Skocz do zawartości

Zdjęcia Przenośnych Zestawów Audio


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

Zarąbiście, musicie mi uwierzyć!
IMG_3397.thumb.jpeg.d6e96f878bd9bf08e204c707e1817594.jpeg

Zazdroszczę bo moje nowe POLY przyszło uszkodzone i wróciło do Chord’a 🥲


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, cardio napisał(a):


Zazdroszczę bo moje nowe POLY przyszło uszkodzone i wróciło do Chord’a 🥲


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Kupiłeś może Poly w promocji na winyle.pl? Była podejrzanie niska cena z etui skórznym.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłeś może Poly w promocji na winyle.pl? Była podejrzanie niska cena z etui skórznym.

Tak ale było zapieczętowane i nowe.
Niestety padnięte 🥲

Kontakt ze sklepem b. dobry a właściciel w rozmowie powiedział że rezygnują z cyfrowego świata audio, stąd chęć wyprzedzania tego co zalega.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, cardio napisał(a):


Tak ale było zapieczętowane i nowe.
Niestety padnięte 🥲

Kontakt ze sklepem b. dobry a właściciel w rozmowie powiedział że rezygnują z cyfrowego świata audio, stąd chęć wyprzedzania tego co zalega.

To był leżak magazynowy ze starym firmware. Pewnie bateria padła bo długo nieładowana.

 

@cardioPoly ze starym firmware nie będzie działało z Mojo2. Trzeba mieć v3 firmwere do Mojo2 

i żeby zrobić upgrate potrzebne jest stare Mojo. Może to było przyczyną problemu.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz już poszło do Chorda, ale dziękuję za info.

Problem był takie że POLY nie było widoczne jako urządzenie bluetooth wiec nie dało się nic zrobić nawet bez Mojo

Na razie zostaje mi nadal mój N3pro wraz z Mojo2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, cardio napisał(a):

Teraz już poszło do Chorda, ale dziękuję za info.

Problem był takie że POLY nie było widoczne jako urządzenie bluetooth wiec nie dało się nic zrobić nawet bez Mojo

Na razie zostaje mi nadal mój N3pro wraz z Mojo2 emoji854.png

Żeby było widoczne przez bluetooth Poly w wersji firmware v2 to musi być podłączone ze starym Mojo. Jeśli nie jest z nim spięty to nie jesteś w stanie się połączyć i zrobić m.in. aktualizację.

Poly bez podłączonego Mojo jest nieme.

Poly uruchamia się przyciskiem power w Mojo i jeśli nie ma komunikacji między nimi to Poly pozostaje wyłączone i jedynie wewnętrzna bateria podtrzymuje dane zapisane w jego pamięci.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było widoczne przez bluetooth Poly w wersji firmware v2 to musi być podłączone ze starym Mojo. Jeśli nie jest z nim spięty to nie jesteś w stanie się połączyć i zrobić m.in. aktualizację.
Poly bez podłączonego Mojo jest nieme.
Poly uruchamia się przyciskiem power w Mojo i jeśli nie ma komunikacji między nimi to Poly pozostaje wyłączone i jedynie wewnętrzna bateria podtrzymuje dane zapisane w jego pamięci.

Samo POLY wstawało podpięte do ładowania i wtedy mogłem jedynie wejść przez IP żeby WiFi skonfigurować i to wszystko.
Najgorsze jest to że nigdzie nie natknąłem się wcześniej na to co napisaliście.

Teraz pozostaje mi jedynie czekać bo przez brexit pewnie to potrwa, niestety
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cardio napisał(a):


Samo POLY wstawało podpięte do ładowania i wtedy mogłem jedynie wejść przez IP żeby WiFi skonfigurować i to wszystko.
Najgorsze jest to że nigdzie nie natknąłem się wcześniej na to co napisaliście.

Teraz pozostaje mi jedynie czekać bo przez brexit pewnie to potrwa, niestety emoji20.png

Chciałem kupić ten zestaw z winyle.pl, pytałem o wersję i odpuściłem bo nie miałem Mojo do aktualizacji. Zrobią Ci update i Poly wróci. 😊

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem kupić ten zestaw z winyle.pl, pytałem o wersję i odpuściłem bo nie miałem Mojo do aktualizacji. Zrobią Ci update i Poly wróci.
 

Dzięki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę jeszcze Mojo+ Poly i dodamy więcej tej esencji. Jak mówił pewien sławny Duńczyk- strateg będzie klawo jak cholera. 👍

IMG_3422.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.12.2023 o 14:47, cardio napisał(a):


Zazdroszczę bo moje nowe POLY przyszło uszkodzone i wróciło do Chord’a 🥲


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

Ładna fotka. 

Tak sobie pomyslalem  jako alternatywa do poly moge swojego iphone se zrobić kanapke i zlecic wydruk3d  case. 

Opcja 2 to kupic wiim mini i powerbank i wtedy mojo dostalby polaczenie optykiem, a z trzech skladowych zaprojektowac fajny case. 

 

Edit: 

Jeszcze inaczej. 

Hiby r2 II - malutki i ma airplay.  Pytanie o to czy wtedy mozna z niego wyjsc przez usb czy tylko coax? 

Pobowal ktos? I czy wtedy jest tylko 16/45? 

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ojej, to jest niezła kombinacja już!
Ale faktycznie, poza utratą funkcji serwera z karty, wiim mini w sumie oferuje zbliżoną funkcjonalność. Jedyne o czym trzeba pamiętać, to to, że wiim mini nie potrafi w streaming hd z roonem, bo ten gada z wiimem po applowskim airplayu i downsampluje. Wiim pro to już pełnoprawny roon endpoint, ale nie nadaje się do takiego zastosowania.
Ja zarówno wiima jak i Poly traktuję jako sprzęt przenośny, nie mobilny, bo oba wymagają stabilnego wifi, co on the go jest karkołomne (a targanie ze sobą dodatkowego hotspota... kaman...), i powiem szczerze, że po zastanowieniu się koncepcja zastąpienia Poly weemem jest zupełnie legit jak dla mnie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@zgreg słuchawki grają niezwykle naturalnie wszystko jest na miejscu z dużym powietrzem ale i dociążone, kupiłem je prosto na AVS kiedy je przesłuchałem, ponadto zestaw wydaje się niezwykle dobrze dobrany bo i dołączony kabel i tipsy grają najlepiej a testowałem droższe alternatywy :). Użytkowo jak to czopki jedni lubią inni nie jedym pomagają innym szkodzą :). Ogólnie świetne uniwesalne Iemy grają jak otwarte nauszne słuchawki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ossomac napisał(a):

Ogólnie świetne uniwesalne Iemy grają jak otwarte nauszne słuchawki 

Potwierdzam - miałem je, co prawda tylko przez kilkanaście minut na AVS ale po zaaplikowaniu tych czopków morda się mocno cieszy 😁 Nawet cygańsko - lotniczy wygląd można im wybaczyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności