Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

nie wiem jeszcze mi nie odpowiedział ale tak to bym go kupił tylko typ nie uwględnia pobrania i będę musiał się fatygować osobiście (jak kupie) bo konta w banku nie mam a do przekazów przez poczte nie mam zaufania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będę musiał się fatygować osobiście (jak kupie) bo konta w banku nie mam a do przekazów przez poczte nie mam zaufania.

A daleko masz?

Dlaczego do PP nie masz zaufania?

 

A jakiś kolega nie ma konta, albo któryś rodzic? ^^

 

P.S

żaki mam pomysł co do aurvan (jak dobrze myślę to będziesz miał za darmo nowe). :P

Jak coś to PW. ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie, osoby palącej, pomysł javacrisa jest świetnym pomysłem. sami doskonale wiemy na co się decydujemy paląc, szczególnie w tak młodym wieku.

tylko, że..

tak samo np. osoby otyłe powinny płacić większe składki, czy osoby pijące alkohol. Dla mnie to wtedy jest jak najbardziej okej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie, osoby palącej, pomysł javacrisa jest świetnym pomysłem. sami doskonale wiemy na co się decydujemy paląc, szczególnie w tak młodym wieku.

tylko, że..

tak samo np. osoby otyłe powinny płacić większe składki, czy osoby pijące alkohol. Dla mnie to wtedy jest jak najbardziej okej.

 

ahahah :D:D

 

rozbawiłeś mnie tym pomysłem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa dyskusja palic vs. nie palic nie istnieje od wczoraj... i pewnie jeszcze dlugo a moze i nigdy, nie zostanie rozwiazana na korzysc jedej z grup. Pedagogicznie wam powiem - nie palcie ^_^ , no ale wiadomo, ze czlowieka w pewnym wieku ciagnie do nowych rzeczy... to nieuniknione.

 

Jednego tylko nie lubie: kiedy wracam z klubu do domu i caly jestem przesiakniety dymem, wszystkie ubrania albo do prania, albo do dlugiego wietrzenia - i tego nie lubie bardzo.

 

NO i jeszcze jedno - nawet bardzo fajana laska, traci w moich oczach, w momencie kiedy siega po 'szluge' (praktycznie nie ma u mnie szans - no chyba ze dla mnie rzuci :P ) ... Mimio wszystko jestem za tym, zeby kobieta pachniala kobiecoscia i perfumami, a nie smierdziala fajkami <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo np. osoby otyłe powinny płacić większe składki, czy osoby pijące alkohol. Dla mnie to wtedy jest jak najbardziej okej.

 

Osoby, które dostają częściej mandaty drogowe, widać jeżdżą nieostrożniej, częściej mają wypadki -> niech płacą więcej

Osoby, które uprawiają sporty ekstremalne, albo mają niebezpieczną pracę -> niech płacą więcej

Osoby, które używają w ogóle samochodów zamiast komunikacji publicznej, przyczyniają się do zanieczyszczenia środowiska, większej ilości chorób wśród innych -> niech płacą więcej

 

etc... Dlatego właśnie pomysł żeby palacze płacili więcej za cokolwiek tylko dlatego, że palą jest co najmniej idiotyczny. W dodatku już płacą -> akcyzę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest już oficjalna v3?

 

EDIT. e, nie ma :P ~> http://www.idg.pl/news/141875.html

 

Ale tak wogóle, to nowy FF chodzi szybciej i sprawniej niż Opera.. ale i tak raczej się nie przerzucę.

 

EDIT2.

I jeszcze jeden link ~> http://www.idg.pl/news/142801/Najlepsza.pr...rsza.to....html

 

EDIT3.

I trzeci, ostatni ~> http://www.idg.pl/news/142527/10.pieknosci.ze.swiata.PC.html MNIAM ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sobie nowego firefoxa i trzeba przyznać, że na prawdę fajnie się sprawuje. Problem w tym, że wtyczki nie są jeszcze z nim kompatybilne ;(

Można je sobie przerobić, żeby się odpalały na ff3, ale niektóre nie działają do końca poprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bushido bardzo śmieszne....ha ha ha!

Roni fakt gadałem z matką powiedziała że jak dam jej kasę to mi zrobi przelew więc czekam co typ gościu od classica napisze. W sumie za 450 bez tych porta pro to bardzo chętnie bym wziął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak już dwoje dzieci zacznie się wyzywać i kłócić na forum to wychodzi makabra... Chyba sobie zrobię jeszcze pare godzin wolnego od tego forum. Tylko KHRoN zamiast zamykać najdłuższy weź lepiej zarzuć BANanami.

 

PS: ten post z dworcem faktycznie mnie rozwalił :lol:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale przecież tutaj nie ma nic śmiesznego :P

bądźmy sprawiedliwi dla wszystkich, nie tylko dla palaczy, ale dla otyłych też :)

tede nie wyplacilby sie do konca zycia...

[max bold]GRRRRUBAS[/max bold], ZIĄ ! ;)

 

Bushido coraz bardziej mnie denerwujesz...
to robicie ten meet u bushido czy nie ? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności