Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Mam jeszcze jedno pytanie :P niech mi ktoś powie co to jest i na hooy to komu :huh: bo kumpel mi wisiał 20 zł a nie miał jak oddać to wziąłem sobie to co poniżej :P xDD bo spodobał mi się ten metal xDD ktoś ma jakiś pomysł ???

P1000586.JPG

P1000587.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mam jeszcze jedno pytanie :P niech mi ktoś powie co to jest i na hooy to komu :huh: bo kumpel mi wisiał 20 zł a nie miał jak oddać to wziąłem sobie to co poniżej :P xDD bo spodobał mi się ten metal xDD ktoś ma jakiś pomysł ???

Opstrykaj to dokładnie, daj zdjęcia płytki z elektroniką( z góry), to może odgadniemy ;p

 

edit: dołączam się do pytania KHRoN'a, spodobała mi się muzyczka ;]

 

edit2: z jedną z tych prac już się spotkałem: http://wirestyle.deviantart.com/art/Mercury-38122694, to chyba zresztą jego dA ;]

 

 

Przeczytajcie sobie cały opis tego: http://wirestyle.deviantart.com/art/Whats-the-point-27934323

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam problem z tym oto legendarnym odtwarzaczem, tak jak w temacie wyjscie słuchawkowe jest uszkodzonei slychac jeden kanal wobu sluchawkach,natomiast line-out dziala i tutaj sie pojawia moje pytanie czy moge podlaczyc pierwsze lepsze sluchawki do tego line-out bo wyczytalem naróżnych zagranicznychforach że trzeba podłaczac conajmniej 100ohmowe bo inaczej beda slyszalne zniekrztalcenia i bas z z uplywem czasu ulegnie przesterowaniu czy to prawda?.W jakiej skali to bedzie slyszalne mam raczejprzecietny sluch no i moze ja wcale tego nie odczuje?Chyba że do sie to jakos naprawic ale ztego co wiem to raczej musial bym, jakies czesci wymienic a dostacco kolwiek do tego modelu graniczy z cudem.

Nawet wybrałem sobie już słuchawki akg k-100 impedancja wlasnie 100ohm czy beda dobre to tego playera?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roni to twój iPod skąd wiesz ze za 500zł typ sprzeda za 500 zł to bym tenzestaw z miejsca dzisiaj kupił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem typowi że za 400 plus przesyłka mogę wziąć odrazu a te porta pro to sobie może zostawić. Zobaczymy czy się zgodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności