Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Jeśli kupujesz ubrania, dlatego żeby podbudować swoje EGO to pozdro. -.-

 

 

A mówi Ci coś głupiutki Chłopczyku pojęcie "ironia"? Zresztą... podbudowywanie sobie ego odtwarzaczami mp3- byle jak najwięcej i jak najdroższe, też jest bardzo śmieszne. Tyczy się to również słuchawek... Więc skończ Waść Pan pier...! Wstydu oszczędź!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą... podbudowywanie sobie ego odtwarzaczami mp3- byle jak najwięcej i jak najdroższe, też jest bardzo śmieszne. Tyczy się to również słuchawek... Więc skończ Waść Pan pier...! Wstydu oszczędź!

Skoro nie słyszysz różnicy między pchełkami z kiosku a takimi Shurkami E500 (albo innymi, na przykład wziąłem pierwsze z brzegu) to rzeczywiście, możesz sobie słuchawkami podbudować ego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maba, na tym forum jestem o wiele dłużej niż Ty. :-) Zaufaj mi.

 

@skorp, to było troszke bardzo głupie porównanie. Wiadomo, że między tym jest róznica i to ogromna. Lecz, w podbudowywaniu ego chodzi o to, że jeżeli miał byś dwie pary Alessandro MS-1, jedna do domu, druga wyjściowa. Dwie pary Shure E500, jedna na rano, a druga na wieczór. I jeszcze 3 pary Westone ES2 tak, żeby leżały na szafce. Niestety, świat jest okrutny. I sam wymusza to, że aby być szanowanym trzeba być bogatym i to pokazywać! Jeżeli jeszcze tego nie zrozumiałeś, to jesteś jeszcze tylko zwyczajnym ****iarzem trzymającym się wianuszka mamusi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sam wymusza to, że aby być szanowanym trzeba być bogatym i to pokazywać! Jeżeli jeszcze tego nie zrozumiałeś, to jesteś jeszcze tylko zwyczajnym ****iarzem trzymającym się wianuszka mamusi...

No to najwidoczniej jestem, bo nie uważam, że na szacunek można sobie zasłużyć wypchanym portfelem. No, ale co ja tam wiem...

 

szybkiedit:

 

Nie chciałbym żeby ludzie szanowali mnie tylko za to ze jestem bogaty.

 

Bo po co mi taki szacunek?

Myślę dokładnie tak samo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówi Ci coś głupiutki Chłopczyku pojęcie "ironia"? Zresztą... podbudowywanie sobie ego odtwarzaczami mp3- byle jak najwięcej i jak najdroższe, też jest bardzo śmieszne. Tyczy się to również słuchawek... Więc skończ Waść Pan pier...! Wstydu oszczędź!

1. Flame na początku obecności a forum = pan do odstrzału.

2. Ktoś chyba pomylił fora, albo myśli że znalazł sobie miejsce do robienia syfu podobnago do tego z audiostereo.

3. Rozpoczynanie kariery na forum przekleństwami, nawet wykropkowanymi = osobnik do odstrzału.

 

Mówiąc krótko: vote ban!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchejta...

Chce sobie podzielić dysk z narzędzi administracyjnych. Uszczupliłem sobie główną partycję, mam 100GB nieprzydzielonego, więc daję Utwórz nowy wolumin. Wszystko idzie ok, przydzielam literę, ustawiam system plików, formatowanie, a jak dam zakończ, wywala "zbyt mało miejsca na dysku by ukończyć operację" wtf?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności