Skocz do zawartości

Itunes -cover


Aneark

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze dziala...

Dziala u mojej dziewczyny na osx, ale takze u znajomych na windows...

Na koncu wyswietla sie info ze dziala to to tylko dla niemcow, ale okladki sie sciagaja...

Zainstaluj najnowszy itunes, a w nim zaznacz zeby sciagal okladki automatycznie...

Jesli tego nie robi, oznacza to e cos zrobiles zle..

Ja sam nie jestem w stanie tego sprawdzic bo mam od dawna konto w ims...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze dziala...

Dziala u mojej dziewczyny na osx, ale takze u znajomych na windows...

Na koncu wyswietla sie info ze dziala to to tylko dla niemcow, ale okladki sie sciagaja...

Zainstaluj najnowszy itunes, a w nim zaznacz zeby sciagal okladki automatycznie...

Jesli tego nie robi, oznacza to e cos zrobiles zle..

Ja sam nie jestem w stanie tego sprawdzic bo mam od dawna konto w ims...

 

U mnie pomimo tego, ze robie krok po kroku identycznie jak na stronie nie ma opcji "payment none"

przy wyborze platnosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to nie jest kwestia wersji itunes, tylko zalezy server side od itunes store - wiekszosc takich recept po paru miesiacach przestaje miec waznosc niestety :/

 

sprawdzilem z ciekawosci ten patent i okazalo sie ze smiga, inna sprawa ze nie mam teraz polskiego IP i uzywam mac os X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W iTunes mozna dodawac wlasne obrazki jako 'cd cover', nie ma z tym najmniejszego problemu. W watku chodzi o to, zeby iTunes robil to automatycznie i nie trzeba bylo tego wlasnid robic recznie... do tej funkcjonalnosci jak widac potrzebne jest albo konto w iTunes Music Store, albo jakis osobny program. A covery przechowywane sa - tak mi sie wydaje - w tagach jakosc... przynajmniej jak ogladalem niektore tagi, to bylo pole zawierajace duzo informacji zapisanej szesnastkowo - podejrzewam, ze to wlasnie byl cover.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności