Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co miesiąc jeżdżę do babci(na wieś) na weekend(i właśnie u niej jestem). Parę wniosków:

1. Nie pożyczaj ojcu słuchawek - podłączył sobie do SE k770i i leży już 4 godzinę :P

2. Gruby rozpieszczony pies koloru tofi może gryźć z byle focha

3. Blueconnect poza granicami dużych miast to niezła szkoła cierpliwości

4. Zastanów się zanim zjesz następną [tu wstaw nazwę babcinej potrawy], bo może cie to kosztować resztę dnia nieruchomo na kanapie xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mialem schize w nocy, ale zanim zaczne, musze zaczac od faktu ze wczoraj pozyczylem na godzine moje mpio koledze... Wrociło, polozylem na poleczce, zeby sobie lezalo. A wiec wracajac do nocy, dzwoni kumpel o 3:30 , pyta sie czy brat jest w domu, no musialem mu powiedziec ze do domu jeszcze niedotarł i ze bardzo mi miło ze mnie budzi ... Pokrecilem sie z 30min, nie mogąc zasnąc, postanowiłem sobie muzyki posluchac, wiec wpinam srs'y do mpio, odpalam a tu zonk oO, podswietlanie działą, gra muzyka... ale obrazu nima ;/ ... nic polozylem sie spac, usło mi sie dopiero o 6 rano, ale tak mam zawsze jak mnie ktos ze snu wyrwie w srodku nocy. Wstałem o 8, patrze na to mpio, victorinox w dłon, wsumie okazalo sie ze wystarczyło go rozłupac i docisnąc tasiemke od wyswietlacza, ale szczeze mowiac to niewiem jakim cudem mogła sie wypiąc oO, ale mogla byc troche wypieta wczesniej, bo teraz ekran sie stał sporo jasniejszy itp.

 

jedno mnie drazni, czemu robia odtwarzacze na zatrzaski, jak sie juz to zdejmie, to nie dość ze widac dosc dobitnie ze sie próbowało go otworzyc, to jeszcze dochodzi fakt, ze bardzo łatwo zrobic to drugi raz... Mysle ze za 4 razem juz samymi palcami to odtworze, a jak bede wciskac klawisze to cała gorna czesc obodowy ktora sie zdejmuje bedzie latac w 4 strony swiata -_-

 

przez chwile naprawde myslalem ze bede miec Mpio fl350 shuffle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie DVD kupić do 200 zł żeby bez problemu radziło sobie z DivX'ami?

Jakaś Manta?

 

Pod warunkiem, że lubisz wysyłać sprzęt często do serwisu, bo z tymi odtwarzaczami podobno lubią się dziać różne rzeczy, ale sam zastanawiałem się czy sobie nie kupić... Z drugiej strony Manta oferuje chyba największe możliwości w tej klasie cenowej, łącznie z wejściem USB i czytnikiem kart pamięci (a także regulowanie rozmiaru czcionki, koloru i kilka innych bajerów). Osobiście posiadam budżetowe LG i też sobie nieźle radzi. Poszukaj tutaj: http://forum.divx.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie dodaje do znajomych kont typu "Urodzeni w lipcu" czy "Leo Beenhakker fanklub" to jest miło. Mam tylko znajomych, z którymi chodzę do klasy czy rodzinę.

Do rodziny zadzwonić mogę;p Do znajomych mam tel, gg, skype i po 3 adresy mailowe;P

Nie wiem po co ten serwis. Dodawać znajomych co widze codziennie jest bez sensu, a tych co nie widziałem 10 lat i tak mi wiszą i powiewają;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żałosne. Koleś jakieś badania "socjologiczne" sobie przeprowadza? Domorosły psycholog? ;) W zasadzie mam do tego podobne podejście co on (tj. zapraszam osoby, tylko które znam z drobnymi wyjątkami - niektórych z "widzenia" przyjmuję, ale nie zapraszam), nie toleruje jakichś dziwacznych profili typu "Mariusze z całego świata" etc. Jestem ciekaw dla ilu z tych osób by swoje uwagi przedstawił wprost. Podejrzewam, że nie byłby już taki odważny :D

 

gzar - parę osób, z którymi mi się urwał kontakt znalazłem, od roku organizujemy już ognisko ze starą, gimnazjalną gwardią, ale coś nam nie wychodzi :D Generalnie serwis ma swoje zalety, ale robi się już jak na epulsie. Ja to ****o z podglądaniami profilu na ten przykład sobie wyłączyłem...

 

PS

Wszelkie formy wyśmiewania serwisów typu fotka, grono etc. swój sens mają, a raczej miały na początku. Do momentu w którym ktoś nie przekroczył granicy dobrego smaku, a tego typu ludzie przekroczyli ją już dawno. Ja poprzestałem na napisaniu jednego tekstu na ten temat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żałosne. Koleś jakieś badania "socjologiczne" sobie przeprowadza? Domorosły psycholog? ;) W zasadzie mam do tego podobne podejście co on (tj. zapraszam osoby, tylko które znam z drobnymi wyjątkami - niektórych z "widzenia" przyjmuję, ale nie zapraszam), nie toleruje jakichś dziwacznych profili typu "Mariusze z całego świata" etc. Jestem ciekaw dla ilu z tych osób by swoje uwagi przedstawił wprost. Podejrzewam, że nie byłby już taki odważny :D

 

gzar - parę osób, z którymi mi się urwał kontakt znalazłem, od roku organizujemy już ognisko ze starą, gimnazjalną gwardią, ale coś nam nie wychodzi :D Generalnie serwis ma swoje zalety, ale robi się już jak na epulsie. Ja to ****o z podglądaniami profilu na ten przykład sobie wyłączyłem...

 

PS

Wszelkie formy wyśmiewania serwisów typu fotka, grono etc. swój sens mają, a raczej miały na początku. Do momentu w którym ktoś nie przekroczył granicy dobrego smaku, a tego typu ludzie przekroczyli ją już dawno. Ja poprzestałem na napisaniu jednego tekstu na ten temat :D

 

 

No niestety takie czasy...

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...j_opozycji.html

 

Wycieczka do Paryża za 20zł...

Był ktoś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności