Skocz do zawartości

Wasze Marzenia


Bolec

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

samochód Citroen BX GTi 16V 140KM lub Citroen ZX 2.0 16V 153 KM lub Renault Safrane z takim radiem

radioodtwarzacz Panasonic CQ-C9800N

rower Kelly's Hacker

odtwarzacz iPod Nano 8GB

wieża składana z klocków najwyższej jakości

oryginalne płyty X-Japana i Mylene Farmer

Citroen_BX_GTI_v6.jpg

225461023.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:] Odwalony duży dom z pokojem audio z pełnym wyposażeniem nie koniecznie najwyższej klasy, z salą kinową [taką na może 10 osób z wygodnymi kanapami], z dużym salonem na wypasione imprezy z łatwo zmywalnymi ścianami :]

Mieć już zdany egzam na prawko :/

Wygrać w Totka jakąś duuuużą kwote, zainwestować w jakiś dobry fundusz i mieć spokój z kasą do końca życia, które bym spędził na różnych przyjemnościach.

Wyprawa survivalowa w jakimś lesie - nóż, jakaś długa broń miotająca ołowiem, krzesiwo, troche linki i wio w głąb lasu :D

i ostatnie, największe, żeby te wszystkie @$@%$#@ komary przestały mi brzęczeń nad uchem w nocy, bo spać nie można :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miec tyle kasy zeby móc spelnic sobie wszystkie marzenia lacznie z tymi potencjalnie niemozliwymi :P

 

A tak realniej to wyjac reke z tego przekletego gipsu i zeby sie okazalo, ze nie mam przy okazji zlamanego palca bo wlasnie go uzywam :P

 

No i jeszcze marzenie ktore bardzo mozliwe ze jutro sie spelni czyli DH230.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DUŻE

 

1) Mieć piekną,kochającą żonę,kilkoro zdrowych dzieci oraz załapać prace dzieki której mógłbym mieć pieniądze na przyzwoite życie :)

 

 

2) Móc jak najdłużej kopać piłke (a co! Bede najstarszym pilkarzem świata :P) Wiem,że to może trywialne czy śmieszne ale football to jest właśnie ta rzecz za która kocham życie...Gdym nie mogl grać-bylbym nikim...

 

MAŁE

 

Zawsze chcialem jakiś fajowy motocykl :D:D:D Ścigacza ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz, na IM byłem :). Ale chciałbym jeszcze kilka razy (jak najwięcej) pojechać na Linkin Parka, wspaniale się w tym roku bawiłem.

 

PS: cóż to za wspaniałe cudo HTC?

 

Hmm twoje poprzednie marzenia były jakieś takie bardziej wymagające-tak to nazwijmy. Byłem na nie jednym koncercie 13 czerwca na PEARL JAMIE również. Muszę przyznać, że lp nie wywarł na mnie żadnego wrażenia. Po supportowali i poszli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym chciał...

 

1. Chciałbym mieć wszystkie płyty, które mi się podobają w oryginale.

2. Chciałbym mieć więcej czasu żeby je słuchać.

3. Chciałbym mieć porządny sprzęt stacjonarny żeby mieć na czym słuchać.

4. Chciałbym pracować w zawodzie, który mnie interesuje np. taki muzyk, albo programista:)

5. I na studia porządne się dostać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o rowery to chciałbym coś takiego (model fat tire :) )

 

Raz sie przejedziesz to zrozumiesz, ze wiecej frajdy daje juz ogladanie quo vadis niz jazda na tych rowerach. One po prostu sa lepsze jako mobilne meble no ale coz ja sie nie mieszam.

 

Swoja droga mam wrazenie ze w moim marzeniu z poprzedniego postu o kasie zawarlem chyba 90% marzen z topicu wiec jak na glowe specjalnie nie upadne nowych marzen nie bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim marzeniem jest robić w życiu coś co będzie mi sprawiało satysfakcję i dawało poczucie spełnienia - tak w życiu zawodowym jak i w prywatnym/czasie wolnym.

 

I niewazne czy będę miał z tego dużo floty, respektu innych itp - ważne, żebym czuł się przy tym szczęśliwy :)

 

P.S. Ktoś może powiedzieć, że to są relatywnie trywialne ogólniki, ale mam to w d**** - nie wiem jeszcze dokładnie co chcę robić życiu, jakie mam marzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieć tyle pieniędzy, żeby nie odmawiać sobie przyjemności (nawet tych wielkich). Mieć tylu przyjaciół, żeby nie wpaść w tarapaty 9np. w rządzie). Mieć dom z własną prywatną biosferą, a co tam :). Być posiadaczem takich marek jak Koss, AKG :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ostatnie, największe, żeby te wszystkie @$@%$#@ komary przestały mi brzęczeń nad uchem w nocy, bo spać nie można :/
Kup sobie moskitierę do okna ja tak zrobiłem i po problemie :)

 

No dobra a teraz czas na moje marzenia:

 

1. Jeep Grand Cherokee SRT8 - link1,

2. Mieć piękną i kochającą dziewczynę.

3. Dostać się na drugi stopień studiów na Uniwersytet Zielonogórski kierunek politologia.

4. Xbox 360 Premium

5. Jakąś porządną cyfrówkę typu Canon S4

6. iRiver Clix drugiej generacji 8 GB

7. AKG K 518 DJ

8. JBL Reference 220

9. Ten oto notebook oraz karta muzyczna.

10. Srebny łańcuch pancerka na szyje.

11. Nowy zegarek.

12. Nokia N70

13. Z milion na koncie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie marzy zeby wszystkie T-series trafil szlag i ludzie przestali sie podniecac ich plastikowym brzmieniem :P

Jestem za! ;]

Mi się T-series podobało, dopóki nie usłyszałem Zen'a Micro. Może i chłodniejszym, ale szczegółowość i naturalność dalece lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest jakaś afera w Apple, żeby drastycznie spadła sprzedaż iPodów. Za dużo ich się robi. Pozatym teraz wiele osób kupuje go tylko żeby szpanować a nie słuchać muzyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim marzeniem jest jakaś afera w Apple, żeby drastycznie spadła sprzedaż iPodów. Za dużo ich się robi. Pozatym teraz wiele osób kupuje go tylko żeby szpanować a nie słuchać muzyki.

Anyway, ipody są dobre(po awarii creativa, właśnie poluję na nano) więc nic do nich nie mam :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności