Skocz do zawartości

Problem Z Nowiutkim T10


Artas

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, pare godzin temu w Carrefourze zakupilem T10, bo akurat byla fajna promocja: 139zł za 512MB (a mi tyle starcza). No i jakosc elegancka, lecz problem pojawil sie przy zgrywaniu muzy z kompa na mp3. Otoz obojetnie jakim programem nie zrobie: WMP10, iriver plus 2 i 3, to gdy ustawie kopiowanie, czekam chwile to wywala blad: Opozniony zapis bla bla bla nie powiodl sie, przyczyna prawdopodobnie jest awaria sprzetu, sprobuj zapisac plik gdzie indziej. I po tym juz wogole nie widzi mi mp3 podpietej do kompa (mimo ze jest podpieta), i jak ja odlaczam, to na ekraniku dalej jest napis: Transferring Data... Nie idzie jej wogole wylaczyc, jedyny sposob to wyjecie baterii.

W sumie nie chcialbym zeby mi zwracali kase, bo oferta dosc dobra.

Ma ktos jakies pomysly czego to wina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, pare godzin temu w Carrefourze zakupilem T10, bo akurat byla fajna promocja: 139zł za 512MB (a mi tyle starcza). No i jakosc elegancka, lecz problem pojawil sie przy zgrywaniu muzy z kompa na mp3. Otoz obojetnie jakim programem nie zrobie: WMP10, iriver plus 2 i 3, to gdy ustawie kopiowanie, czekam chwile to wywala blad: Opozniony zapis bla bla bla nie powiodl sie, przyczyna prawdopodobnie jest awaria sprzetu, sprobuj zapisac plik gdzie indziej. I po tym juz wogole nie widzi mi mp3 podpietej do kompa (mimo ze jest podpieta), i jak ja odlaczam, to na ekraniku dalej jest napis: Transferring Data... Nie idzie jej wogole wylaczyc, jedyny sposob to wyjecie baterii.

W sumie nie chcialbym zeby mi zwracali kase, bo oferta dosc dobra.

Ma ktos jakies pomysly czego to wina?

 

 

cześć;

słuchaj, może tośmieszne ale też kiedyś miałem taki problem. U mnie okazało się że podpinałem T10 przez takiego małego huba USB i to on robił jakies cuda. Gdy go wywalilem i podłączylem bezposrednio do USB na płycie to wszystko sie uspokoiło.

Stąd moje pytanie - jak podłączasz swoj odtwarzacz?

pozdrówka

jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja jestes genialny :D Dzieki Ci wielkie, wczesniej podpinalem przez USB z przodu obudowy, a teraz podpialem z tylu kompa i jest git.

P.S. Zauwazylem jeszcze jeden problem: Otoz jak wcisne ten guziczek posrodku, to wyswietlaja sie tylko takie tryby: music, browser, recording, settings. Czemu nie ma Radia FM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności