Skocz do zawartości

A Gdyby Tak Vibez?


Prozac

Rekomendowane odpowiedzi

Na allegro za dosc ciekawa kwote mozna kpic teraz vibeza 8gb (369zl). 8gb wystarczy w zupelnosci, a ze jest tani to moge zniesc obecnosci HDD zamiast flasha.

 

Slyszalem duzo pochlebnych opini na temat tego odtwarzacza, ze niezla jakosc dzwieku, dysk wytrwaly.

 

W oficjalnych danych pisze ze ma tylko 7,5mw na kanal, to wcale nie jest tak duzo, co o tym powiecie?

A jak z szybkoscia pracy? Wiem ze to dysk i moze byc troche wolniej, ale czy jest az tak wolno jak np. w iRiverze h10 20gb? Bo tam to jest masakra...

 

Sluchawki przy nim bylyby k26p lub w niedalekiej przyszlosci JBL dokanalowe.

 

Moze jakas konkurencja co do pojemnosci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze.. to jest normalka przy sklepach sprzedajacych na allegro. Kupujesz i dostajesz wiadomosc ze sorry w hurtowni sie skonczylo ;]

Zreszta wiem bo kiedys chcialem lcd samsunga kupic i dzwonilem po sklepach komputerowych.

 

- Nie mamy juz od tygodnia..

- Ale przeciez na waszej aukcji allegro sa 4.

- To ze sa to nie znaczy ze mamy na stanie.

 

:P

 

Oczywiscie sprzedawca mial prawie same pozytywy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raf napewno ten ktos jest uczciwym sprzedawca wystarczy popatrzec na ilość komentów.Tylko idiota by wystawiał cos czego nie ma ;/ albo nie jest pewny czy ma .Na 100% go dostaniesz :) , a jak juz go dostaniesz co weź mi na priva napisz jak tam z dzwiękiem u niego bo moze tez bym wciągnął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mozecie mi cos powiedziec na sam temat odtwarzacza? Bardzo mnie interesuja odpowiedzi na zadane przeze mnie pytania. Cena jest dosc atrakcyjna jakby na to nie patrzec, a nie wierze zeby na allegro wystawili puste przedmioty.

 

jest watek "Vibez" na forum - podforum Rio Audio - 25 stron - milej lektury :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz kiedys studiowalem ten temat :) teraz do niego wrocilem i ludzie pisze ze przy gapless nie ma wogole przerw (bo tak chyba ma byc :) ), ale jak jest gdy wymuszam zmiane piosenki? I czy te 7,5mw powinno mnie zniechecic?

 

Co do dokanalowek, moge miec JBL za powiedzmy polowe taniej, wiec robi sie z tego calkiem przyjemna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pamietaj ze oryginalne JBL sprzedawane są w komplecie - BOX, z etui, kompletem uszczelek i masa innych dodatkow. Jesli Twoje zrodlo sprzedaje tzw wersje OEM - bez pudełka to bankowo podróbki - temat przerabiany na forum... poczytaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności