Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

sorki, odgrzeję temat ;)

 

Co do wyboru w tej cenie, to podstawowe pytanie: do gier, czy nie?

 

cena to 2000-2500 i raczje do pracy na codzień (studia) czyli net/muza/filmy, gry rzadziej, chyba że będą ładnie śmigać ;)

 

co polecicie i kiedy polować żeby ceny nie były zbyt wysokie??

 

ps.a słyszał ktoś już nowe Coldplay..?? B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, wystarczy notebook za ~1,5pln + dobra dźwiękówka na USB ~500pln, imho :)

 

generalnie to ma tak wyglądać ale lap za 2-2,5k pln + dźwiękówka USB lub PCMCIA za 300~400..

 

Słycham własnie i mam bardzo mieszane uczucia;p Moze z czasem sie zmieni.

 

mnie porwało od pierwszego słuchu..

ale trzeba słuchać na czymś mocnym, głośnym (i najlepiej z FLAC) żeby odkryć wszystkie smaczki tej płyty.. ;)

 

 

PS. jak spotkacie @pavlitto to powiedzcie że poszedł PM do niego :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie porwało od pierwszego słuchu..

ale trzeba słuchać na czymś mocnym, głośnym (i najlepiej z FLAC) żeby odkryć wszystkie smaczki tej płyty.. ;)

Jakoś X&Y bardziej mi się podobało. No i cały czas w głowie mam Delerium - Karma. Słucham 3 tygodnie cały czas i wciaz nie mam dość;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sapphire 2600XT 256mb DDR3/128bit - całkiem przyzwoita :D

A w wydajności jest jakaś znacząca różnica między nią a Sapphire 2600pro 512mb DDR2/128bit? Kosztują w zasadzie tyle samo.

EDIT: Znalazłem że ta XT jest szybciej taktowana, no i te ddr3, pomimo mniejszej ilości chyba i tak będą lepsze niż ddr2.

EDIT2: Chyba będę zmuszony kupić coś gorszego jednak, na necie znalazłem że ten radek wymaga 450W zasilacza, a mój nie dość że jest 350W to jeszcze jest jakiś ****iany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że się temat prawka przewijał.. Zapisałem się w zeszłym tygodniu w sobotę i od razu miałem pierwszą teorię. Dziś byłem drugi raz na teorii: 15:00-19:00, czyli mam 8 godzin teorii za sobą, jeszcze nie jeździłem. Znaczy się na kursie nie jeździłem, bo generalnie autko własne już mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się, żadnej aluzji Bolec- żeby nie było.

chodziłem na kurs z gościem, który się chwalił, że on już od roku ma własne auto i jak on to nie jezdzi po parkingach, a jakie to jego bmw nie jest szybkie..

ostatnio poszedłem sobie na jazdy i patrze.. o, on... skosił dwa słupki po czym pan instruktor skomentował "Ty to parkujesz, że aż się rzygać chce" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

An arab at the airport:

-Name?

-Abdul al-Rhazib.

-Sex?

-Three to five times a week.

-No, no...I mean male or female?

-Male, female, sometimes camel.

-Holy cow!

-yes, cow, sheep, animals in general.

-But isn't that hostile?

-Horse style, doggy style, any style!

-Oh dear!

-No, no! Deer run too fast...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności