Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Mhm nawet nie wiedziałem, jaka okolica?^^

Miasto browara - Leżajsk :D

 

Tak swoją drogą martwi mnie to, że 15latkowie tu sobie sami wzmaki robią a dla mnie to czarna magia ^^

Dla mnie też czarna magia, ale 'nie wszyscy, do wszystkiego' ;-)

 

Dobra idę coś wszamać, i położyć się na kilka godzin (albo pójdę zdjęcia porobić).

 

3m się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Miasto browara - Leżajsk :D

Dla mnie też czarna magia, ale 'nie wszyscy, do wszystkiego' ;-)

 

Dobra idę coś wszamać, i położyć się na kilka godzin (albo pójdę zdjęcia porobić).

 

3m się.

 

No udanych Shootów życzę, bo szczerze wątpie żebyś się kładł spać :P

 

Edit: Wstawać panowie... Jakaś taka monotonnia... Znudziło mi się już wertowanie tony tematów

bo i tak w końcu trafiam na taki o 'mp4' i mnie krew zalewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej czemu masz 2500 postow i jestes poczatkujacy a koles wuwu ma 497 i jes zaawansowany?? xD :P

 

Bo sie upodabnia do mnie :) Dobra zaraz trzeba bedzie jakis film odpalic bo juz mnie uszy bola^^

Poza tym nie zaczyna sie zdania od 'ej' zwlaszcza jesli sie do kogos zwracasz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbx i Maba fajne te wasze zippo. :)

Gdybym palił to bym sobie taka kupił. ^^

 

Zippo nie jest niezbedne tylko do palenia ;) Na jedynym polskim forum ma je wiele osob niepalacych :P

To jedna z tych zabawek, ktore jak juz kupisz to myslisz o nastepnej ;)

Czas zrobic uzytek z mojej zippo :D

 

Ej ja tez chce zippo xD najlepiej czarne ;P tylko ciekawe czy sie rysuje bardzo wraz z czasem

 

Black ice ktory nie jest do konca black sie rysyje jak ipod od samego patrzenia, black crackle odpryskuje lakier,

black ice tez odpryskuje lakier, ale w mniejszym stopniu niz crakle.

Jak chcesz zapalarke do trickow to imho street/brushed/satin chrome idealne ;)

Ja sie zastanawiam nad modelem zipper i hidden dragon - od dawna mi po glowie chodza :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio mysle o um1 :/ po co ja wchodzilem na to forum... za co ja bede studiowal :/

i widzisz Wronek.. ja mam tak samo, tylko, że ja nie studiuje :D

a ostatnio przed zakupem szufli się zastanawiałem "na co mi ona", a potem stwierdziłem, że bardzo potrzebna chociaż nie wiem dalej do czego :D ale to jest fajne :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Street chrome, jest najlepsza do codziennego użytku.. nie porysuje się, bo jest już porysowana. Dlatego ją wybrałem :)

 

Ja już po świętowałem, jakoś wytrzymałem, z czego 90% oglądałem Kubice. BMW sux! Gdyby miał Ferrari, byłby pierwszy.

 

@zbx, ja też chce japońca! :D

 

Spoko najwyzej namowie kumpele na 2prezenty xD Ale sek w tym, ze pieknych japoncow jest tyle ze glowa mala

i co tu wybrac? Poza tym to nic pewnego bo typka nie popiera mojego palenia wiec predzej mi przywiezie japonski

odpowiednik nicorette'a niz zapalniczke :P Ale spokojnie ja mam swoje sposoby ]:->

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzaczki są kuszące, ale przód mi się nie podoba..TA, to jak na razie najpiękniejsza Zippo :) Tylko cena zaporowa..
Jednak zostane przy tej <- Imho the greatest zippo ever a krzaki sam sobie wygraweruje :P:)

 

Widziales na forum zippo ktos tam sobie niezly grawer dragona bodaj na black ice zafundowal tez wygladala przecudnie ;)

 

Jak bede mial nadmiar gotowki to kupie jakiegos black ice'a i swoj projekt potem sie grawerke zrobi... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności