Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już od paru tygodni zabieram się do prezentacji, czasu co raz mniej a prezentacji jak nie było tak nie ma smile.gif Na szczęście do 10.05 jeszcze trochę czasu mi zostało smile.gif. A wakacje? Prawo jazdy-picie-praca-picie-jakiś wyjazd-picie itp. I jeszcze gdzieś po drodze nowy xbox smile.gif

 

No w sumie ze wszystkim się zgadzam, poza tym, że ja mam ps3 do nabycia :P I w poniedziałek muszę oddać ramowy plan prezentacji, więc jutro.. dziś :D będzie trzeba nad nim pomyśleć :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

I w poniedziałek muszę oddać ramowy plan prezentacji, więc jutro.. dziś :D będzie trzeba nad nim pomyśleć :lol:

Ja do planu zbierałem się przez kilka tygodni a samo zrobienie zajęło mi raptem ~15min :) I u mnie termin był do piątku.

Profanacja whisky podobno :C Co nie zmienia faktu, że też lubię takie połączenie, aczkolwiek z Johnny Walkerem próbowałem.

Ja whisy pijam tylko z colą. Tylko trzeba dobrać odpowedenie porporcje (50/50). Kiedyś w hotelu dostałem fajną "whisky z colą" - w szklance 0,33 było tyle coli że ledwo zmieniło kolor. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja whisy pijam tylko z colą. Tylko trzeba dobrać odpowedenie porporcje (50/50). Kiedyś w hotelu dostałem fajną "whisky z colą" - w szklance 0,33 było tyle coli że ledwo zmieniło kolor. :)

 

50/50 to nie jest odpowiednia proporcja. Najlepsza jest 40/60 na korzyść coli. Z resztą to prawidło dotyczy wszystkich drinków. Zakładając, że drinki pije się dla smaku, a wódkę dla % rzecz jasna. Z kumplem na 18stce u koleżanki, która raczyła nas Red Labelem, cynamonową Sobieską, czystą, cytrynówką, innymi specjałami i różnymi sokami & limonkami wyczynialiśmy przez cały wieczór cuda po prostu :) Dobry drink to taki, w którym praktycznie nie czuć alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko ;P U mnie to (jeżeli są składniki) wygląda mniej więcej tak:

- duża bułka, lub dłuższy kawałek bagietki, koniecznie świeże, najlepiej jak jeszcze ciepłe ;P

- masło

- serek śmietankowy/z ziołami/inny podobny

- szynka (najlepiej domowej roboty), lub inne dobre mięso

- ser żółty, może być topiony

- majonez

- keczup /opcja/

- oliwki /opcja/

- sałata

- pomidor

- ogórek

- cebula

- chilli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myslicie, oplacilo sie wylicytowac mpio fl350 512 za 43zł? , teoretycznie ten sam bebech co w ifp'ku wiec niepowinno byc zle ;)

 

ignacym szczeze? ja bym ta kanapke prawdopodobnie zwrocil po kilku sekundach, futer w wersji ala dongulaz pewnie tez, ale wsumie taka moja specyfika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności