Skocz do zawartości

Shanling H7 Portable DAC/AMP/Player


Jot R

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Kolejna aktualizacja firmware'u :

https://en.shanling.com/article-H7V17.html

 

Update Notes for V1.7

 

1.       Fixed issue causing occasional muted output

2.       Optimized input switching display

3.       Other improvements

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przechodzę na stacjonarny Copland DAC215 i mój Shanling H7 będzie na sell. Będę miał chwilę to porobię foty i wrzucę do działu sprzedaż. Jak ktoś my chciał wcześniej to może wysłać propozycję na priv :)

Nie chcę zakładać nowego tematu i przy okazji tu zapytam tych doświadczonych bardziej.

W H7, swoje LCD3 słuchałem na sznurku Forza Audioworks Noir HPC Mk2 po balansie na jack 4.4. Copland ma tylko niezbalansowane 6.3. Czy ma sens kupowanie adaptera 6.3 na 4.4, gość z alle NateAudioCables robi takie na NEUTRIK i miedzi 6N OCC 8 CORE. Czy lepiej kupić drugi Forza na 6,3 ewentualnie przylutować tego 4.4 na 6.3 Furutecha ? Adapter będzie słyszalny w tym przypadku ? Było by to najprostsze rozwiązanie, ale to zawsze jakaś zmiana na torze do słuchawek. 

Sorry za off-top

 

Edytowane przez tomaszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę na stacjonarny Copland DAC215 i mój Shanling H7 będzie na sell. Będę miał chwilę to porobię foty i wrzucę do działu sprzedaż. Jak ktoś my chciał wcześniej to może wysłać propozycję na priv
Nie chcę zakładać nowego tematu i przy okazji tu zapytam tych doświadczonych bardziej.
W H7, swoje LCD3 słuchałem na sznurku Forza Audioworks Noir HPC Mk2 po balansie na jack 4.4. Copland ma tylko niezbalansowane 6.3. Czy ma sens kupowanie adaptera 6.3 na 4.4, gość z alle NateAudioCables robi takie na NEUTRIK i miedzi 6N OCC 8 CORE. Czy lepiej kupić drugi Forza na 6,3 ewentualnie przylutować tego 4.4 na 6.3 Furutecha ? Adapter będzie słyszalny w tym przypadku ? Było by to najprostsze rozwiązanie, ale to zawsze jakaś zmiana na torze do słuchawek. 
Sorry za off-top
 
Ja bym zamienił Wtyki i tyle...

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, wfmsiekierka napisał(a):

Ja bym zamienił Wtyki i tyle...

 

Też tak myślę. Tylko potem w razie dalszej odsprzedaży tego kabla, nie będzie tej termo koszulki z logo i będzie widać że ingerowano. A to wiadomo, przy cenie tego kabla ma znacznie 😅
A jeśli chodzi o wtyk. Rodowany vs pozłacany ... duża różnica w brzmieniu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mayster napisał(a):

adaptera porządnego

 

Chętnie bym taki kupił :) Tylko nie w cenie 80% ceny całego kabla. W Forza tyle wychodzi ten adapter, przeróbka u nich też się nie kalkuluje. Samemu to zrobić wychodzi 1/3 ceny, to już lepiej potem taniej go sprzedać 😅
Z gotowców to tylko od tego gościa na allegro od
NateAudioCables na NEUTRIK i miedzi 6N OCC 8 CORE.
Ewentualnie sam może zrobię, widzę że u Was wszystko potrzebne dostanę. Tylko pyt. czy taki adapter np. na wytkach/gniazdach RANKO i przewodzie OCC 7N 26 AWG Litz Cryo v2 Audeos, nie zmieni brzmienia tego kabla. Ehhh ... dylematy 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chyba wycofam H7 z bazarku bo jako mobilny daczek pod względem sonicznym i funkcjonalnym wypada bardzo dobrze. Słucham sobie od dłuższego czasu i jestem pod wrażeniem jak to fajnie razem gra.

 

IMG_3568.jpeg
 

IMG_3569.jpeg

 

IMG_3570.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności