Skocz do zawartości

Pomoc W Wyborze Odtwarzacza


M@ro

Rekomendowane odpowiedzi

No i stało się.... lekarz powiedział, że mogę już normalnie biegać, jeździć na rowerze itp... W związku z tym szukam jakiegoś player'a z pamięcią FLASH (nie wyobrażam sobie biegania z X5..L ;) ).

Wymagania:

- im mniejszy tym lepszy

- FLASH

- slot na karty (obojętnie jakie... nie znam się i tak..)

- jakość dźwięku rzecz jasna :)

- nie zależy mi specjalnie na bajerach typu zdjęcia, filmy..

- pojemność... ze względu na slot myślę że wystarczy 2gb...

- powinien odtwarzaczać MP3, WMA (to już chyba standard..), FLAC (jego brak jakoś przeboleje..), OGG (koniecznie! )

 

Kwota... nie wiem.. jak najmniej - a juz na pewno, żeby cena nie przekroczyła wartości używanego iAudio X5L 20GB (600-700zł <_< )

.. generalnie myślałem nad D2, ale... dotykowy ekran - coś mi nie podobaja się takie zabawki.. :/

 

EWENTUALNIE mogę zrezygnować z slotu, ale wtedy player będzie musiał mieć 8GB... i tu od razu pytanie - iPod nano... zawsze mnie do niego ciągnęło - jak u niego z jakością dźwięku w porównaniu do X5 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, a z Meizu to się moze będzie inaczej biegać niż z D2? Jak do biegania to coś małego, może i Sansa (one są zazwyczaj małe, ale nie wiem czy któraś obsługuje karty pamięci).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prędzej będę biegał z D2 niż z X5L - nie sądzisz ?!

Meizu nie chce bo mnie odraża MP4'owaty wygląd..poza tym.. nie mam do niego zaufania..

A sandisk odpada.. - wykonanie fatalne, dźwięk wcale nie jest świetny..

Zaś sony... gdzie mogę coś konkretniejszego o nim przeczytac..no i gdzie go kupić ?? Bo w miare mały się wydaje... chociaż..sony - nie wiem.. nie przpadam za firmą...

 

Innymi słowy - naprawdę nie ma nic fajnego ze slotem na karty (myślałem, że w czasie mojej "przerwy od odtwarzaczy" producenci coś fajnego wymyślili, a tu lipa ) ;/ ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meizu nie chce bo mnie odraża MP4'owaty wygląd..poza tym.. nie mam do niego zaufania..

bezpodstawnie

A sandisk odpada.. - wykonanie fatalne, dźwięk wcale nie jest świetny..

A widziałeś wykonanie np. e200 series? Chociaż to też raczej średnio do biegania. dźwięk sprawa gustu, fatalny też nie jest, słuchałeś czy przeczytałeś na forum że jest be?

Zaś sony... gdzie mogę coś konkretniejszego o nim przeczytac..no i gdzie go kupić ?? Bo w miare mały się wydaje... chociaż..sony - nie wiem.. nie przpadam za firmą...

Sony to więcej niedogodności niż to warto: sonicstage, mała moc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpodstawnie czy nie -swojego zdania nie zmienię...

 

Sandisk'a z serii e200 nie widziałem, ale wystarczy mi odtwarzacz sandisk m230 którego posiada moja mama...

 

A sony - poczytałem własnie o nim - nie ma mowy... nie odtwarzacz OGG, poza tym jest drogi, sonic stage..no i to w końcu sony - w sensie negatywnym...

Już pomijam fakt, że z tego co widze to nie ma on slotu na karty, a jak ju mam zrezygnować ze slotu to wole coś od iAudio, iRiver'a..ew. ipod'a nano...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

iRivera S10 byś nawet nie poczuł podczas biegania :). Ale IMO szkoda na niego kasy. No i brak kart pamięci. Szczerze mówiąc IMO jest to odtwarzacz dla tych, co nie mają co robić z kasą i tych lekko "zjaponizowanych", bo chyba oni mają największą na świecie manię miniaturyzacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję mimo wszystko najpierw obejrzeć i pomacać B)

Sandisk`a Sansa E280 a dopiero potem opowiadać ,

że to błeee .....

 

Serie "m" i "E" nijak mają się do siebie , jeżeli chodzi

o estetykę i jakość wykonania.

 

No i będziesz miał swój "wymarzony" slot na karty ( microSD ) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze... a co z takich 8gb odtwarzaczy można fajnego kupić w tej cenie ?

iAudio z tego co się orientuję niczego w ofercie nie ma...

Wkrótce się iAudio 7 pojawi w sprzedaży. Slota nie ma, ale wersja 16GB w zanadrzu, a 4 i 8GB już są na ebay'u.

a iRiver ?

clix2, slota też nie ma, bezstratnych formatów nie odtwarza, ogg nieco kaszani, ale ogólnie i tak świetnie gra. Sansa z seri e200 brzmieniowo nie ma startu do niego, choć ogólnie to sympatyczne playery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandisk, sandisk... zobacze sobie go bliżej... chociaż... nie wiem.... m230 z pewnością ma nie wiele wspólnego ale mim oto niechęć pozostaje... A jedno pytanko mam apropo tego sandiska - też według tag'ów segreguje ?

 

A iAudio 7 - jakoś nie napawa mnie specjalnie optymizmem po recenzji Khron'a.. zwłaszca,ze to chyba nie FLASH tylko micro HDD czy jakoś tak ?

 

A clix 2... już wole D2..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A clix 2... już wole D2..

 

Ja też o clix`ie jak się na dłuższą metę naczytałem, to stiwerdziłem że to kawał gó.. kupy jest. Przynajmniej jak dla mnie. Choć mój brat brałby go bez zastanowienia, bo jest fanbojem iRivera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i oczywiście - spodobał mi się sandisk... "raz kozie śmierć".. ale jak zwykle mam "szczęście" - obsługiwane formaty - WMA, MP3...

Zaś nano jest za drogi (w grę wchodzi tylko 8GB ze względu na brak slotu)...

 

[edit] a czy mi się zdaje czy e250 ma stworzony rockbox bo jeśli tak to rozwiązany chyba problem z formatami ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też o clix`ie jak się na dłuższą metę naczytałem, to stiwerdziłem że to kawał gó.. kupy jest. Przynajmniej jak dla mnie. Choć mój brat brałby go bez zastanowienia, bo jest fanbojem iRivera.

 

Bolec bo idealnego odtwarzacza nie ma, mowisz ze iriver kawał go...,a Cowon D2 tez nie lepszy( nie mowie o dzwieku)tez ma braki,iaudio 7 tez z recenzji wynika ze nie najlepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powiedziałem, że cały iRiver to shit. Wypowiedziałem się na temat clixa2. Jak dla mnie kultowym odtwarzaczem iRivera jest T10 i gdyby nie nagły przypływ propozycji prezentu na osiemnastkę, pewnie już dziś bym go miał. Ale nie schodźmy już z tematu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sandisk, sandisk... zobacze sobie go bliżej... chociaż... nie wiem.... m230 z pewnością ma nie wiele wspólnego ale mim oto niechęć pozostaje...

Co się tak czepiłeś m200 series? Przecież e200 to zupełnie inne bebechy i związane z tym mozliwości.

A jedno pytanko mam apropo tego sandiska - też według tag'ów segreguje ?

Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wielkie halo takie w okół tej serii m i mnie to już lekko wkurza, bo wcale taki świetny nie jest (odezwał się jeden z tych co to halo spowodowało.. :D)... Ale chyba wybór padnie na sandisk'a...tzn. O ILE sprzedam X5L za godną cenę to na 99% kupie sandisk'a e250/e260...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wielkie halo takie w okół tej serii m i mnie to już lekko wkurza, bo wcale taki świetny nie jest .

Swietny może nie ale pokaż inny przyzwoity player z pamięcią 1GB kosztujący poniżej 100zł (m240) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo wielkie halo takie w okół tej serii m i mnie to już lekko wkurza, bo wcale taki świetny nie jest (odezwał się jeden z tych co to halo spowodowało.. :D)... Ale chyba wybór padnie na sandisk'a...tzn. O ILE sprzedam X5L za godną cenę to na 99% kupie sandisk'a e250/e260...

 

Przesiadka z X%l na sandiska?? Are you nuts??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sansy e280 itp to jedne z najbardziej psujących się odtwarzaczy, a po wgraniu rockboxa nie licz na gwarancję. Osobiście to bym ci proponował do biegania coś pokroju sansy express albo t10 :D (przez ten zaczep), bądź szufelka. Przecież nie musisz mieć przy sobie całej dyskografii przy sobie, a te dwie stówy chyba możesz dozbierać. Do tego shs8200 i zestawik do biegania cód miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności