Skocz do zawartości

Ultrasone Pure - zapowiedź nowości, połączona z preorderem!


Rekomendowane odpowiedzi

  • MP3store

Witajcie,

 

Ultrasone nie zwalnia tempa i ostatnimi czasy prezentuje dużo ciekawych nowości. - tym razem przedstawiamy Ultrasone Signature Pure! My również chcemy wyjść naprzeciw Waszym potrzebom, więc łączymy siły i wraz z zapowiedzią nowych słuchawek, oferujemy Wam możliwość zamówienia ich w preorderze, na specjalnych warunkach 🤫

 

ultrasone-sigature-pure-headphones-4.jpg

 

Słuchawki mają być odpowiedzią na rynkowe bestsellery segmentu Pro, pokroju Beyerdynamic DT770. Producent skupił się głównie na jakości dźwięku i ogólnym stosunku cena/jakość, jednak z pewnością nie zabraknie Wam w nich również wygody i nie będziecie narzekać, na komfort użytkowania. My ze swojej strony zapewniamy, że słowa producenta znajdują odzwierciedlenie w rzeczywistości - z pewnością w naszym zespole pojawi się kilka par po dostawie, na użytek prywatny 🤗

 

Regularna cena Ultrasone Signature Pure wynosić będzie 795zł.

 

Specjalnie dla Was, w trakcie preorderu, możecie zamówić je w cenie 595zł. Zamówienia zbieramy od dziś - można je realizować odwiedzając jeden z naszych salonów stacjonarnych lub poprzez stronę internetową, dodając informację "Ultrasone preorder" w uwagach.

 

Istotne uwagi:

1. Preorder planujemy utrzymać do 15 sierpnia lub do pojawienia się dostawy. Istnieje więc realne ryzyko, że akcja zakończy się przed 15 sierpnia. Z uwagi na to, zachęcamy, aby nie zostawiać decyzji na ostatnią chwilę, gdyż nie będziemy w stanie utrzymać tych cen po dostawie.

2. Promocyjna cena obowiązuje tylko w okresie trwania preorderu. Wymogiem uzyskania ceny jest złożenie zamówienia we wspomnianym okresie oraz jego opłacenie.

3. W przypadku realizacji wysyłkowej, do zamówienia należy doliczyć koszt wybranej formy transportu.

 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 

Stay tuned 🎵

 

Pozdrawiamy,

 

Zespół MP3Store

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Tak wyglądają na żywo. Trochę posłuchaliśmy egzemplarza przedprodukcyjnego i w tej cenie jak ktoś szuka zamkniętej konstrukcji to myślę, że warto mocno rozważyć signature pure. 

1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Serdecznie.

Miałem przyjemność poobcować z Pure dzięki
Kurop'owi.

Słuchawki wyśmienite, mają bardzo przyjemne ciepłe strojenie powiedziałbym, że w kształcie W.
Wokal ma wyraźną fakturę i w pełnym zakresie dobre wypełnienie.
Basu jest sporo, dobrze kontrolowanego i nisko schodzącego, wyższego jest również odrobinę więcej przez co ich charakter ma taki ciepły nalot.
Wysokie tony są świetnie rozciągnięte i nie ma bolesnych pików.
Scena jaką prezentują w tym przedziale cenowym to majstersztyk.
Konstrukcja plastikowa, po nałożeniu ich na głowę to jednak nie ma żadnego znaczenia bo wynagradzają to wyższą jakością dźwięku niż sugeruje cena, więc jestem w stanie przyjąć kompromis konstrukcyjny.
Pady natomiast są świetne, wyglądało mi to na alcantare i chyba tak też jest.
Są dość wygodne, nigdzie mnie nie gniotło i nie męczyło a słuchałem bez przerwy przez kilka godzin.
Oczarowały mnie swoją spójnością brzmienia, charakterem i scenicznością. Mając słuchawki ze znacznie wyższej półki, prawdopodobnie skuszę się na nie ponieważ dają masę przyjemności. 6fa4a92c00578b3dd7a232c31b535fae.jpgf99d95871819d555cea6a4bf4098e601.jpg03b1925be457fdf218185a4f65b6b217.jpg

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko mi porównać do nausznych, nie są podobne ani do akg ani do bd. Są inne i może to też ich magia.
Uwiodły mnie trochę jak nanna kiedy dłużej posłuchałem:)
Cena - jakość(dźwięku) wypada bardzo korzystnie.


Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/ Jeśli przewód podłączany do jednej strony czy bez racablingu można zastosować kabel z wtyczką balanced?

2/ Czy małżowiny wchodzą do środka?

3/ Jakie dane techniczne, impedancja, skuteczność itp. ?

Być może efekt szerokiej sceny jak na zamknięte powodują grube pady.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zgreg napisał(a):

Być może efekt szerokiej sceny jak na zamknięte powodują grube pady.

Myślisz, że przy prędkości dźwięku ok. 340m/s te kilka centymetrów robi różnicę i tworzy katedrę z klitki? Po prostu S-Logic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
37 minut temu, zgreg napisał(a):

1/ Jeśli przewód podłączany do jednej strony czy bez racablingu można zastosować kabel z wtyczką balanced?

2/ Czy małżowiny wchodzą do środka?

3/ Jakie dane techniczne, impedancja, skuteczność itp. ?

Być może efekt szerokiej sceny jak na zamknięte powodują grube pady.


1 - kabel fabryczny trzypinowy z tego co pamiętam więc raczej nie

2 - kwestia indywidualna ale nie są to duże słuchawki więc myślę że u osób z większymi uszami nie

3 - Pasmo przenoszenia: 10 Hz – 40 kHz pozostałych parametrów nie podają na stronie a mieliśmy je w szarym kartoniku bez specyfikacji

 

co do porównania to też mam problem żeby znaleźć coś podobnie grającego, ultrasone mają swój klimat który się lubi lub nie, tutaj jest podany lekkostrawnie i uniwersalnie

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje uszy wchodziły:)
Co do danych na ich temat to wklejam co udało mi się odszukać.8f8a81fd9dff28aa95df3d6613691ffd.jpg

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka



A jeszcze na temat kabla, to był z jednej strony wpinany na jack chyba 3.5mm z blokadą poprzez przekręcenie.

Jeśli chodzi o scenę to prawdopodobnie zasługa tego s-logic, po zdjęciu padów widnieje ciekawe rozwiązanie.65d438e55fe252d183fa0212a9807d2d.jpg425a4c771bf2ed378aa9d9ed3ef61ce6.jpg
A no i jeśli o balans prawdopodobnie jest to możliwe ale nie pamiętam obecnie czy był jack z osobnymi masami czy trzeba jednak coś grzebać.

Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rafacio napisał(a):

Takiej podniety w temacie Ultrasone jeszcze nie widziałem. Dziwne.

 

Mnie zainteresowały głównie dlatego:

 

Cytat

Od siebie dołożyliśmy zbliżenie się do krzywej Harman’a, która to dała brzmienie bardzo odmienne od tego, co robiliśmy wcześniej, czym idealnie dostroiliśmy się do potrzeb naszych klientów. 

 

😄

Edytowane przez Karmazynowy
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, pewnie też dla tego nie brzmią dla mnie nie naturalnie jak inne ultrasone.
Od razu rzuciło się na uszy, że jest to coś zupełnie innego ;D
Zakładasz i nie zdejmujesz ;D


Wysłane z mojego SM-S918B przy użyciu Tapatalka

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Karmazynowy napisał(a):

 

Mnie zainteresowały głównie dlatego:

 

 

😄

Mnie zaś bardzo to martwi. Chociaż na razie nie planuję żadnych zakupów, ale kiedyś może to nastąpić, a tu Ultrasone brzmiące już jak każde inne na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zarejestrowany

Przypadkiem udało mi się wypożyczyć sztukę testową na weekend i pokusiłem si o porównanie obu modeli. Pure dały mi zdecydowanie większy fun przy odsłuchu, są zdecydowanie bardziej basowe, bas nie zalewa całości są też szczegółowe.  Nie sądzę żeby jako słuchawki robocze do studia przekonały posiadaczy DT770 bo to jednak klasyk ale są na pewno ciekawą opcją zwłaszcza że są bardziej uniwersalne, więc to propozycja dla osób, które mają jedną parę słuchawek do różnych zastosowań. Dodatkowo S-logic robi swoje ale to każdy kto słuchał Ultrasone wie.  Zastanawiam się jeszcze jak będzie z padami bo w standardzie dają 25mm a ciekawi mnie jak zagrają na 20mm i na 30mm

Ogólnie sprzedaję swoje ultrasone pro 480i i biorę Pure 

20230804_185855.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowany
W dniu 5.08.2023 o 20:08, Rafacio napisał(a):

Za pieniądze jakie możesz dostać za pro480 to szkoda je sprzedawać. O ile w ogóle ktoś kupi to nie sądzę, że więcej jak 200 zł dostaniesz, pamiętając, że na wyprzedaży Thomann były za 180zł.

Z drugiej strony jak dojadą moje Pure to 480tkom wolę dać im drugie życie żeby ktoś mógł się cieszyć ich używaniem, niż trzymać je w szufladzie. Im jestem starszy tym chętniej pozbywam się nadmiaru sprzętu, pierwsza selekcja to sprzęt nie ruszony od roku - w ten sposób sprzedałem 3 pary TWS, które miałem na wypadek jakby główne się zepsuły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas z przyjemnością używam PRO480. Gdyby ktoś mnie zmusił do sprzedaży wszystkiego i zostawienia sobie jednych słuchawek (taka czysta teoria) to nie wiem czy właśnie one by nie zostały.

Daj (dajcie) znać jak już dojdą. Ja lecę kończyć płyn lugola, a potem jadę szukać ptaka (papugę, która zwiała).

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Świetne słuchawki. Posłuchałem chwilę i wciągnąłem. Z pudełka nieco zamulone, trochę za bardzo basem młócą ale moja sztuka już prawie wygrzana. Zalecają 72 godziny. Ogólny styl ich grania to styl podobny do Tribute 7. Znaczy nie nacisk na budowanie wielkich scen i obszarów a nacisk na radochę z słuchania, wielki bas. Takie stroswieckie ultrasone które miały grać w założeniu jak duże kolumny w małym pokoju. Świetnie dostrojona góra pasma, delikatnie odsunięta i niemęcząca, bez żadnych wyskoków i pików. 10 razy droższe słuchawki nie mają takiego sopranu.  Byłem ostatnio we Wrocławiu posłuchać różnych tuzów za kolosalne pieniądze, wyszedłem z Signature Pure. Nieocenione słuchawki w muzyce elektronicznej. Trzeba brać póki są bo może być tak że zaraz ich nie będzie, znając życie nagle z niewiadomego powodu je po prostu usuną z oferty. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności