Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne do 800 zł


The4anoni

Pytanie

Cześć :)

 

Już pomału mam dość moich koss porta pro, ledwie 4 miesiące temu były wymieniane i już pałąk pękł, nie mówiąc o wyrywaniu włosów.

 

Co polecacie jako ich dobrego następce? Szukam czegoś o podobnej budowie, jednak trochę solidniejszego. Zdecydowanie chciałbym otwarte słuchawki.

 

Player: Galaxy S10, Komp ALC 892 (jakby co DACa mogę dokupić).

 

Głównie słuchałbym muzyki, ale pograć w nich też bym chciał.

 

Słyszałem że grado sr60x mają fajne brzmienie, ale różne opinie o wykonaniu czytałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 6.07.2023 o 07:33, The4anoni napisał(a):

Już pomału mam dość moich koss porta pro, ledwie 4 miesiące temu były wymieniane i już pałąk pękł, nie mówiąc o wyrywaniu włosów.

Metalowy pałąk Tobie pęka? Mam KPP od ok. 10 lat i nic mi nie pęka,  wymieniałem tylko pady, no i są rekablowane, ale to zaraz po zakupie. 

A jako następca to poza wspomnianymi Grado sr60x nic nie przychodzi mi do głowy.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z lekkich słuchawek fajną, choć trochę wymagającą głośnościowo od źródła opcją jest Ultrasone HFI-15G. Są trochę mniej basowe niż Porty, ale ogólnie grają równiej i przestrzenniej. Z otwartych (dużych) z basem w bardzo dobrej cenie są Philips X2HR jak wpada promka na Amazonie (ok. 350 zł, o ile pamiętam). Nie jest to może poziom słuchawek kilka razy droższych, ale w tej cenie ciężko będzie je pobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, d_nac napisał(a):

Z lekkich słuchawek fajną, choć trochę wymagającą głośnościowo od źródła opcją jest Ultrasone HFI-15G

Co masz na myśli? Z mojego doświadczenia: btr5 robi z nimi co chce. Głośność góra 40. Stary Fiio X3II tym bardziej. Same słuchawki są absolutnie znakomite i przymierzam się do zakupu drugiej pary na zapas.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jeszcze kiedyś były Sennheiser PX-100, mające opinię "bardziej równych KPP". Słuchałem ich, ale jakoś nie przekonały mnie. KPP mają w sobie to "coś" - takie słodkie upiększanie dźwięku, może dalekie od neutralności, ale przyjemnie się na nich słucha muzyki. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

PX100 i PX200 są bardzo dobre, jak na swoją cenę, to ten sam poziom, co KPP, tylko Koss'y mają trochę więcej energii, a Sennheiser'y grają spokojniej, aczkolwiek KPP przez to na zewnątrz sprawdzają się lepiej imo.

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, Rafacio napisał(a):

Co masz na myśli? Z mojego doświadczenia: btr5 robi z nimi co chce. Głośność góra 40. Stary Fiio X3II tym bardziej. Same słuchawki są absolutnie znakomite i przymierzam się do zakupu drugiej pary na zapas.

U mnie na LG V30 one wymagają głośności większej niż np. KPP czy PX100, ale rzeczywiście, chyba na innym źródle było z tym spokojniej. Napisałem o tym, bo pamiętam, że zwróciło to moją uwagę, ale pewnie dadzą radę w większości przypadków. I tak - z nausznych obecnie to chyba najlepsza opcja, może jedynie KPH30i Kossa się zbliżają, ale tam problemem jest potencjalnie pękający pałąk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności