Skocz do zawartości

Testy Odtwarzaczy Iriver


MIP

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle ze jakbys teraz napisal to bys tak dlugo nie czekal na odp jak pozostali a skoro jest tak malo osob testujacych to byliby chetni zebys cos przetestowal :) zalezy co bys jeszcze wybral, jesli H-3xx to bys musial czekac w kolejce a jesli cos innego co nikt nie testuje to odrazu pewnie bys dostal ;)

 

Tylko nie wybieraj iMP-1100, juz go nie produkuja i MIP nie ma go na stanie choc. . .

 

ciagle jako okazja jest do kupienia w e-sklepie - TUTAJ :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tylko nie wybieraj iMP-1100, juz go nie produkuja i MIP nie ma go na stanie choc. . .

 

ciagle jako okazja jest do kupienia w e-sklepie - TUTAJ :D :D

LOL :lol: Ale co do sprzetu, to bardziej myslalem na modelem z serii PMP lub H10 :) Zobaczymy, jutro cos napisze do nich i bede czekal na odpowiedz :)

 

Juz napisalem :)

Edytowane przez Calado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej nie <_< z doswiadczenia juz wiem (jak bylo w przypadku recenzji Shure E3) ze jesli cos jest zbyt dokladne i dlugie to wiekszosc to przeraza, szuka w niej najlepszych kawalkow i nic z tego nie wychodzi dobrego. Jednak nie ma na tym forum wielu tak zapalonych milosnikow czy jak to ktos nazwal fanatykow iriver`a jak ja wiec tym razem zrobie krotsza recenzje, bardziej tresciwa i praktyczna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to moja miałabyć mega. Ale nie wiem co zniej wyjdzie. Na razie nie mam zbytnio czasu na rozpisywanie sie o wszystkim. :unsure: WSszytsko co podstawowe już opisałem. Teraz będę testował praktykę. Odłsuch i jakość itp... Ciągle osze go ze sobą i słucham. Bez przerwy prawie. Nawet przy sprzątaniu pokoju mi pomagał. :D

 

Czy to beda testy tylko pojedynczych osob, czy moze kilka osob bedzie testowac ten sam sprzet?

Ja dostałem sprzęcik już po testach. :( Na opakowaniu był adres gostka z Nederlandów. :) Sądząc po stanie nie jest to tez całkiem nówka. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja recka w wersji zmodyfikowanej dla moich potrzeb powinna się ukazać za tydzień w następny weekend. :lol: Będzie to poprustu bardziej rozbudowana i przyjemniejsza dla użytkownika wersja tej recki co ma MIP ja dostać. I aby nie było problemów właśnowściowych ta badzie zmieniona odrobinkę. :) Zawrę w niej więcej zdjęć i przykładowe próbki odsłuchowe dla mikrofonu. Może tez animacje jakies wrzucę. :D Plany plany... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi sie wierzyc ze tylko minkin (H-320) i ja (PMP-120) dostajemy sprzet na test - reszta sie nie pochwali co zamowila i co otrzyma na test?

jesli nikt nie testuje H10 to pewnie dostaniesz go odrazu

 

Czuję się olany :(<_<

 

Przecież się chwaliłem, że dostanę H10... <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi odpowiedzieli juz :) Napisali, ze bedzie mozliwosc przystapienia do testow, ale bede musial poczekac na swoja kolej :D

Zobaczymy, co z tego wyjdzie ^_^

A co chcesz testowac? :)

 

EDIT:

 

Własnie odebrałem przesylke z dziewiczym PMP-120. Na dysku byly tylko zwiastuny 6 filmow, ktore juz zdazylem sobie zobaczyc :D a teraz sie laduje i wieczorem moze jak staryczy mi czasu zaczne juz go poznawac blizej :)

 

Pierwsze wrazenie - jest troche ciezki w stosunku do H-140 ale ja na swoje mozliwosci to bynajmniej lekki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro koniec moich testów. Ostatnie pożegnania z odtwarzaczem. Dziś wypróżniłem zawartość "legalnych" filmów i muzy. MOje zdjęcia też poszły w niepamięć i kody źródłowe na klasówki. :( Recka juz gotowa. Ostatnie szlify (wersji MIP'owej) ;) Wersja ogólna - po weekedzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

minkin pewnie ciezko będzie Ci sie rozstac z tym twardzielem :)

 

Wieczorami bedziesz sobie lezal w lozku i wspominal wasze wspolne chwile. Wspolnie spedzony czas, wspolne spacery, wspolne wypady na miasto, wspolne podroze autobusem, wspolne siedzenie na nudnym wykladzie, wspolne noce spedzone na sluchaniu muzy..... przepraszam przypomnialy mi sie czasy testowania PMX60 :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dokładnie tak będzie Ralph... Już żal mi go oddawać... Taki duży, a taki fajny. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spytam się z ciekawości. Czy później odsyłacie sprzęt na swój koszt czy MIP za to płaci ;)

 

Kiedyś dałem swoją propozycją testowania 900-ki, zeby z moim porownac, ale jak dotąd nie dostałem odpowiedzi, no trudno. Za jakis czas znowu spróbuje, może poskutkuje tym razme :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z przed testowych e-maili z MIP'em (cytat):

 

Po upływie tygodnia, od momentu otrzymania paczki, proszę o odesłanie

sprzętu na nasz koszt za pośrednictwem GLS(www.gls.com).

 

Telefon do zgłoszenia 0804 262 262 najpóźniej do godz. 12:00, aby kurier

mógł odebrać paczkę tego samego dnia.

 

:P :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no niby nic ... bo to sprawa kilku zl :P ... ale jednak fajnie by bylo jak by przyszedl kurier i sam je zabral ... niz tak jak to ja zrobilem isc na poczte pisac te druczki i postac w kolejce swoje :)

 

ale i tak nie zaluje ... px200 to mimo wszystko fajne sluchaweczki i nigdzie indziej nie mial bym mozliwosci "zabawy" nimi przez 2 tyg za free :)

 

a ze odtwarzace sa wysylane na koszt mipu to sie nie dziwie :) przeciez jak by taki odtwarzacz byl wyslany w mipu przez poczte polska ... i paczka zaginela by w drodze (co sie niestety zdaza) to z tego co pamietam zwykle przesylki sa ubezpieczone na 200zl max ... ale moge sie mylic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli paczka zaginie, to po uznaniu reklamacji dostajemy zwrot: 10 krotność sumy wpłaconej za paczkę.

 

Dokladniejsze info powinno byc w regulaminie poczty polskiej. Ale jak wiadomo nie ma na niej nowego regulaminu, co ja pisze nie ma wcale regulaminu :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności