Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

Papierosy te były otwarte bez folii, mój ojciec pali papierosy 20pare lat i mówił mi że otwarte szlugi jak troche poleża to są niesmaczne, więc uznałem je jakby za przeterminowane

 

Ehhh... No widzisz, to absolutnie zmienia postać rzeczy. Owszem, jeżeli papierosy zawilgotnieją i wywietrzeją są gorsze, ale nie mogą się "przeterminować"....

 

ignacy007 - to, że ludzi w USA nie stać na leczenie to nie jest wina prwatnej służby zdrowia, tylko czego innego. gdyby państwo było rzadzone madrze to zapewniam cię, że prywatna słuzba zdrowia spisywała by sie nieporownywalnie lepiej niż ta państwowa.

 

Nie no, ty mnie na prawdę osłabiasz. Z jednej strony piewca jakiegoś dzikiego liberalizmu, a chyba nie ma większego liberalizmu gospodarczego niż w USA, a z drugiej strony piszesz o tym, że państwo się źle spisuje i dlatego służba zdrowia, która jest prywatna jest beee. Dajże spokój. Z resztą co ma jakość służby zdrowia do tego, że ludzi na nią nie stać? :rolleyes: Zdecyduj się na to, czy państwo ma w coś ingerować czy nie, bo po przeczysz sam sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

po pierwsze- nie obrażaj mnie, bo ja wiem, że przez internet się fajnie pyskuje.

po drugie- czepiam się, bo mam o co.

po trzecie-Ty na prawdę nie rozumiesz o co mi chodzi? to tym bardziej Ci współczuje.

po czwarte- kiedyś tam pisałeś coś o dilerce- pownieneś być przyzwyczajony do tego widoku, który opisałeś.

po piąte- tak się składa, że mieszkałem kiedyś, co prawda nie w Katowicach, ale w Mysłowicach i tak się składa, że co druga tam osoba nie była ćpunem, a ja nie potykałem się o strzykawki.

po szóste- błagam o bana dla tego człowieka- jak można tak zaniżać jaką kolwiek wartość jaką ma to forum, omg..

 

bo ciocia powiedziała, bo tata powiedział, bo wujek kiedyś mówił.. a może teraz pogadamy o tym co sam wiesz?

po pierwsze Cię nie obrażam i nie pyskuje pyskuje to się do starej babci

po drugie nie masz o co ty poprostu lubisz się czepiać

po trzecie ja Tobie bardzo współczuje ciekawe czy często dostajesz na ulicy

w mysłowicach nie byłem to się nie wypowiadam poza tym nie powiedziałem że wszycy w katowicach to ćpuny i niby gdzie napisałe że się potykałem o stzrykawki :huh: napisałem że były na dworcu jak ten cały element i poprostu dziwie się że nikt nie reaguje przecież oni są niebezpieczni dla otoczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dominix444 czasami przebijasz nawet Bushido....

bushido potrafi sensownego posta napisać, dominix ma z tym problem i to seryjny.

 

dominix, Ty naprawdę masz dość duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, ciekawe jak zdasz ten egzamin gimnazjalny, bez tego. Ironii, przenośni i podobnych zabiegów też nie rozumiesz.. no nic, pozostaje współczuć.

po trzecie ja Tobie bardzo współczuje ciekawe czy często dostajesz na ulicy

 

ja już Ci kiedyś mówiłem, że się zbytnio interesujesz innymi, to nie jest zdrowe, szczególnie jeżeli Ci inni to faceci ;]

a o dostawanie na ulicy jakoś się martwić nie muszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Ruskie L&My nie są takie złe

Daj spokój.. chyba mało tego paliłeś? Ja będąc młodym gnojkiem paliłem niestety ruskie LM, Monte Carlo, rzadziej Primki itp. (wiadomo.. najłatwiej zdobyć i najtańsze). Teraz widząc 'rusajską' paczkę, nie wydalam. Ale chociaż miłe wspomnienia mam, za 'czasów_rusajów" :)

 

maba, tu nie chodzi o wiek.. tu chodzi chyba o iq, nie wiem.

Nie przesadzaj, każdy wiek ma swoje prawa.. z tym, że teraz, dzięki 'rozwojowi', dzieciaki jakoś szybciej dorastają, a media mocno burzą ich osobowość, niesamowicie (i co najgorsze - trwale) wpływając na ich psychike. Cieszę się, że chociaż jestem ****iarz to dorastałem, w nieco innych 'czasach' i w innym otoczeniu, niż dzisiejsze 'dzieci neo', 'dzieci tibii', 'kopie dody' i inne stwory z zaburzeniami psychicznymi.

 

po pierwsze Cię nie obrażam i nie pyskuje pyskuje to się do starej babci

(...)

po trzecie ja Tobie bardzo współczuje ciekawe czy często dostajesz na ulicy

Padłem :lol: Ostatnie coś w stylu "Kiedy powiem na osiedlu wszystkim moim ziomkom To wszyscy za mną pójdą i zrobi się gorąco"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, ty mnie na prawdę osłabiasz. Z jednej strony piewca jakiegoś dzikiego liberalizmu, a chyba nie ma większego liberalizmu gospodarczego niż w USA, a z drugiej strony piszesz o tym, że państwo się źle spisuje i dlatego służba zdrowia, która jest prywatna jest beee. Dajże spokój. Z resztą co ma jakość służby zdrowia do tego, że ludzi na nią nie stać?

 

nierozumiesz, że każda gałąż gospodarki jest se sobą sztywno powiązana ? zobacz co jest w polsce, jest ZUS panstwowa służba zdrowia, wiec niby wszyscy są zabezpieczeni na wypadek choroby, a jednak gro osób nie stać na podstawowe leki. zresztą to, że panstwowa słuba zdrowia jest za darmo dla kazdego to zwykłe złudzenie. niby kto na nią płaci ? jak ona funkcjonuje ? ile razy trzeba użyc koperty, aby być leczonym ? jak jestem zdrowy - też mam płacić :huh: ?

 

pozatym liberalizm w USA to owszem było, ale w latach 50 i 60 <_< teraz to już nawet nie wiadomo co to jest...

 

edit:

 

Zdecyduj się na to, czy państwo ma w coś ingerować czy nie, bo po przeczysz sam sobie.

 

nie zauważyłem, gdzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po trzecie ja Tobie bardzo współczuje ciekawe czy często dostajesz na ulicy

 

Wybacz złośliwość, ale jak się nie ma oleju w głowie to i się często obrywa, bo żeby dostać "za nic" trzeba mieć wyjątkowego pecha. W życiu nie dostałem "w ******l" na ulicy, chociaż miałem swego czasu nawet długie włosy, które nie są zbyt popularne i lubiane w środowisku "rycerzy ortalionu". Dodam, że postury też nie mam jakiejś odstraszającej potencjalnych napastników. Do tego umiem w odpowiednim momencie zrobić użytek ze swoich butów i skorzystać z dobrodziejstwa starożytnej sztuki unikania konfrontacji uciekaj-do.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy wiesz ale leczenie ludzi nie palacych jest drozsze bo zyja dluzej...

Cóż, nie wiem jak się mam do tego odnieść- Jacek Żakowski nie jest specjalistą w dziedzinie Zdrowia Publicznego

Ale, że będę miał okazję pogłębić ten temat to się dowiem jak na takie newsy patrzą lekarze...

 

Pozatym nie wiemy w jaki sposób doszli do takich wyników, nadal się upieram, że palacze powinni mieć podniesione składki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal się upieram, że palacze powinni mieć podniesione składki.

Jak to sobie wyobrażasz? Że niby każdy palacz sam, dobrowolnie zgłasza się do urzędu X, że pali, i chce palić wyższe składki? Czy może jakiś inny rewolucyjny sposób?

 

P.S. Spaliłeś kiedyś, chodź jednego papierosa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S. Spaliłeś kiedyś, chodź jednego papierosa?

 

bez urazy, ale to już przesada. nie wiem co to ma do rzeczy ?

 

 

PS: idiotyzmem jest twierdzić, ze leczenie palacze jest tańsze niż zdrowego człowieka... ci, którzy piasali te brednie nie wzieli pod uwage jednego elementarnego aspektu: jeśli ktoś jest dłużej zdrowy to i dłuzej placi podatki, bo to, ze narodowa słuzba zdrowia jest bezplatna to głupota do kwadratu... nadal każdy płaci za siebie, zmniejsza sie tylko jego efektywnośc tej słuzby...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz złośliwość, ale jak się nie ma oleju w głowie to i się często obrywa, bo żeby dostać "za nic" trzeba mieć wyjątkowego pecha. W życiu nie dostałem "w ******l" na ulicy, chociaż miałem swego czasu nawet długie włosy, które nie są zbyt popularne i lubiane w środowisku "rycerzy ortalionu". Dodam, że postury też nie mam jakiejś odstraszającej potencjalnych napastników. Do tego umiem w odpowiednim momencie zrobić użytek ze swoich butów i skorzystać z dobrodziejstwa starożytnej sztuki unikania konfrontacji uciekaj-do.

Fakt może i nie mam oleju w głowie na ulicy jeszcze nigdy nie dostałem ale bardzo wiele razy zostałem skrojony słyszałem tez dużo tekstów apropo moich włosów ale dostać nie dostałem, nie wiem dlaczego ale ludzie z środowiska traktują mnie jak jakiegoś debila ciote itd. bo nie przebywam 12/h na dworze nie składam się codziennie na temat i nie mam jeżyka a mecze lubie oglądać w tv a nie na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale to już przesada. nie wiem co to ma do rzeczy ?

Jak dla mnie ma, bo nie wiem jak można wypowiadać się o czymś, o czym nie ma się bladego pojęcia.. Na podstawie domysłów? Bez przesady, bądźmy poważni :)

 

P.S. A tak pozatym, chcą wprowadzić zakaz palenia w miejsach publicznych.. macie swoje! Ale myślicie, że to coś zmieni? ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sobie wyobrażasz? Że niby każdy palacz sam, dobrowolnie zgłasza się do urzędu X, że pali, i chce palić wyższe składki? Czy może jakiś inny rewolucyjny sposób?
tego to sobie akurat nie wyobrażam, ale papierosy to popalałem swego czasu.

 

To ja się Ciebie zapytam, czy widziałes nastepstwa palenia- jak wygląda osoba z POCHP

Czy innymi chorobami, którym w znacznej mieże sprzyja palenia- o nowotworach nie wspomnę.

 

Stary, oczywiście większość z was popala zaledwie kilka sztuk dziennie, ale za kilka lat będziesz palił więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to sobie wyobrażasz? Że niby każdy palacz sam, dobrowolnie zgłasza się do urzędu X, że pali, i chce palić wyższe składki? Czy może jakiś inny rewolucyjny sposób?

 

Taa mój ojciec np. idze do zusu czy czego tam i mówi że pali od 20 lat i wyraża chęć płacnia więcej głupszej teori nie słyszałem, przeciez to bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt może i nie mam oleju w głowie na ulicy jeszcze nigdy nie dostałem ale bardzo wiele razy zostałem skrojony słyszałem tez dużo tekstów apropo moich włosów ale dostać nie dostałem, nie wiem dlaczego ale ludzie z środowiska traktują mnie jak jakiegoś debila ciote itd. bo nie przebywam 12/h na dworze nie składam się codziennie na temat i nie mam jeżyka a mecze lubie oglądać w tv a nie na żywo.

 

nie dalej jak 2 tygodnie temu pisałeś, że cię kiedyś tak pobito, że aż w szpitalu leżałeś i dostałem z odszkodowania tylko 400zł..

 

dziecko, idź w piłke pograj, telewizje pooglądaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadnijcie kto wyrwał aurvany do recablingu od Moon-Flower po kosztach przesyłki...?? :P

ostatnio szaleje... :P

a ciekawi mnie jedno- czy dasz radę je "przekablować" :P

ponoć one są nierozbieralne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dalej jak 2 tygodnie temu pisałeś, że cię kiedyś tak pobito, że aż w szpitalu leżałeś i dostałem z odszkodowania tylko 400zł..

 

dziecko, idź w piłke pograj, telewizje pooglądaj.

Powiedz mi proszę gdzie napisałem że zostałem pobity na ulicy bo mi się zdawało ze pisałem o szkole....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa mój ojciec np. idze do zusu czy czego tam i mówi że pali od 20 lat i wyraża chęć płacnia więcej głupszej teori nie słyszałem, przeciez to bez sensu.

Nie rozmawiam z Tobą - Ty naprawdę masz kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem...

 

tego to sobie akurat nie wyobrażam, ale papierosy to popalałem swego czasu.

Ok, przynajmniej masz podstawy do rozmowy. A nie domysły w stylu; jak wyglądają gruszki na wierzbie :)

 

To ja się Ciebie zapytam, czy widziałes nastepstwa palenia- jak wygląda osoba z POCHP

Czy innymi chorobami, którym w znacznej mieże sprzyja palenia- o nowotworach nie wspomnę.

Nie widziałem, ale zdaje sobie z tego sprawe. Zdaje sobie też sprawe z tego, że cała chemia, która nas otacza, prędzej czy później i tak nas zabije. Może trochę zbyt pochopne i abstrakcyjne stwierdzenie, ale niestety taka prawda.. A co gorsze, jestem na profilu "Ochrona środowiska" ^_^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa mój ojciec np. idze do zusu czy czego tam i mówi że pali od 20 lat i wyraża chęć płacnia więcej głupszej teori nie słyszałem, przeciez to bez sensu.
no napisałeś tego posta, i co jesteś z siebie zadowolny?

 

Poprosty świadome narażanie się w takim stopniu na tyle chorób powinno nieść ze sobą również wymiar finansowy. Z drugiej strony, któś mógłby to uznac za sprzeczne z równouprawnieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności