Skocz do zawartości

Wasze Marzenia


Bolec

Rekomendowane odpowiedzi

Założyłem ten temat, bo chciałbym bardzo poznać (może nie tylko ja) Wasze marzenia. Te małe i te najskrytsze jeśli ktoś będzie chciał. Proponowałbym, żebyśmy wypisywali swoje marzenia, możliwie załączali linka do zdjecia (chyba, że nie jest to coś, co da się pokazać na obrazku) i opisywali czy jest to możliwe do realizacji, czy też nie - lub jak bardzo to możliwe? Jestem ciekaw czy ten temat będzie miał wzięcie. Pozyjemy zobaczymy.

 

Zacznę od kilku najbliższych memu sercu marzeń.

 

1. iPod 80GB (obrazek - to ten w centrum). Samo marzenie niedługo się sprawdzi, wystarczy zerknąć w sygnaturkę.

 

2. Sony Playstation 3 (obrazek). To marzenie też się spełni, najpóźniej w przyszłe wakacje, o ile nic nie stanie na drodze.

 

3. Sony Bravia (obrazek). Prawdopodobnie się spełni, tak na 45%.

 

4. Moje największe marzenie (link). Niestety to marzenie nigdy się nie spełni. A szkoda, bo z dnia na dzień coraz ciężej mi żyć z tą swiadomością. Ale czym byłby świat bez marzeń nie do zrealizowania?...

 

Zapraszam do dyskusji.

 

ps: wiem czym byłby taki świat. Bajką. A niestety życie to nie bajka i nie głaszcze nas po jajkach.

 

edit: Widzę, że niezbyt chętnie chcecie się dzielić - fakt to bardziej intymna sfera życia.

 

Ale ja jednak wciąż żywię nadzieję, że kilka osób się podzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 82
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Byłbym zapomniał:

 

- Suzuki Hayabusa (obrazek) - wooow, kiedy się spełni i czy w ogóle będzie mnie na niego stać - nie wiem. Też by mógł stać w garażu obok hehe.

 

- by mój brat niedługo wrócił do domu, bo strasznie mi samemu smutno

 

Wszystko bym jednak oddał za czwarte marzenie z pierwszego posta :(. Ale cóż, tym oto akcentem (czy miłym? nie wiem, chyba tylko perspektywa wyjazdu w góry w przyszłą niedzielę mnie pociesza) kończę spotkanie z Wami :). Dobranoc wszystkim.

 

edit: ksol, boskie :) mi wystarczyłby sam teleskop, bym mógł sobie obserwować sam te gwiazdy, konstelacje itp. cześć wam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, dajcie spokój. Przecież każdy ma prawo do swoich marzeń. Ja mam ich masę. Ale dobra bo miałem isć spać :D.

 

ps: Takiego Astona Martina Vanquisha, lub Nissana 350Z też sobie kiedyś sprawie. Ale nissana zamieszczę jutro bo ledwie klepię w klawiaturę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to
LOL, przecież te spidery są dupne. Lepiej dopisz sobie komplet: Marshall z serii JMC + paczka 4x12' Celestion i wymiatasz :DA po gitarkę to do jakiegoś lutnika(ja mam sąsiada :D) najlepiej.

raf_kichu: dla ciebei kołowrotek za 3tys, to jak dla wiellu ludzi słuchawki za tysiak :E

 

Z moich marzeń, to po pierwsze fajna perkusja, np. taka:

davelombardo2.jpg

A dobra gitarka+dobra głowa z paczką to przy okazji ;]

 

Po drugie, tak jak bolec, pewna pani ;]

 

Po trzecie, dobry samochód. Zawsze mi się Mazda mx-5 podobała ;]

mazda-mx5-bigg-front.jpg

 

Po czwarte:

htc_tytn_b.jpg

 

A dalej, to ładna chata, dobry komp i konsola. I coś jeszcze, tylko zapomniałem :E

 

EDIT: Byłym zapomniał! Last but not least: być na koncercie Iron Maiden

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano widzisz, na IM byłem :). Ale chciałbym jeszcze kilka razy (jak najwięcej) pojechać na Linkin Parka, wspaniale się w tym roku bawiłem.

 

PS: cóż to za wspaniałe cudo HTC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL, przecież te spidery są dupne [/qoute]

 

 

porównywałem spidera z najlepszym marshallem jaki mieli w sklepie, i jakoś bardziej mi się podobał Line6, ludziom nei pasuje w nich multum cyfrowch efektów, mi pasują

 

tak btw: ten piec to do grania w domu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności