Skocz do zawartości

T10 2gb W Sklepie


migotka21

Rekomendowane odpowiedzi

Zobaczyłam czarnego T10 w dużym sklepie w Krakowie, miał być za 399 czyli taniej niż w mp3store. No to go na wszelki wypadek sprawdziłam, ale tylko pro forma, bo i tak w tej chwili nie kupuję, skaner pokazał 469 czy 459, czyli jakby się nie opłaca.

Ale nie to było urocze, mialam przeprawę ze sprzedawcą. Na wszelki wypadek ze mną polazł, bo przecież sprzęt drogi i starał się być bardzo pomocny. Nawet zapytał, czy chcę iść z ceną do biura obsługi, ale ponieważ twierdziłam, że tylko się rozglądam, udzielił mi bezcennej porady. Cytuję:

'On by takiego nie kupował, bo to chyba chińskie. O, tu jest lepszy!'

I triumfalnie pokazał mi muvo, nawet nie se.

To było tak cudowne, ze postanowiłam się podzielić z osobami z tego forum.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłam czarnego T10 w dużym sklepie w Krakowie, miał być za 399 czyli taniej niż w mp3store. No to go na wszelki wypadek sprawdziłam, ale tylko pro forma, bo i tak w tej chwili nie kupuję, skaner pokazał 469 czy 459, czyli jakby się nie opłaca.

Ale nie to było urocze, mialam przeprawę ze sprzedawcą. Na wszelki wypadek ze mną polazł, bo przecież sprzęt drogi i starał się być bardzo pomocny. Nawet zapytał, czy chcę iść z ceną do biura obsługi, ale ponieważ twierdziłam, że tylko się rozglądam, udzielił mi bezcennej porady. Cytuję:

'On by takiego nie kupował, bo to chyba chińskie. O, tu jest lepszy!'

I triumfalnie pokazał mi muvo, nawet nie se.

To było tak cudowne, ze postanowiłam się podzielić z osobami z tego forum.

M.

Faktycznie urocze ;)

A moze ty jestes blondynka i tak cie potraktowal? A moze to on byl blondynem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w dużych sklepach nie ma zasady, że jak cena "na wystawie" nie zgadza się z ceną "w kasie" to zwracają dwukrotność różnicy? :>

 

poza tym w takich momentach (kiedy sprzedawca wie lepiej) lepiej nie nie dyskutować - szkoda czasu i zdrowia - lepiej mruknąć "nie, dziękuję" i zacząć myśleć o przyjemniejszych sprawach ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj, nie jestem blondynką i sprzedawca też nie był blondynem. Ale w zasadzie nieładnie się z niego wyśmiewać. Był uroczo zaangażowany i pomocny. Może i dałoby się zwrot różnicy, gdybym naprawdę kupowała, ale tylko sprawdzałam czy aby na pewno taniej niż w mp3store.

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam są zupełnie przypadkowe, przykładowo mydła są oznaczone cenami z past do zębów. Najlepiej pamiętam akcję rudej (mrrrauuu, kocham rude włosy u dziewczyn) sprzedawczyni w MM, że Zen Nano+ jest lepszy od Sansy M230, ponieważ ma line-in :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej pamiętam akcję rudej (mrrrauuu, kocham rude włosy u dziewczyn) sprzedawczyni w MM, że Zen Nano+ jest lepszy od Sansy M230, ponieważ ma line-in :)

 

Ciesz się, że nie tłumaczyła ci, że no-name lepszy od Sansy, bo i tak może być w takich sklepach. Bo ma ładniejszy kolor obudowy albo coś podobnego...

M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności