Skocz do zawartości

Wzmacniacz Lucarto Songolo HPA300SE, kable słuchawkowe


lsd

Rekomendowane odpowiedzi

Druga i raczej ostatnia tura wyprzedaży sprzętu słuchawkowego. Z racji wybudowania domu będe mogł wreszcie zacząć się przesiadać na koloumny.
W ofercie przedmioty które są ze mną od lat, nie przez przypadek. W większości nieużywane od 3 lat w ogóle. Budowa zabrała mi całkowicie czas wolny co wpłynęło także na moją aktywność, a używając właściwych słów, nieobecność na forum. Wszystkie sprzęty znajdują się w bardzo dobrej, jeśli nie idealnej kondycji. Mimo tego, że posiadam je od lat przebiegi mają niskie. Raz, że generalnie mało słucham a dwa mam od groma sprzętu. Wszystkiego naraz po prostu nie da się słuchać jak już znajdę tą chwilę.

 

Kabel zbalansowany do słuchawek Fostex
Wtyki dwupinowe Fostex i XLR po drugiej stronie. Kabel nie jest już mi potrzebny i leży nieużywany. W zasadzie z racji tego ze Fostexami grałem jedynie z Songolo lub dapów, to nie był on przeze mnie używany. Kupiłem by sprawdzić jak Fostexy się zachowuja z wiekszą ilością prądu przy wzmakach, które oferują balans.

Historia: Jestem pierwszym właścicielem. Nie moge się doszukać dowodu zakupu, ale raczej kupowałem w mp3 store.
Stan: Bardzo dobry stan techniczny jak i wizualny.
W zestawie: Kabel, oryginalne pudełko.
Cena: 610zł

 

Upgrade cable dla Meze, srebrny
Wtyki słuchawkowe 3.5mm oraz wtyk 2.5mm po drugiej stronie. Używałem głównie z moim Meze 99 Classics.  

Historia: Jestem pierwszym właścicielem. Zakupiłem go bezpośrednio od Meze.
Stan: Bardzo dobry stan techniczny jak i wizualny.
W zestawie: Kabel, oryginalne pudełko.
Cena: 220zł

 
Do cen należy doliczyć koszt przesyłki. Paczkomat 12zł, kurier 20zł. Jeśli masz pytania, a nie chcesz czekać na to aż pojawie się na forum, dzwoń pod 692499322. Jeśli nie odbiorę, oddzwonię. Przy droższych sprzętach preferuje odbiór osobisty, co też zaznaczyłem w odpowiednim miejscu.
Wszystkie sprzęty do obejrzenia/odebrania we Wrocku.

 

 

 

 

 

20230322_144314.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20230322_145242.jpg

20230322_145309.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Edytowane przez lsd
  • Like 8
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lsd zmienił(a) tytuł na Wyprzedaż, wzmaki, dap, słuchawki, kable - nowe ceny
  • lsd zmienił(a) tytuł na Lucarto Songolo, kable słuchawkowe
  • lsd zmienił(a) tytuł na Wzmacniacz Lucarto Songolo HPA300SE, kable słuchawkowe
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności