Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...

Suseł jak widać, ale wynoszę się z niego chyba jednak ; P Na tapetę mam pokaz slajdów (jak w 7demce, fajny ficzer ;) ), także zmienia się regularnie. W dodatku KDE w dalszym ciągu nie przypadło mi do gustu (chociaż i tak zdecydowanie bardziej mi się podoba niż poprzednie, szczególnie, że mam problemy z akceleracją 3D w mojej karcie.

 

PS

Nie lubię docków ;P Chyba, że w formie 7demko-maka. Chociaż najbardziej jestem przyzwyczajony do dwóch pasków aka standardowy Gnome -> na górze menu aplikacji, tacka systemowa, prosty monitor systemu, killer aplikacji, szybkie uruchamianie, a na dole lista okien.

zrzut ekranu1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pewnie się "licencja" na RC skończyła ;] Ja bym sobie może i kupił 7demkę, gdyby kosztowała połowę tego. Albo chociaż ze 100zł mniej.

 

Jeszcze się nie skończyła.  :P A poza ym Isohunt ma fajną promocję na x86 i x64.  :lol:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XP i 7 mam z MSDN AA, więc to nie kwestia licencji. Skąd przesiadka? Z nudów. :) I tak miałem robić reinstalkę to wrzuciłem XPka, póki co zostanie jeszcze troszkę, choć pewnie i tak do 7 wrócę. Także raczej to chwilowa zmiana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogodynka coś ostatnio się popsuła, temperatura jest ok, tylko jednostka jest zła, powinno być Fahrenheitach (F), czyli trzeba odjąć 32 od podanej wartości.

Co do zawiei, to rzeczywiście słońce za oknem, ale taki stan pogody podają o dziwo wszędzie.

Informacje o pogodzie brane są z yahoo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, ja szukałem ostatnio jakiejś dobrej wtyczki pogodowej na panel, ale nie znalazłem, takie uroki mieszkania w Białymstoku, bo dla Warszawy są niemal w każdej, a mnie najbardziej interesuje informacja na panelu, a nie na pulpicie ; ] Grzebałem w jakimś pliku tekstowym ostatnio, niby podałem namiary na stację pogodową na "lotnisku" w Białymstoku, ale coś nie chciało odczytywać. W sumie muszę pogrzebać trochę przy Conky w końcu, ale to jak dysk wróci z serwisu, chociaż nie urządza mnie to do końca. BTW. dlaczego KDE 3, a nie 4? ; ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem już kilka podejść do KDE4 i jak na razie nie przekonało mnie to środowisko do siebie. Za bardzo muliło i nie było tak przejrzyste i dopracowane jak starsza wersja. Muszę się jednak przyznać, że od dłuższego czasu nie sprawdzałem jak to może teraz działać, a zmian wprowadzono bardzo dużo.

 

Przyzwyczajenie do starego KDE robi swoje, niczego nie brakuje, aktualizacje o dziwno mogę robić bezproblemowo, więc na razie nie będę zmieniał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37

Hmm, chyba właściwości paska, "use small icons" i w polu wyboru "taskbar buttons" wybieram "never combine".

 

 

 

 

Pisownia oryginalna. 7 mam po angielsku. Nie znam niestety polskich odpowiedników więc wolę nie wprowadzać w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności