Skocz do zawartości

[S] ZMF Eikon, Etymotic ER4XR + Jimmi Dragon (podwójne, nowe), Flipper Zero ]:-)


argian

Rekomendowane odpowiedzi

Na sprzedaż. Dla forumowiczów zniżka

 

1) ZMF Eikon.

Kupione zdaje się, że od forumowicza na allegro. Stan bdb, zestaw z kablem, pancernym boxem. 

Cena na forum: 3400zło. 

 

2) Etymotic ER4XR + kabel Jaimmi Dragon OOC

Od nowości moje. W zestawie 4-ry drivery (!) w tym jeden "charczący" przy ruszaniu kabelkiem. 2 nowe, tylko sprawdzone. Zgłosiłem do dystrybutora problem jednym i po prostu przysłali mi parę świeżych. Stąd podwójne capsy (użyłem tylko jednej pary), podwójny soft case, filtry, oryginalny kabel. Ten czwarty driver da się słuchać (choć w ruchu czasem zatrzeszczy), pewnie da się naprawić też - ale nie chce mi się w to bawić. 

Cena na foum: 1300zło. 

 

3) Flipper Zero + karta 128GB

Prawie nowy. Pobawiłem się - puszczam dalej. Otwiera bramy, garaże, odpala Telse na żądanie, zmienia playlisty na odtwarzaczach w knajpach itp. Do tego tamagochi... czego chcieć więcej. Info: https://flipperzero.one/.

Cena na forum: 1100zło

 

Możliwość odbioru osobistego w Krakowie na Ruczaju (Czerwone Maki, Kampus UJ), Centrum (Czarnowiejska/AGH). 

Edytowane przez argian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • argian zmienił(a) tytuł na [S] ZMF Eikon, Etymotic ER4XR + Jimmi Dragon (podwójne, nowe), Flipper Zero ]:-)
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności