Skocz do zawartości

Problem z allegro


bakus1233

Rekomendowane odpowiedzi

Spotkaliście się kiedyś z czymś takim? Wczoraj wieczorem kupiłem i zapłaciłem a do teraz w zakładce moje zakupy mam taką informacje. Czyli wygląda na to, że sprzedający do tej pory nie otrzymał pieniędzy chociaż zrobiłem przelew. 
DA1F90DB-E56D-4ADD-A6A2-784CAC06F88C.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak kiedyś. Płaciłem przez payu i wyglądało że wszystko przeszło i napisalem do sprzedającego kiedy wysyłka na co mi odpisał że wysyłka po wpłacie. Patrze na maile a tutaj zamiast standardowego "kupujący otrzymał wpłatę" było napisane "kupujący NIE otrzymał wpłaty". Musiałem dać anuluj płatność i jeszcze raz bo nie pobrało za pierwszym razem z jakiegoś powodu. Płaciłeś zwykłym przelewem, w sensie kasa wyszła od Ciebie?

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zwykły przelew przez stronę internetową banku. Czyli co, najlepiej anulować teraz płatność, oni mi zwrócą pieniądze na konto i próbować zapłacić jeszcze raz? 🙉 a zależało mi na czasie, bo kończy się tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z allegro otrzymałem tylko jednego maila z informacją o zakupie przedmiotu. Po zapłaceniu nie dostałem żadnej informacji. Płaciłem przez PayU (nie wiem czy to się teraz tak nazywa) po prostu przez allegro wybrałem swój bank, przekierowalo mnie na stronę przelewy24 a później logowałem się do banku i zapłaciłem. Nic nowego, zawsze tak płaciłem, ale teraz musiało coś nie zadziałać. W szczegółach zakupu mam takie informacje „status płatności: płatność rozpoczęta” oraz „płatność w toku-oczekujemy na potwierdzenie płatności” ja zapłaciłem wczoraj wieczorem i do tej pory nic się nie zmieniło. Jest opcja aby anulować płatność, ale teraz już nie wiem czy nie poczekać jeszcze 24h 🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, bakus1233 napisał(a):

zapłaciłem wczoraj wieczorem

 

Nie tyle zapłaciłeś, co zleciłeś płatność. Twój bank ociąga się przekazaniem pięniędzy, jego bank ociąga się z ich zaksięgowaniem (tak oba banki zarabiają). W końcu pieniądze dojdą. Cierpliwości.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Spawn napisał(a):

A wyszła Ci kasa z konta?

Sprawdziłem właśnie historię i nie ma nic, tak jakbym w ogóle tego przelewu nie robił. Jak to możliwe, skoro robiłem przelew i dałem zatwierdź, później mnie automatycznie wylogowało z banku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, bakus1233 napisał(a):

Sprawdziłem właśnie historię i nie ma nic, tak jakbym w ogóle tego przelewu nie robił. Jak to możliwe, skoro robiłem przelew i dałem zatwierdź, później mnie automatycznie wylogowało z banku.

 

Najwyraźniej Bacchus pokonał bakusa :) 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności