę coś lepszego :P jak tak to co?? i czy ten wzmacniacz wystarczyłby w przyszłości do jeszcze lepszych słuchawek jak bym sie wkręcił :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pioneer se-a1000,

Grado 60,

Sony 7506,

 

Wyzej strzelalbym:

 

Sony 7509HD,

Beyerdynamic 880,

Senki 25, 595, 580, 600 itp

 

z trojki za 300zl zaryzykowalbym stwierdzenie ze Soniaki graja najlepiej ale trzeba je sciagac ze stanow,

 

niezle sa tez Soniaki MDR SA1000 i w gore (optimum 3000)

 

pozdroofka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z porównań kolegów na HD595 Holdegrona i pierwszej edycji Moonlighta (a doszedłem już do czwartej) wynikło, że ten drugi lepiej się lubi z tymi słuchawkami. Alternatywnie mogę ztuningować Holdegrona tak, że HD555 zagrają ciekawiej na nim.

to bedzie mój pierwszy wzmacniacz więc nie bedę miał możliwości odsłuchu jaka by była cena tego moonlighta u ciebie..bo jakbym kupił holdegrona to już bym nie miał hajsu na tuning..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam w ofercie z zasilaczem wewnętrznym. Może być na baterie, albo zasilacz oddzielnie. Zresztą, zasilacz to jest źródło zakłóceń. W miarę możliwości lepiej go nie pchać do środka, przynajmniej w niewielkich obudowach. Cennik jest w wątku Moonlight, a podany link działa dobrze. Tutaj kopia, reszta jak podałem:

wzmacniacz v.2 lub v.3 + wysyłka priorytetem - 210zł

gniazdo ładowarki - 10zł

akumulator 9V 260mAh - 25zł

interkonekt mp3 - 14zł + 50gr za każde 10cm kabla ciętego na długość

interkonekt CD - 45zł za wersję 70cm

klips na pasek - 15zł

przejściówka elastyczna jack->mini-jack - 22zł

zasilacz / ładowarka - 17zł

Wersja za 210zł nadaje się do użytku poprzez wymianę zużytych baterii/akumulatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się trochę do tematu:

interkonekt mp3 - 14zł + 50gr za każde 10cm kabla ciętego na długość

Jakich wtyków i kabla używasz do robienia tych interkonektów? Podany koszt obejmuje też wysyłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności