Skocz do zawartości

Pokaż Swój Pulpit


matej7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Mi się w sumie Linux podobał, ale miałem dość przełączania się na windowsa żeby sobie odpalić cośtam...

hmm :D są i na to sposoby

http://tinyurl.com/3cjh6m

http://tinyurl.com/2krp32

oprogramowanie to nazywa sie VirtualBox i pozwala w łatwy sposób odpalić każdy system, tu załączony jest Windows XP, który służy mi do badania bezpieczeństwa systemu a jako inżynier sieciowy z zawodu czasem takie wirtualne maszyny służą mi do symulowania środowiska sieciowego. Ogólnie to wykorzystuję komputer do pracy i nauki a linux w 100% spełnia moje oczekiwania. Wracając do VirtualBoxa to pozwala na łatwą integrację tego co jest w tym Windows z systemem linux, a Windows traktowany jest jako uruchomiony program, potrafiący korzystać z zasobów komputera (akceleracja grafiki, usb 2.0, dzwięk, sieć itp itd)

Pozdrawiam i zachęcam do nauki i korzystanai z wolnego oprogramowania GNU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cisco, fajny nick, choć wole Juniper :)

Też wolę ale z Juniperami to raczej mało miałem i mam do czynienia ale certyfikat specjalisty (JNCIS) zrobiłem :P , aktualnie grzebie się głównie w Cisco i jestem przed drugim podejściem do egzaminu praktycznego z CCIE Routing&Switching, tak więc za parę miesięcy znowu wizyta w Brukseli mnie czeka, narazie labuję labuję i jeszcze raz labuję a w wolnych chwilach przeglądam dokumentację :rolleyes:

BTW czy PHU ClassCom Sp. z o.o. - BOK w Krakowie to jakaś firma mająca coś wspólnego z technologiami Cisco ? Jakiś mały integrator ? Jak się domyślam jesteś pracownikiem albo może użytkownikiem ich sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Błagam was, na vmware nawet mac os mulił. Już kiedyś się bawiłem w to i nie mam zamiaru wracać.

Ale ja właśnie z powodu małej wydajności używam VirtualBox, problem też leży w tym, że każda emulacja zjada zasoby systemowe i słaby pecet może tego nie pociągnąć. Moją jednostkę PC napędza czterordzeniowy AMD Phenom i 16 GB Ram więc emulacja czegokolwiek jest niezauważalna ale żeby nie było to czasami potrafię każdy rdzeń doprowadzić do 100% stresu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The_pGo, ja też używam VB, ale podałem też vmware, bo zawsze lepiej mieć wybór.

Cisco, Classcom to ISP w Krakowie. To domowy IP, mam internet od ich poddostawcy. Raczej wątpie, aby coś takiego robili.

A ja nie tak profesjonalnie jak ty, raczej na zasadzie orientowania się w branży :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ksy , swietna tapetka...

 

jini, ten foobar z ta nakladka niepowinien sie nazywac foobarem juz, bo foobar z zalozenia zrzera max 16 ramu ... ten twoj watpie, dotego nici z przejzystowci zostaly.

 

ale ogolnie widze ze dbasz o kompozycje pulpitu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności