Skocz do zawartości

Moondrop Venus - nowy król przystępnych cenowo planarów?!


kurop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

"MOONDROP Venus to najlepsze słuchawki spośród tych, które zaliczam do uniwersalnych, a stopień wyrafinowania ich brzmienia i możliwości dynamiczne to kategoria Top Hi-End.

 

Venus to moje nowe ulubione słuchawki, bo dają mi czystą frajdę ze słuchania każdej muzyki. "

 

Zapraszam do zapoznania się z recenzją Józka z Audio-Holic.pl. Warto też zerknąć na jego inne recenzje. Józek to prawdziwy pasjonat sprzętu i przede wszystkim muzyki. 

 

https://audio-holic.pl/index.php?option=com_rsblog&view=post&id=56:test-moondrop-venus-recenzja-sluchawki-headphones-planar-izodynamiczne&Itemid=226

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"MOONDROP Venus to najlepsze słuchawki spośród tych, które zaliczam do uniwersalnych, a stopień wyrafinowania ich brzmienia i możliwości dynamiczne to kategoria Top Hi-End.

 

Venus to moje nowe ulubione słuchawki, bo dają mi czystą frajdę ze słuchania każdej muzyki. "

 

Zapraszam do zapoznania się z recenzją Józka z Audio-Holic.pl. Warto też zerknąć na jego inne recenzje. Józek to prawdziwy pasjonat sprzętu i przede wszystkim muzyki. 

 

https://audio-holic.pl/index.php?option=com_rsblog&view=post&id=56:test-moondrop-venus-recenzja-sluchawki-headphones-planar-izodynamiczne&Itemid=226

Właśnie na nie poluję ale w racjonalnej cenie. Na Amazonie pojawiają sie w okolicach 2400 PLN i taka cena za te słuchawki jest uczciwa.




Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Zear napisał(a):

Właśnie na nie poluję ale w racjonalnej cenie. Na Amazonie pojawiają sie w okolicach 2400 PLN i taka cena za te słuchawki jest uczciwa.


Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

 

Racjonalny wg słownika PWN ro oparty na logicznym rozumowaniu

 

 

Według mojej interpretacji daje to koszt zakupu, transportu, potencjalną możliwość serwisowania,  uczciwe i zgodne z prawem rozliczanie podatków i to nam daje cenę na stronie. Niestety w okolicach 2400 nie znajdziesz ich z legalnej, oficjalnej polskiej dystrybucji bo jest to cena zwyczajnie nieosiągalna. Musielibyśmy zrobić Ci prezent pod choinkę i dopłacić 😕

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Racjonalny wg słownika PWN ro oparty na logicznym rozumowaniu
 
 
Według mojej interpretacji daje to koszt zakupu, transportu, potencjalną możliwość serwisowania,  uczciwe i zgodne z prawem rozliczanie podatków i to nam daje cenę na stronie. Niestety w okolicach 2400 nie znajdziesz ich z legalnej, oficjalnej polskiej dystrybucji bo jest to cena zwyczajnie nieosiągalna. Musielibyśmy zrobić Ci prezent pod choinkę i dopłacić
 
Prezent- bardzo chętnie, ale jeśli nie prezent, to poczekam na obniżki na Amazonie. Z ciekawości piszesz o serwisowaniu, gdzie takie słuchawki będą serwisowane jeśli chodzi o polską dystrybucję? I ile lat jest na nie gwarancji?



  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Teraz, Zear napisał(a):

Prezent- bardzo chętnie, ale jeśli nie prezent, to poczekam na obniżki na Amazonie. Z ciekawości piszesz o serwisowaniu, gdzie takie słuchawki będą serwisowane jeśli chodzi o polską dystrybucję? I ile lat jest na nie gwarancji?


Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka
 

 

Masz dwuletnią gwarancję i rękojmię. Produkty z naszej dystrybucji są serwisowane w naszym serwisie w Warszawie. 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Masz dwuletnią gwarancję i rękojmię. Produkty z naszej dystrybucji są serwisowane w naszym serwisie w Warszawie. 
Dzięki za odpowiedź, dopytam jaszcze jaki konkretnie jest to serwis i czy jest on autoryzowanym serwisem Moondrop?





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Zear napisał(a):

Właśnie na nie poluję ale w racjonalnej cenie. Na Amazonie pojawiają sie w okolicach 2400 PLN i taka cena za te słuchawki jest uczciwa.

Gdzieś widziałem za 380$ nawet.

Na amazon zostały tylko 4 sztuki Moondrop Venus.

Pewnie jakaś seria limitowana.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności