Skocz do zawartości

3 Pytania - Słuchawki Creative


KamilM4a1

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was 3 pytania :

 

Czy Jest róznica pomiędzy słuchawakami CREATIVE EP-630 A Media Tech Mt3510 ???

 

Czy jest róznica pomiedzy CREATIVE EP-630 takimi podróbami http://www.allegro.pl/item225919363_okazja..._gwarancja.html A takim oryginalem http://www.allegro.pl/item225934467_orygin...ive_ep_630.html ??? Czy jest taka duza róznica odczuwalna pomiędzy podrobami a oryginalem ???

 

I czy oplaca sie kupic ep-630 oem. podrób. Czy BOX oryginal Mt3510

 

PLz ODp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest taka duza róznica odczuwalna pomiędzy podrobami a oryginalem ???

CO ZA PYTANIE? o_O Gdyby nie było różnic, wszyscy kupowali by podróby.. logiczne.

 

I czy oplaca sie kupic ep-630 oem. podrób. Czy BOX oryginal Mt3510

Żadnych się nie opłaca.

 

Ludzie, chcecie na siłe doki za jak najniższą cenę. Zrozumcie, że są pewne granice, których producenci nie przekroczą..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żeby potwierdzić słowa Maby... chciałem kiedyś kupić jakiś tanie doki do słuchania tylko w pociągu wtedy miałem MX400... ale nie zdecydowałem się i bardzo dobrze, potem miałem okazję posłuchać chyba to było Media-Tech Syncro NO1... masakra grały jak pchełki z kiosku za 5-10 zł. Chciałem ich słuchać tylko w pociągu kilka godzin w miesiącu... nawet do tego się nie nadawały każdy chyba by wolał słuchać MX400 plus stukot pociągu niż te Media Techy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duża. Podróby mają bardziej rozlany bas i jest go mniej, grają nie czysto oraz nie mają wysokich tonów. Do tego słabiej izolują i gumki są gorzej wykonane, po pewnym czasie czujesz dyskomfort. Więc polecam dopłatę kilka zł czy do zbieranie do 70 zł aby mieć oryginalne EP-630.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale gdybys jednak musial wybrac ktore ep-630 podróby czy mt3510 Oryginal

Co to w ogóle za pytanie? Jak to musiał? Ktoś Cię batem nagoni do kupna podróbek? Jeśli chcesz kupić g**** to Twój wybór ale nikt tutaj Ci tego nie zasugeruje i nie pochwali takiej "oszczędności". Czy ewentualna odpowiedź twierdząca za którąś z opcji ma uspokoić Twoje sumienie odnośnie "dobrze dokonanego wyboru" :>

Duze roznice sa pomiedzy ep-630 podr. a mt3510 box. Prosze o konkrety! Roznica w basie czy jak bo ja jestem troche ciemny w tych sprawach :/

Jak już wyżej wspomniano - nikt tego na forum nie porównał i zapewne nie porówna bo nikogo nie interesuje wtykanie sobie tego czegoś do ucha... Jedynie parę osób miało styk z podróbkami EP-630, możesz sobie poszukać i poczytać o ich odczuciach, oczywiście delikatnie mówiąc niezbyt pozytywnych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem... ja miałem do porównania Media Techy... z oryginalnymi EP-630. I pisałem że dno... dno i jeszcze raz dno. Z jednym ale... podróbki miały mniej basu co tylko było ich plusem a tak to dno... :P

 

nikogo nie interesuje wtykanie sobie tego czegoś do ucha... Jedynie parę osób miało styk z podróbkami EP-630,

 

Jestem szczęśliwcem który miał możliwość porównania oryginałów i podrób. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja prawde mowiac chcialbym miec mozliwosc porownania podrobek z orginalami
poznaj swego wroga :D

 

Media-tech zawsze kojarzył mi się z wyrobami nie najwyższych lotów.

??? Czy jest taka doża różnica odczuwalna pomiędzy podrobami a oryginalem ???
Najlepiej kup podróby i oryginały to się przekonasz, choć oryginalne na pewno wypadną lepiej :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności