Skocz do zawartości

Jaki odtwarzacz MP3 wybrać? 1500-ok 3000zl


Rekomendowane odpowiedzi

 
Ale napisałeś, że wiele sprzętów odpada ze względów użytkowych, więc już się tym nie zadręczaj i puszczaj muzę z telefonu albo kup konkretnego DAP-a zamiast xduoo.
Xduoo pro i Sparkos SS3602 w drodze tak że tu już decyzja zapadła. Co do DAPa mam ibasso dx160 i jest OK do IEM, posiadam Dunu sa6.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

W budżecie 3k pln kupisz spokojnie Shanlinga M3x plus słuchawki Aune E1. Bedzie Pan zadowolony
DAPa mam, dunu sa6 mam.
Padło na Xduoo pro bo chce dobrze na pędzić Dan Clark Audio Aeon Open X które też kupiłem.

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.11.2023 o 20:45, trez0r napisał(a):

 

Aby autor wątku nie czuł się pominęty, to osobiście polecam zainwestować większość budżetu w słuchawki, a resztę przeznaczyć na dongle'a, o ile posiada telefon ze złączem usb/lightning 

 

Hehe jak miło 😊

 

I co to jest  ten dongle? Wzmacniacz typu fiio btr7 lub 5?

Ciekawa propozycja... Telefon będę zmieniał niedługo to mogę poszukać z takim zlaczem, ale raczej będzie to tańszy telefon (typu shaomi np:) ) jak to nie będzie problem bądź nie będzie tracić dużo na jakości dźwięku 😐

 

W dniu 26.11.2023 o 20:21, Karkolomny napisał(a):

W budżecie 3k pln kupisz spokojnie Shanlinga M3x plus słuchawki Aune E1. Bedzie Pan zadowolony ;)

No mi chodziło o samego dapa do 3tys słuchawki osobno jakieś tańsze o połowę minimum 🙂

 

Jeszcze nie podjąłem decyzji, ale myślałem wczesniej o shangling m3x i m3ultra i hiby r6

 

I teraz zastanawiam się jeszcze nad tym dongle... I co byście polecili w takim budżecie ? Jakie słuchawki z jakim dongle?

 

Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ski napisał(a):

No mi chodziło o samego dapa do 3tys słuchawki osobno jakieś tańsze o połowę minimum 🙂

Ja przy Twoim budżecie bym chyba wolał pójść w dobrego dongla, a więcej zainwestował w słuchawki. Napisz jakiej muzyki słuchasz, jakie brzmienie lubisz, to spróbujemy pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Najner napisał(a):

Ja przy Twoim budżecie bym chyba wolał pójść w dobrego dongla, a więcej zainwestował w słuchawki. Napisz jakiej muzyki słuchasz, jakie brzmienie lubisz, to spróbujemy pomóc.

 

No muzyką to się będzie raczej ciężko kierować chyba bo słucham praktycznie wszystkiego... Od klasyki po rocka i lubię czasami poczuć dobry bas żeby bebechami poprzewracało🙂 

Także nie ma sprecyzowanego gatunku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności