Skocz do zawartości

akg 702 monoprice monolith 1060 , fidelio x2hr


pilotKA

Rekomendowane odpowiedzi

sprzedam  jak  w tytule  ----  słuvchawki planarne  monoprice monolith 1060 -stan gabinetowy  .odpinany  fabryczny  kabel ,  okragłe   pudełko   ,   niestety  brak   pudelka   kartonowego ,  oczywiscie  sprawne  w  100proc   , malo  uzywane   ,   w  medzyczasie  przeszedlem  na   zestaw  glosnikowy , w  mojej  ocenie   przewyzszaja  sonicznie    hifimany   400i [pierwsza  edycja  ]  , bo   w  przeciwienstwie  do  400i   maja   tzw   dół  pasma  .    bardzo  zrownowazone   brzmienie   tych  słuchawek   mnie  zaskoczyło.   cena   800  zł  plus   k  wysyłki

           

          Akg   702   czyli     slynne  701-ki  z  odpinanym    kabelkiem ,  sluchawki  po      ''bas modzie''czyli  odklejeniu   otworu   pod  sitkiem,   delikatnie  wzrósł  poziom  basu   w  tych  słuchawkach  ale  raczej  nieznacznie  ---- słuchawki   słyna   z   pieknej  przestrzeni i   srednicy, bas  nieco  schowany   ,  ale  jesli  ktos   chce     dobrze   kontrolowanego  basu  polecam    fidelio x2 / x2hr.

     

         Philips  fidelio   x2 hr -  sluchawki  w  stanie     nowym  ,  kupione  jako  nowe   ,   przesłuchane   moze  ze  dwie  godziny,     stan  sklepowy  karton   kabelek  i  słuchawki  w  zestawie.[foto z netu-----natomiast, akg  i monolity  mojego autorstwa.]

             wysylka  tylko  po  wplacie   na  konto   i  tylko  w  poniedziałek  i  tylko   poczta   polska   ,  chyba  ze   ktos  mieszka  w  południowej  wielkopolsce       okolice  pleszewa.

               cena  za   akg  702- 330  zł

    fidelio  x2hr       -----      450  zł

 

 tel  do kontaktu 669  436 siedemset osiem.

]]

Screenshot_226.jpg

Screenshot_229.jpg

Screenshot_228.jpg

Screenshot_227.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności