Skocz do zawartości

Shure E2 Vs Shure E3


oliver

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 67
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja mysle ze kupil po za allegro i to ktos kogo znamy...

Znasz siebie az tak dobrze Wolf? :D

 

Nie tak dawno pytales na co wymienic E3 po roku uzywania.....

 

Myslalem ze wybierzesz UM2 tak jak polecalem ale w sumie za ta cene E5 to chyba okazja i warto bylo? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz siebie az tak dobrze Wolf? :D

 

Nie tak dawno pytales na co wymienic E3 po roku uzywania.....

 

Myslalem ze wybierzesz UM2 tak jak polecalem ale w sumie za ta cene E5 to chyba okazja i warto bylo? ;)

Te sluchawki kupil najprawdopodobnie moj znajomy ktoremu puscilem linka do aukcji, a on zadzwonil do mnie z podziekowaniami, a zaraz po tym mial zalatwiac zakup po za allegro.

Czy to on, nowiem sie pewnie niedlugo.

Sam kupilem UM2, ale ze staram sie zagladac tu zadko(dostalem maila z subskrypcja aktualnego tematu), zapomnialem o zmianie w podpisie.

Generalnie i ja i moj znajomy po jakims czasie udzielania sie na tym forum, a nastepne przejsciu na "jasna strone mocy", unikamy tego mejsca ze wzgledy na razaca niewiedze, zaklamanie, madrzenie sie, utrzymywanie zbyt dlugo nie uszczonych bakow, ktore pozniej unosza sie do mozgu(stad pewnie wiele pos_ranych nych pomyslow) itp. znakomitej wiekszosci posiadaczy jedynie slusznych odtwarzaczy.

Oli, IMHO, jestes na szczescie jednym z niewielu trzymajacych poziom na tym forum :)

Szacuneczek!

 

 

ps.

Ty tez dostales dzis reklame od mp3store?

Nieladnie z ich strony, rejestrujac sie tutaj nie godzilem sie na przesylanie materialow reklamowych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znasz siebie az tak dobrze Wolf? :D

 

Nie tak dawno pytales na co wymienic E3 po roku uzywania.....

 

Myslalem ze wybierzesz UM2 tak jak polecalem ale w sumie za ta cene E5 to chyba okazja i warto bylo? ;)

Te sluchawki kupil najprawdopodobnie moj znajomy ktoremu puscilem linka do aukcji, a on zadzwonil do mnie z podziekowaniami, a zaraz po tym mial zalatwiac zakup po za allegro.

Czy to on, nowiem sie pewnie niedlugo.

Sam kupilem UM2, ale ze staram sie zagladac tu zadko(dostalem maila z subskrypcja aktualnego tematu), zapomnialem o zmianie w podpisie.

Generalnie i ja i moj znajomy po jakims czasie udzielania sie na tym forum, a nastepne przejsciu na "jasna strone mocy", unikamy tego mejsca ze wzgledy na razaca niewiedze, zaklamanie, madrzenie sie, utrzymywanie zbyt dlugo nie uszczonych bakow, ktore pozniej unosza sie do mozgu(stad pewnie wiele pos_ranych nych pomyslow) itp. znakomitej wiekszosci posiadaczy jedynie slusznych odtwarzaczy.

Oli, IMHO, jestes na szczescie jednym z niewielu trzymajacych poziom na tym forum :)

Szacuneczek!

 

 

ps.

Ty tez dostales dzis reklame od mp3store?

Nieladnie z ich strony, rejestrujac sie tutaj nie godzilem sie na przesylanie materialow reklamowych...

Hmmm... a juz myslalem ze piszac o

 

utrzymywanie zbyt dlugo nie uszczonych bakow, ktore pozniej unosza sie do mozgu

 

piszesz o mnie po ogladnieciu mojego krotkiego ichyba nie najlepszego pod wzgledem oswietlenia filmiku, na ktorym prezentuje Westone UM2 oraz ostatnio zapuszczone baki :P (jak nigdy przedtem ich nie mialem :D )

 

ale ten tekst

 

Oli, IMHO, jestes na szczescie jednym z niewielu trzymajacych poziom na tym forum :)

Szacuneczek!

 

jakos mi do tego wczesniejszego nie pasuje..... ale dziekuje za mile slowa

 

szkoda ze nie napisales choc paru slow ze swoich wrazen na temat Westone UM2....

 

edit:

 

aha zapomnialbym......... przepros kolege odemnie.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze nie napisales choc paru slow ze swoich wrazen na temat Westone UM2...

Na szczescie gabeczki wydaje sie byc o wiele lepszej jakosci niz mozna by wywnioskowac o obejrzeniu ich na fotkach, sa tez bardzo wygodne.

Dzwiek, no jak na razie jest pewien problem bo brakuje mi troszke gory, ale mysle ze sie przyzwyczaje tak ak przyzwyczailem sie w niedoborze dolu e3c.

Rozpisywac sie nie bede, ale cala scena dzwieku jest zdecydowanie przyjemniejsza, cieplejsza(pewne przez ten dol).

Dzwieki nie kluja w ucho, ale bardzo milutko je laskocza :)

Sa zdecydowanie glosniejsze.

Jesli masz taka mozliwosci to posluchaj sobie dzwiek stopy w One, metallici, ktory w koncu brzmi jak stopa, a gluchy, drewniany dzwiek.

Jak juz wspominalem, odrobine brakuje gory i przez to jestem odrobine zawiedziny, ale tak czy inaczej z zakupu jestem generalnie zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tego powodu je kupilem, cieple przyjemne brzmienie spowodowane charakterystycznymi tonami niskimi, na head fi na kazdym kroku to podkreslaja, mnie akurat gory nie brakuje ale zobaczymy jak to wszystko brzmi w......... E5c :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tego powodu je kupilem, cieple przyjemne brzmienie spowodowane charakterystycznymi tonami niskimi, na head fi na kazdym kroku to podkreslaja, mnie akurat gory nie brakuje ale zobaczymy jak to wszystko brzmi w......... E5c :P

Oli, cos mi sie wydaje, a nawet mam ewnosc ze to Ty podkupiles te sluchawki :)

Jesli bedziesz sie pozniej pozbywal jednej pary to odezwij sie na prv, prawdopodobnie moj kumpel bedzie zainteresowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie z tego powodu je kupilem, cieple przyjemne brzmienie spowodowane charakterystycznymi tonami niskimi, na head fi na kazdym kroku to podkreslaja, mnie akurat gory nie brakuje ale zobaczymy jak to wszystko brzmi w......... E5c :P

Oli, cos mi sie wydaje, a nawet mam ewnosc ze to Ty podkupiles te sluchawki :)

Jesli bedziesz sie pozniej pozbywal jednej pary to odezwij sie na prv, prawdopodobnie moj kumpel bedzie zainteresowany.

Jutro maja do mnie dojsc dwie przesylki jedna z H-140 od KHRoN`a a druga z Łodzi z Shure E5c - tak, to ja je podkupilem :P teraz juz moge sie przyznac :D

 

Nie wiem tylko czy zdaze wrocic z pracy aby odebrac te przesylki..... :( Najchetniej z tego powodu zostalbym w domu ale nie moge sobie na to akurat jutro pozwolic :)

 

Kupilem je przede wszystkim po to aby je przesluchac i porownac z UM2, najprawdopodobniej bede je sprzedawac poniewaz mam zamiar kupic w wakacje ACS T2PRO, a pozatym jestem w trakcie zalatwiania UM56 do UM2 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Barl-obecnie Shure produkuje model E3 w trzech odmianach :E3c ,E3g(g=gaming edition)i przeznaczonej dla komórek i-3c. Zakładając że i-3c Cię nie interesują, to E3c i E3g różni na pewno długość kabla; 1,5m vs.

1,2m oraz kolor -g są zawsze czarne.Reszta jest zagadką. Częsć forumowiczów na Head-Fi twierdzi że w środku jest to samo, inni zaklinają się że słyszą różnicę.Obawiam się że nikt Ci nie powie jak jest naprawdę.

PS. A co różniło wersje E3 od E3c ? Chyba tylko pudełko opakowania i zawartość akcesoriów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Zastanawiam się, gdyż na eBay shure e3g jest tańsze niż e3c. Skoro różnią się tylko kolorem i długością kabla to cena powinna być niemalże identyczna....

Sprawdzałem na Ebay'u i cena jest identyczna. Kolorem też niekoniecznie muszą się różnić, w końcu Shure e3c są w wersji black (choć czarne e3c mi się nie podobają). Także w Polsound.pl cena wszystkich wersji jest identyczna. Znalazłem przy e3g "Optimized for compatibility with your Sony PSP™". Ładny chwyt marketingowy, pewnie dlatego wtedy na Ebay'u były droższe od e3c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności