Jump to content
Osoba do pracy w sklepie MP3Store LODZ ×
Odtwarzacz Sieciowy IEAST Oliostream za 1zl do końca marca ×

Moondrop Venus - nowy król przystępnych cenowo planarów?!

kurop

Recommended Posts

• Moderator

"MOONDROP Venus to najlepsze słuchawki spośród tych, które zaliczam do uniwersalnych, a stopień wyrafinowania ich brzmienia i możliwości dynamiczne to kategoria Top Hi-End.

Venus to moje nowe ulubione słuchawki, bo dają mi czystą frajdę ze słuchania każdej muzyki. "

Zapraszam do zapoznania się z recenzją Józka z Audio-Holic.pl. Warto też zerknąć na jego inne recenzje. Józek to prawdziwy pasjonat sprzętu i przede wszystkim muzyki. 

https://audio-holic.pl/index.php?option=com_rsblog&view=post&id=56:test-moondrop-venus-recenzja-sluchawki-headphones-planar-izodynamiczne&Itemid=226

• Like 3
  • Thanks 1

"MOONDROP Venus to najlepsze słuchawki spośród tych, które zaliczam do uniwersalnych, a stopień wyrafinowania ich brzmienia i możliwości dynamiczne to kategoria Top Hi-End.

Venus to moje nowe ulubione słuchawki, bo dają mi czystą frajdę ze słuchania każdej muzyki. "

Zapraszam do zapoznania się z recenzją Józka z Audio-Holic.pl. Warto też zerknąć na jego inne recenzje. Józek to prawdziwy pasjonat sprzętu i przede wszystkim muzyki. 

https://audio-holic.pl/index.php?option=com_rsblog&view=post&id=56:test-moondrop-venus-recenzja-sluchawki-headphones-planar-izodynamiczne&Itemid=226

Właśnie na nie poluję ale w racjonalnej cenie. Na Amazonie pojawiają sie w okolicach 2400 PLN i taka cena za te słuchawki jest uczciwa.

• Moderator
3 minuty temu, Zear napisał(a):

Właśnie na nie poluję ale w racjonalnej cenie. Na Amazonie pojawiają sie w okolicach 2400 PLN i taka cena za te słuchawki jest uczciwa.

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Racjonalny wg słownika PWN ro oparty na logicznym rozumowaniu

Według mojej interpretacji daje to koszt zakupu, transportu, potencjalną możliwość serwisowania,  uczciwe i zgodne z prawem rozliczanie podatków i to nam daje cenę na stronie. Niestety w okolicach 2400 nie znajdziesz ich z legalnej, oficjalnej polskiej dystrybucji bo jest to cena zwyczajnie nieosiągalna. Musielibyśmy zrobić Ci prezent pod choinkę i dopłacić 😕

Racjonalny wg słownika PWN ro oparty na logicznym rozumowaniu

Według mojej interpretacji daje to koszt zakupu, transportu, potencjalną możliwość serwisowania,  uczciwe i zgodne z prawem rozliczanie podatków i to nam daje cenę na stronie. Niestety w okolicach 2400 nie znajdziesz ich z legalnej, oficjalnej polskiej dystrybucji bo jest to cena zwyczajnie nieosiągalna. Musielibyśmy zrobić Ci prezent pod choinkę i dopłacić

Prezent- bardzo chętnie, ale jeśli nie prezent, to poczekam na obniżki na Amazonie. Z ciekawości piszesz o serwisowaniu, gdzie takie słuchawki będą serwisowane jeśli chodzi o polską dystrybucję? I ile lat jest na nie gwarancji?

• Like 1

• Moderator
Teraz, Zear napisał(a):

Prezent- bardzo chętnie, ale jeśli nie prezent, to poczekam na obniżki na Amazonie. Z ciekawości piszesz o serwisowaniu, gdzie takie słuchawki będą serwisowane jeśli chodzi o polską dystrybucję? I ile lat jest na nie gwarancji?

Wysłane z mojego SM-T813 przy użyciu Tapatalka

Masz dwuletnią gwarancję i rękojmię. Produkty z naszej dystrybucji są serwisowane w naszym serwisie w Warszawie. 

• Like 3

Masz dwuletnią gwarancję i rękojmię. Produkty z naszej dystrybucji są serwisowane w naszym serwisie w Warszawie. 
Dzięki za odpowiedź, dopytam jaszcze jaki konkretnie jest to serwis i czy jest on autoryzowanym serwisem Moondrop?

8 godzin temu, Zear napisał(a):

Gdzieś widziałem za 380$ nawet.

Na amazon zostały tylko 4 sztuki Moondrop Venus.

Pewnie jakaś seria limitowana.

• Like 1