Skocz do zawartości

Hej


WBBKONRAD

Rekomendowane odpowiedzi

utawienia font color= 253 198 140

jasność 7

Powoli kńczę them i mam nadzieję że się spodoba .

żeby wgrać trzeba skopiować D2_rs do głównego folderu odtwarzacza i uruchomić po uprzednim odłączeniu.

pojawi się "resource upgrade" i już jest nowy wygląd

długo trwa bo prawie 500 obrazków jest .

to wersja dzisiejsza http://forum.mp3store.pl/style_emoticons/default/smile.gif

http://forum.mp3store.pl/style_emoticons/default/smile.gif

D2screen1.png

D2screen2.png

D2screen3.png

D2N_rs.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli kńczę them i mam nadzieję że się spodoba .

żeby wgrać trzeba skopiować D2_rs do głównego folderu odtwarzacza i uruchomić po uprzednim odłączeniu.

pojawi się "resource upgrade" i już jest nowy wygląd

długo trwa bo prawie 500 obrazków jest .

to wersja dzisiejsza http://forum.mp3store.pl/style_emoticons/default/smile.gif

http://forum.mp3store.pl/style_emoticons/default/smile.gif

A TO WERSJA Z PRZYCISKAMI SPOKOJNYMI ITD ...

D2N_rs.rar

D2screen1.png

D2screen2.png

D2screen3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja zawierająca zmiany we wszystkich miejscach - notatnik ,fm,mp3player,txt'utilities,...itd

Czas odpocząć od tga...

jeżeli ktoś zmieniłby coś jeszcze to proszę o uwagi . Pozdrawiam Konrad

 

 

 

 

zmiany dotyczą firmwaru 2.50 :huh:

D2N_rs.rar

D2screen1.png

D2screen2.png

D2screen3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wesoło.Chcać to zrobić potrzebujesz:

-tworzysz folder na pupicie i wklejasz tam-D2_rs-plik aktualizacji firmwaru znajdujący się w folderze 2 aktualizacji),w folderze musisz jeszcze wkleić pache ,które wysyłam poniżej )

-pach D2toTGA ( po kliknięciu z pliku rs wypakowują się zdjęcia w formacie Targa-obrobić je możesz photoshopem np)

-patch TGA to D2( po kliknięciu wszystkie przerobione obrazki powędrują do pliku D2_rs )

taki plik D2

-rs możesz wkleić do Cowona D2 i uruchomić uaktualni się resource nic nie tracisz dane zostają i masz them swój...

dołączam również D2 screen( po kliknięciu otrzymasz 3 obrazki tego co zrobiłeś- to co wkleiłem we wcześniejszym poście

WSZYSTKIE PLIKI I PACHE MUSZą BYć W JEDNYM FOLDERZE

 

Zapomniałem dodać ---nie można zmieniać wielkości obrazka bo firmware nie ruszy jak ma np 30 na 30 to musi mieć tyle wtedy zadziała..pozdrawiam i jem kolację

D2toTGA.rar

D2screen.rar

TGAtoD2.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie:

Jeśli wgram motyw stąd: http://cowond2.god.su/index.php/Themes:Shico_iPhone_Theme

(czyli dla 2.50b) a mam w Cowonie oprogramowanie 2.50 (bez "b" ;) ) to czym to może grozić?

 

 

może nizadziałać..

ale jest sposób prosty

tworzysz folder na pulpicie - wklejasz tam rs (iphone theme) kopiujesz patch d2 to tga ( po czym klikasz na niego to rozpakowuje pliki graficzne) i kasujesz plik rs.teraz masz obrazki i wklejasz rs firmwaru 2.50 b i patch tga to d2 i klikasz na niego i masz wtedy grafikę samą przekopiowaną i jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz firmware teraz 2.50 tak ?

jak tak to wklejasz plik firmwaru 2.50 bez b

chodzi o to żę tylko grafikę zmieniasz tymi patchami

...D2 to TGA rozpakuje Tobie obrazki z formatu rs. Potem rs z linka który podałaś nie jest już potrzebny więc kasujesz go z folderu zostają tam wtedy jakieś 460 plików w formacie tga .. Kolejną rzeczą jest wklejenie pliku rs firmwaru który chcesz mieć (2.50 bez b ) jest on w folderze2 upgradu.Następnie wklejaszkolejny patch tym razem TGA to D2 i klikasz na niego to zamieni grafikę zwykłego na iphone teraz masz plik rs gotowy

jak się Tobie nie uda to ja wyślę i tu wkeję :rolleyes:

D2N_rs.rar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się :P

 

jak się Tobie nie uda to ja wyślę i tu wkeję :rolleyes:

Nie przewracaj mi tu oczami - to Ty piszesz zbyt skomplikowanie, a nie ja nie umiem czytać :P

 

Tylko zauważyłam że w różnych wersjach firmwaru obrazki pełniące tę samą funkcję mają inne nazwy - szkoda, bo chciałam sobie tak zgrać Theme dla 2.46, brakowało w niej 10 obrazków, pomyślałam, że je dorobię, ale nie chciało mi się szukać (nie było to 10 ostatnich obrazków).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udało się :P

Nie przewracaj mi tu oczami - to Ty piszesz zbyt skomplikowanie, a nie ja nie umiem czytać :P

 

Tylko zauważyłam że w różnych wersjach firmwaru obrazki pełniące tę samą funkcję mają inne nazwy - szkoda, bo chciałam sobie tak zgrać Theme dla 2.46, brakowało w niej 10 obrazków, pomyślałam, że je dorobię, ale nie chciało mi się szukać (nie było to 10 ostatnich obrazków).

Jesteś zdolna i fajnie :) :) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności