Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek (podejście Trzecie)


KHRoN

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 33,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • maba

    3055

  • pGo

    2127

  • ignacy

    1753

  • Guzik

    1687

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@getz: Witamy i kondolencje... [*]

 

@baols: Każdy człowiek ma prawo żyć, jak chce, palić jak chce, wydawać zarobione przez siebie pieniądze w taki sposób, jak mu się podoba. Ma też prawo umrzeć tak jak chce.

chcesz dalszy ciąg?

Każdy człowiek ma prawo zabijać w obronie swoich praw.

 

Ale to mój (nie tylko mój, na szczęście) Kodeks i nie musisz się z nim zgadzać. Twoje prawo.

Nie masz natomiast prawa do niczego zmuszać i niczego zabraniać dorosłej osobie chyba, że takiego prawa Ci udzieli.

@maba: C2D będzie lepszym wyborem tylko, jeżeli chcesz go podkręcać.

Zasilacz, o ile nie będziesz montował GF8800XX, czy ATI 2900/38x0, to styknie Ci porzadne, markowe 4380-450W. (Seasonic, Bequiet!, Tagan). Polecam jakiś model z modularnym okablowaniem. Pamietaj, żeby wybrać taki, który będzie dobrze współgrał z chłodzeniem obudowy. Tzn. nie bierz 2x80mm do np. CM690 :)

 

Pamięci- Micron D9- fajne są Goodramy PRO.

Dobra płyta: Asus P5K-E.

Ale jeśli nie grasz, to taki sprzęt Ci niepotrzebny. :)

Serio: do netu i filmów styknie zintegrowana grafika w AMD690G/RS600, lub NV7050PV. Wtedy masz płytę za ~250pln. (szukaj dobrze rozmieszcoznego modelu z wyjściem DVI na tylnym panelu, nie na śledziu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Darkness, może poprostu napisz mi co byś w tym zestawie zmienił ;)

 

ABIT IP35-E

Intel Core 2 Duo E4500 2.2GHz

2x1GB Patriot LLK 800MHz CL4

7300GT Palit 256MB 128b Sonic

Western-Digital 320GB (WD3200AAKS)

Chieftec GPS-450AA-101A 450W 120mm

Cooler Master Elite 331 (Black)

 

Najchętniej wziąłbym E2160 i podkręcił do 3,0 lecz pojęcia o tym mam zerowe. Grafike też chciałbym tańszą, ale min. 256mb. Zasilacz myśle, że będzie ok, obudowa także. Płyta główna? Myśle, że da rade.. Jeszcze nie wiem jaką wybrać tanią/dobrą nagrywarkę i lcd (ale pewnie wezme najtańszą 19tke LG, bo tania i dobra).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm chlopaki ale mi chodzi ostro po glowie ostatnio Classic 160 GB i i7 ehh kurcze przez zmiany w sluchawkach zachcialo mi sie zmian w playerach...

 

Ilounge.com twierdzi uparcie, ze SE530/E500 to najlepiej grajace sluchafony z Ipodem :)

Dla nich sa lepsze niz np. UE 11 Pro z Ipodem.

 

CPU, moze najpierw powiedz jaki lubisz dzwiek, to sie dopasuje playera sie :) Na pewno w SE530 jest duzy margines bledu bo jak dla mnie, to kupujac je - kiedy zakladasz je na uszy, wlacza sie niewidzialny koles ktory obrabia w riltajmie dzwiek tak, zeby bylo ladnie.

 

Z moich teoretycznych przypuszczen i spekulacji - ciekawie byloby sprobowac D2 + SE530.

Z 3 topowych playerow ktore ostatnio mialem czyli D2,V39 i Clix2 - jak dla mnie, najbardziej "prawidlowym" dzwiekiem zagral Clix2 :)

Dlatego tez, nie wyrzucilem go a dalej trzymam :)

V39 mysle, ze zagra lepiej niz inne ze wszystkimi niskiej klasy i podchodzacymi pod okolice sredniej IEMami.

D2 moze byc ciekawym rozwiazaniem dla IEMow ktore maja niedostaki basu albo maja rozbudowana srednice jak E4

Clix2 gral dla mnie i z SE530 i z UM2 swietnie :)

 

Mnie osobiscie iPod nie przekonuje bo i SE530 i UM2 maja dla mnie za malo gory, ktora musze sobie troszeczke podbic zeby byc szczesliwym :)

a z tego co wiem nie ma tam EQ uzytkownika. (Czy moze sie myle?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiscie iPod nie przekonuje bo i SE530 i UM2 maja dla mnie za malo gory, ktora musze sobie troszeczke podbic zeby byc szczesliwym :)

a z tego co wiem nie ma tam EQ uzytkownika. (Czy moze sie myle?)

Niestety się nie mylisz :(

W classicu nie ma eq użytkownika i to jest jedna z najpoważniejszych przyczyn kupna przeze mnie D2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maba

 

Nagrywarka DVD samsunga Klik

 

Sam chyba taką kupie :)

 

Ja tam mam uraz do napędów samsunga. Resetował mi komputer po włożeniu płyty, połowy płyt nie czytał. Po wymianie na LG już żadnych problemów nie ma :) Nie licząc tego krótkiego incydentu z samsungiem to od jakiś 9 lat używam tylko napędów LG i żadne mnie nigdy nie zawiódł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie licząc tego krótkiego incydentu z samsungiem to od jakiś 9 lat używam tylko napędów LG i żadne mnie nigdy nie zawiódł.

 

Ja w starym kompie używałem combo Samsunga i działało bez zarzutu, przeszczepiłem go do nowego, jako drugi napęd i wciąż działa, ma już jakieś 5 lat, tylko "trochę" głośno chodzi. Siostra ma nagrywareczkę DVD i też nie ma żadnych problemów. Drugi napęd mam LG.

 

Z resztą - ja nigdy nie przywiązywałem wagi do napędów... Aby działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam uraz do napędów samsunga. Resetował mi komputer po włożeniu płyty, połowy płyt nie czytał. Po wymianie na LG już żadnych problemów nie ma Nie licząc tego krótkiego incydentu z samsungiem to od jakiś 9 lat używam tylko napędów LG i żadne mnie nigdy nie zawiódł.

 

Sam mam teraz LG tylko on ma już 3 lata to wymieniam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed samsungami sprzedawaliśmy głównie lite-on'y, niestety pod koniec było dość sporo reklamacji, czyli duże koszta dla firmy ;]

Samsunga nie pamiętam żebym reklamował, może jakieś pojedyncze sztuki, ale to były wady "wrodzone".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na temat tego Samsunga nie ma wiele opini. Wezmę najprawdopodobnie L20N, bo dobra i tania. W nowszych LG (np. H55L) jakość nagranych płyt jest śmieszna.. LG stawia głównie na szybkość, nie jakość.

 

PX100 do szufli będą ok, chodź mi tam basu brakowało ;] KPP nie mam pojęcia, lecz SHS8200 zagrały z szuflą okropnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG stawia głównie na szybkość, nie jakość.

 

Ja nagrywam na TDK/Verbatim od roku, DVD 16x, CD głównie 32x (audio) i nie zauważyłem jakiejś szczególnie niskiej jakości. Żadnego firmowego nośnika mi nie skopało, wszystko do tej pory pięknie działa, nie wiem w czym problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL

Składam(i oprogramowuję) kompy z samsungami na codzień, sam jednego używam. ZERO problemów.

Twój przypadek jest co najmniej dziwny ;p

 

Może mój egzemplarz był jakiś trefny :) Ale dość ciekawe jest również to że jak na forum cdprojektu opisywałem mój problem z grą to pierwsze pytanie było "czy masz może dvd samsunga?" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z was shufflesome? i jak to sie sprawuje w praktyce?

Miał @nfsu, i jeszcze kilka innych osób. Raczej nikt nie narzekał, możesz śmiało kupować.. Ja zbieram się z kupnem skórki już ładny kawałek czasu, ale ciągle nie wychodzi bo fundusze idą na co innego :P

 

@ignacy, jaką masz nagrywarke?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza nie jest > klikk. H55L to porażka ;E

 

Czytałem ten test. Weź pod uwagę, że składałem komp w grudniu 2006, test jest już z marca, a do teraz pojawiło się na pewno dużo lepszych napędów. Zobacz to, bo nie wiem czy czytałeś całość:

 

http://www.cdrlab.pl/article_strona_4715_4...z+muzyk%B1.html

:D

 

[edyta]

Wchodzi Clip 4gb, oraz Sansa View 32 :]

http://cdrlab.pl/news_czytaj_6137.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności