Skocz do zawartości

Cx400


Brestinder

Rekomendowane odpowiedzi

ok, to kiedy zamawiamy hurtem? ;]

 

BTW one mają kabel symetryczny, prawda? super...

 

... tak w ogóle to zgłaszam się na ochotnika do testowania ;]

 

[edit] czyżby CX-y szły w MX-y? :/

 

CX300 -> MX300 (niejako model podstawowy)

CX400 -> MX400 (niby zauważalnie lepiej)

CX500 -> MX500 (czyli to co poprzednio + tweaki dźwięku + niepotrzebna i psująca się regulacja głośności)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jest symetryczny kabel ( hurraaa!! ) ;p co do testow to tez chetnie ;p chociaz mysle ze kazdy by chetnie potestowal ;p ;] jak sprzedam x3 to moze sie skusze na te za 60$ z ebay'a ... wygladaja orginalnie na tych fotach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że nowa seria słuchawek sennheiser'a ma siępojawić we wrześniu. Szykuje się sporo nowości. Nowe pchełki mają się rónież pojawić w sklepach w tym miesiącu czy będzie trzeba jeszcze trochę poczekać, są jakieś informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie właśnie wymyśliłem pewną teorię na podstawie kilkudniowego używania AKG K324P. Otóż coraz bardziej ulegam wrażeniu, że to przetwornik używany w CX300, ale po pewnych modyfikacjach. Udało się nieco wyciągnąć z podziemi środek pasma i przytłumić świsty. Basu możliwe, że nieco mniej, ale w tym samym gatunku.

No i moja teoria spiskowa jest taka, że po ten udoskonalony przetwornik postanowił sięgnąć Sennheiser do modeli >= CX400. Jeśli przy okazji udoskonalili akustycznie obudowę względem CX300, to może być bardzo ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem wlasnie po dosc dlugiej rozmowie z Panem Baseg z allegro - http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=5270463

Zamawialem juz u niego wiele roznych sluchawek i nigdy sie nie zawiodlem. Ale... wracajac... rozmawialem o nowych cx400 i cx500 od sennheisera. Napisal mi, ze polski dystrybutor ociaga sie z ich zamowieniem, ale jak cos to bedzie kombinowal na inne sposoby (oby tylko nie od chinczykow :D - joke). Tak czy inaczej w ciagu kilkunastu dni powinny sie znalezc w jego ofercie. Orientacyjna cena za model cx400 to 200zl.

W takim razie czekamy... ja juz sie napalilem na cx500 - w koncu maja symetryczny kabel bez ktorego juz zyc nie moge :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kamil, dlaczego czekasz przeciez mozesz je zamowic przez amazon lub inny sklep internetowy.

 

ja chce je mieć dostępne w polsce, że by kupić nówki z gwarą..

poza tym nie mam żadnych kont żeby móc zrobić przelewy za granicę..

 

zresztą teraz to się chyba coraz bardziej napalam na Jbl reference 220... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za zmyle .... te sennki niesa dostepne w czechach ... i niezapowiada sie zeby byly, gadalem tez zgosciem od tych cx400 na allegro i powiedzial ze beda dostepne za 3 tygodnie senki cx500 i cx95

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności