Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No da się przeżyć - dziś i tak jestem bardziej przytomny niż wczoraj także wszystko pod kontrolą :) Sądzę iż nastała odpowiednia pora na papierocha ;]

 

Jeszcze 2tyle przed nami ;]

 

Wracając do mojego ostatniego posta(nie licząc tego ofc ;D ) jak myślisz kto jest dziwny? My czy suabiaki? :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że trochę zakupów mi się szykuje ;) Mamuśka kupi clipa w końcu się dowiem jak to cholerstwo gra, jak będzie grało wyjątkowo dobrze to też sobie sprawię(jak mi się nie spodoba to rozejrzę się za stonem creative'a). Do tego nożyk - ten spyderco naprawdę ciekawie wygląda i nie jest nie wiadomo jaki wielki. Skoro polecasz to pewnie jest OK bo masz o nożach zdecydowanie lepsze pojęcie niż ja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja Ci podam wymagania a Ty dopasuj coś do tego(chociaz ten spyderco mi wpadl w oko :D):

- nie za duży,

- dobrej jakości,

- nie ma się szybko tępić,

- ostry(tak, że jakby mnie ktoś wkurzył to żeby nie było problemu z powiększeniem mu uśmiechu) :lol: .

 

Zapomnialbym - woda ma mu być nie straszna bo lubię od czasu do czasu powędkować ;)

 

Niedrogi - 150-160zł max ;]

 

Mógłby być też trochę mniejszy od Spyderco Tenacious - nie chcę nosić maczety w kieszeni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie za duży.. zależy od ilu cm zaczyna się dla Ciebie 'duży' nóż

złej jakości nie kupuje/nie polecam/nie mam :P

każda stal się szybciej lub wolniej tępi, a ostrość zależy tylko od umiejętności ostrzenia (lub od ostrzałki).. a bez tego nawet najlepszy nóż, jest jak świetny odtwarzacz bez dobrych słuchawek..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności