Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem fanem książki, podoba mi się ścieżka dźwiękowa - teraz chcę obadać grę. Planescape nie miałem przyjemności odpalać, ale za to Baldura II już prawie 2 razy przeszedłem :D Ale zawsze gdzieś stawałem w grze i zacinałem na długie miesiące.

 

Książki Sapkowskiego roxx. Wieżmin jako gra jest słaba, bez polotu i zupełnie niewciągająca... Strasznie się na niej zawiodłem. Kiedyś grałem w baldura. Czemu przestałem? W którejś części jest kopalnia z koboldami. Kumpel mi powiedział że na końcu jest mocny mag który do Ciebie dołącza. Przejście kopalni zajęło mi tydzień :blink:. Zabiłem jakiegoś bosa, otworzyłem skrzynię w której był miecz dla tego maga pogadałem z nim i? Zabrał miecz, "Dziękuje za uwolnienie" i s*******ił, myślałem że mnie kur... złapie <_< .

 

 

Od tej pory nie gram w tego typu gry ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Robił ktoś już tutaj test na iq? Wyszło mi 112. Czyli średnio. :)

Moje IQ spadło drastycznie, kiedy po ponad pół godzinie rozwiązywania testu kazali mi za to zapłacić ;)

(czytaj: w****iłem się niemiłosiernie)

2.Korzystanie z Testu przez Użytkownika jest bezpłatne, przy

czym uzyskanie wyniku Testu następuje po stworzeniu konta

w drodze rejestracji przez Użytkownika oraz dokonaniu płatności

 

3.Koszt uzyskania wyniku(...)wynosi:

a)9 zł netto (...)

Speechless.

Bynajmniej, w żadnym wypadku promocja na PayPal ich nie ratuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OH YEAH!

Parenaście minut po wstaniu z łóżka doszła do mnie genialna wiadomość - szef mojego ojca(spoko gość) kupił sobie nowe słuchawki, a stare chce sprzedać - i póki co dostanę je na testy.

 

O co ta radosć?

 

Te słuchawki to HD600 :D

 

A w poniedziałek mam dodatkowo dostać jakiś uszkodzony wzmak słuchawkowy, który po naprawie mogę sobie przywłaszczyć :D

 

ps. facet chciał je początkowo sprzedać za 200zł... szkoda że go ojciec uświadomił ile to kosztuje, bo chętnie bym sobie kupił xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy podołam temu zadaniu - porównanie HD600 i CAL! byłoy ciekawe, ale obawiam się, że mój sprzęt jest na to za słaby :P

 

 

Ale za to możecie się spodziewać porównania szufli z jej plagiatem - Creative T100 :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje IQ spadło drastycznie, kiedy po ponad pół godzinie rozwiązywania testu kazali mi za to zapłacić ;)

(czytaj: w****iłem się niemiłosiernie)

Speechless.

Bynajmniej, w żadnym wypadku promocja na PayPal ich nie ratuje.

 

Hehehehe, prawdopodobnie zapłacenie za wynik powoduje jego automatyczne obniżenie o 50 punktów :) - przynajmniej powinno tak być :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HD600 to słuchawki, które potrzebują co najmniej line-out i flac/alac w H1XX/Karmie/ipodzie i dobrego wzmacniacza ;) Generalnie mój brzmieniowy ideał - wszystkiego w sam raz, piękny, głęboki bas, bardzo szczegółowe, szeroka scena... <3 Słuchałem ich kiedyś dłużej z jakimś odtwarzaczem NAD i dedykowanym, tranzystorowym wzmacniaczem, który był większy niż ten CDek ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, co lepsze? iriver e10 czy nano 1gen.?

To zupełnie inne odtwarzacze.. dwa światy wręcz. E10 to hdd, jest większy, dźwięk cieplejszy i 'przyswajalniejszy', od jasnego Nano, który nic nie upiększa, itd..

 

Ale za to możecie się spodziewać porównania szufli z jej plagiatem - Creative T100 :]

Czekam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość untitled37
To zupełnie inne odtwarzacze.. dwa światy wręcz.

 

To wiem.

 

E10 to hdd, jest większy, dźwięk cieplejszy i 'przyswajalniejszy', od jasnego Nano, który nic nie upiększa, itd..

 

Zastanawiam się nad tymi dwoma bo znalazłem 2 ciekawe oferty. Chyba skuszę się na e10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności