Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Gość untitled37

Cholera, jak ja nie lubie takich poranków. Wstaję rano, myślę sobie, że wstałem przed budzikiem (budzik na 9:00), leżę spokojnie. Wreszcie się podnoszę a tu 10:06 i telefon leży w innym miejscu. Arghh...

 

edit: taak, nano 2G. "rzondzi"!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
untitled - my musimy jeszcze w wakacje na jakiegoś browara skoczyć, chcę posłuchać tych osławionych CAL! w końcu ;)

Ja musze er6i posłuchać, w sumie jak chcesz to możesz wpadać na PKS, siedze tam prawie cały dzień na 2-gim piętrze.

 

Ale muszę je jeszcze wygrzać dobrze, najpierw były strasznie basiaste, teraz mniej, bas sie całkiem miły ale jakoś czasem dźwięk mi się podoba. Ale i tak się cieszę, że dorwałem je jeszcze za 149 zł. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę je jeszcze wygrzać dobrze, najpierw były strasznie basiaste, teraz mniej, bas sie całkiem miły ale jakoś czasem dźwięk mi się podoba. Ale i tak się cieszę, że dorwałem je jeszcze za 149 zł. ;)

 

Wydaje Ci się, one się nie wygrzewają...;P W sumie mogę wpaść, tylko dzisiaj pewnie nie zdążę. Zgadamy się jeszcze jakoś na PM, coby burdelu nie robić tutaj (jakby go jeszcze nie było xD).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, wymiękam - na kabel od hd600 wpakowałem 3 smartwrapy i jeszcze pół metra wystaje o_0

 

 

 

Rooni padalcu, ja mam tutaj rezerwacje na assassins creeda w avku ;p

 

 

edit: lol, właśnie przeczytałem ostatnie 10 stron ;d

BDSM? A co to takiego?

rofl ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, nie mogę wyjść z podziwu, to się nazywa marketing.

Jeśli wierzyć pewnym źródłom to już 2k lat temu coś takiego robili, więc nic rewelacyjnego :P

gdzie są ku*wa wszyscy? już dziewiąta prawie..

;p

W wakacje się o tej porze śpi. :P

edit: lol, właśnie przeczytałem ostatnie 10 stron ;d

rofl ;p

Paflito udaje takie niewiniątko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności