Skocz do zawartości

Player Na Baterie ..- Jaki Najlepszy


chrupka

Rekomendowane odpowiedzi

moj T60 zaliczyl juz beton i nawet ryski nie ma

Mój również parę razy miał randkę z betonem i ani śladu. Z początku wydawało mi się, że to taki delikatny odtwarzacz, ale to tylko pozory :)

 

A klapka od baterii ma tylko trochę luzu, bardzo wiele ludzi na nią narzeka, ale ani razu nie słyszałem, że sama się odpięła albo zaczep się połamał. IMO to po prostu jest szukanie dziury w całym. :)

 

EDIT:

@Down

Na razie nie ma, w niedalekiej przyszłości będą (ja wiem tylko o silikonowych etui, o innych nie słyszałem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T10 jest spoko. Dają do niego armband i pancerny pokrowiec, ale to nie jest w blistrze, a sprzedawane osobno, choć w promocjach czasem wrzucą do pudła. Jak chcesz coś mniejszego, to T60 weź, bo do T50 nie ma żadnych akcesoriów, jest bardziej cegłowaty niż T10 i może mieć tylko 1GB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój również parę razy miał randkę z betonem i ani śladu. Z początku wydawało mi się, że to taki delikatny odtwarzacz, ale to tylko pozory :)

 

A klapka od baterii ma tylko trochę luzu, bardzo wiele ludzi na nią narzeka, ale ani razu nie słyszałem, że sama się odpięła albo zaczep się połamał. IMO to po prostu jest szukanie dziury w całym. :)

 

wg mnie to największa wada konstrukcyjna tego playera. Klapka ta jest totalnie paskudna, identyczna jak w moim 10-cio letnim telewizorze Grundig :/ Nie napisałeś jaką chcesz mieć pojemność 1 czy 2GB? T60 2GB=350zł. Co do baterii to AA dłużej trzymają i wymuszają większe gabaryty playera, AAA są słabsze ale jeżeli możesz kupić ładowarkę z akumulatorkami, to AAA będzie IMO lepszym wyborem. Szkoda, że nie ma T60 w wersji bez radia, wtedy cena byłaby jeszcze bardziej przystępna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności