Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

lol, ignacy dodał cię do znajomych ; reGGarf dodał cię do znajomych :D

 

kocham jak gmail mnie zaskakuje :E

 

Pisałem Ci o tym w najdłuższym chyba xD Użalałeś się, że nikt Cię nie kocha, to postanowiłem się nad Tobą zlitować.

 

PS

Ja mam skrzynkę na wp, nieźle filtruje spam, właśnie na "śmieci" z mp3store, for internetowych etc. Do prywatnej korespondencji ze znajomymi mam gmail i przez prawie 2 lata użytkowania nie dostałem ani jednego listu spamu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2-3 osoby, z którymi częściej, lub rzadziej komunikuję się w ten archaiczny sposób. Często piszę, gdy jestem na wakacjach etc. W dodatku mam picasę jako menadżera zdjęć etc. i do ich wysyłania/tworzenia galerii nie widziałem nic lepszego.

 

Jeżeli ktoś zamawiał iphone 3G w Techmarkecie, mam dla niego (nie)miłe wieści:

 

Prawdziwe oblężenie sklepów Apple w USA. Każdego dnia już od 7 rano przed sklepami sprzedającymi iPhone ustawia się długa na ponad 100 osób kolejka. Kolejki odgrodzone specjalną taśmą bezpieczeństwa i ochroniarze pilnujący porządku to widoki codzienne. O godzinie 10:00, gdy sklep zostaje otwarty, wychodzi pracownik sklepu i informuje chętnych ile tego dnia telefonów są w stanie sprzedać. Ochrona odlicza ilość osób (przypominamy, iż jest możliwy zakup 1 iPhone na osobę), które zakupią telefon, reszta osób odsyłana jest do domów z informacją by próbowali następnego dnia. Największym powodzeniem cieszy się model koloru białego, on najszybciej znika ze sklepów!

 

Oprócz chętnych na nowe iPhony przy sklepach pojawią się firmy skupujące stare telefony od chętnych na nowe. "Masz starego iPhona? Odkupimy go od ciebie za cenę nowego" osoby z takimi tabliczkami płacą od ręki 200$ i 300$ za stary model telefonu. Osoby te tłumaczą się skupem dla dobra środowiska naturalnego, "stare iPhony zostaną poddane bezpiecznemu recyclingowi". "Bezpieczny recycling" wg tych firm polega na wysyłce starych iPhonów do krajów europejskich i sprzedaży ich z ponad 100% zyskiem

 

Szanse na jakikolwiek zakup hurtowy na razie znikome, popularność nowego iPhona i niska cena gwarantują dużą popularność w USA do końca roku. Apple dodatkowo wprowadza wszystkie możliwe sposoby ograniczenia sprzedaży hurtowej, w tym również brakmożliwości zamówienia przez Internet. Zakup każdego iPhona wymaga sprawdzenia danych osobowych i podania Social Security Number czyli identyfikatora każdego obywatela w USA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg jakie włazidupki, napiszcie chociaż to co myślcie 'zdychaj jak najszybciej' :P

 

a ode mnie szczere HB :D

 

 

ignacy, nie ma to jak wymiana maili z inteligentnymi osobami, co nie? :D

 

 

 

edit: proponuje uczcic ten dzień minutą ciszy. :E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego najlepszego KHRoN! nie odpalałem całz dzień kompa w ramach walki z nałogiem ale życzenia złoźyć muszę! Sto lat! A i nie bij bo pisze z e51 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego, miłościwie nam panujący KHRoN'ie, obyś żył i adminował jak najdłużej! :D

 

Dostanę fioletową rangę? :E

 

(tia. wiem, że od 500 postów. dlatego pytam) ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności